Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mogę wykorzystać inaczej swój Dar?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Zieelo.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli grasz często i na ograniczonej liczbie map to jest oczywistym, że w końcu będziesz w stanie przewidywać jakimi ścieżkami idą przeciwnicy. Masz talent? Próbuj szczęścia w grze z jakimiś bardziej zaawansowanymi graczami, może się okaże, żeś naprawdę świetny.

Ale nazywanie growego "skilla" darem i doszukiwanie się w sobie przez to jakichś super zdolności jest imo lekką przesadą :)


  • 0

#17

o00.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbowałem tego co pisałeś wyżej. Przeprowadziłem 20 prób. 10 prób z liczbami od 1 do 30 i 10 prób z liczbami od 1 do 50

 

W liczbach od 1 do 30 na 10 prób trafiłem 3 razy

W liczbach od 1 do 50 na 10 prób trafiłem 8 razy

 

 

 

Już trafienie 3 liczb w 10 próbach z przedziału 1 - 30 jest mało prawdopodobne, ale jestem w stanie uwierzyć że Ci się udało, co jest wielkim wyczynem i możesz być zadowolony z siebie ;).

Wynosi ono około 0,35% czyli 1 na 285 takich testów powinieneś trafić 3 liczby z przedziału 1 - 30 w 10 próbach, jeśli mnie nie myli pamięć i wiedza wyniesiona z liceum.

 

W drugim przypadku, 8 na 10 trafień i to jeszcze z przedziału 1 - 50? Raz na 903.847.933.731 prób!!


Użytkownik o00 edytował ten post 02.06.2014 - 22:27

  • 0

#18

ComeBack2.0.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hmmm pomyślmy jak moglbys wykorzystac to, ze potrafisz grac w strzelanki? Graj w strzelanki.

Moze i skill w FPSach jest jakims swego rodzaju "darem" ale z pewnoscia nie takim, ze moglbys dzieki niemu cokolwiek osiagnac procz e sportu.


Użytkownik ComeBack2.0 edytował ten post 05.06.2014 - 03:42

  • 0

#19

Radosuaff.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwaga, zaczynam monolog.
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nie należy się doszukiwać rzeczy na siłę, to po pierwsze. Ewentualne zdolności "paranormalne" to najczęściej rzeczy, które sami sobie wmawiamy, albo doszukujemy się czegoś tak bardzo, że w końcu zauważamy tego przejawy przy każdej okazji. To jak z przesądami, przykładowo biedny, niewinny, bezdomny kot postanowi myknąć na drugą stronę metr przed Tobą i od razu cały dzień będziesz szukać pecha (aż go znajdziesz). A biedny kot nie zrobił nic złego poza przechodzeniem przez ulicę w niedozwolonym miejscu. ;) 
Żebym nie wyszedł na złego racjonalistę, to po drugie - jeśli uważasz, że masz dar to oczywiście nikt Ci tego nie jest w stanie zabronić, bo może nawet wiara w to Ci się któregoś dnia przyda w prawdziwym życiu. Ja sam często lubię sobie wmawiać, że mam wpływ na to, co się dzieje. Czasem się przydaje, wiesz, pozytywne myślenie to połowa sukcesu. 
Po trzecie primo, to jak rozwijać ten dar... Just believe. Jest nawet jedna taka książka w której główny bohater mówi "Gdybyście mieli wiarę, jak ziarenko gorczycy, które jest maleńkie, to moglibyście góry przenosić!". :D
No i nie udowadniaj tego, bo jak specjalnie będziesz chciał się popisać, to bardzo duże szanse są na to, że przestanie Ci wychodzić i przestaniesz słuchać intuicji, a to też ważne w życiu. 
Monolog zakończony, idę pozrzędzić gdzie indziej. :D


Użytkownik Radosuaff edytował ten post 05.06.2014 - 20:47

  • 0

#20

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za ostre słowa, ale to już jest jakiś psia mać cyrk. Jakiś smarkacz gra sobie w *** gierkę pewnie w najlepszym przypadku lekko powyżej przeciętnie i uważa się za posiadacza jakiegoś daru.

 

Synku, ja swego czasu wpadałem na bombside'y z pistoletem z tłumikiem i zabijałem pięciu. Czy zaczniesz mnie czcić jako półboga albo jakiegoś demilicza? Naprawdę powinno się pomyśleć nad ustawą zabraniającą dostępu do internetu osobom nieletnim. Bo jak nie krainy grzybów, to "obdarzeni" albo 12 latki chcące zabic swoje kolezanki by przywołać Slendermana.

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

wulgaryzmy.gif

 

Blitz Wolf


  • 0

#21

shousner.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę gracz cs, daR? :facepalm: :facepalm:  :wtf:  To twój mózg tak robi by cię uchronić, gdzieś o tym czytałem, nie pamietam co tam ogólnie chodzi ale jak zostajesz sam z teamu a w przeciwnym są 2 osoby żywe to chcesz to wygrać zatem, za każdą ścianą,zakamarkiem itd.  twój mózg wyczówa wroga także, no ja mam podobnie ale w życiu realnym. NP.

Idę sobię ulicą widzę po lewej stronie idzie bardzo ładna szczupła brunetka, z ładnym biustem,nogami i oczami... myślę sobie.. "zmień chodnik na ten na którym ja idę błagam cię ! " i ona po około 10sekundach zmienia i idzę tym chodnikiem okolo 10min kiedy mogła równie dobrze iść lewą stroną ze względu na cień którego na prawej nie ma a to był upalny dzień jak np. ten dzisiaj ( Wrocław pzdr ).


  • 0

#22

Cejrowski.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest zaden dar ;) to jest po prostu doswiadczenie gracza, intuicja ktora zyskujemy przez czeste granie w tego rodzaju gry ;)


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych