Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadziwiające zdjęcie z Meksyku (latająca istota?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Meksyk – Fundacja Kosmos A.C. w posiadaniu zadziwiającego zdjęcia (latająca istota?)

Dołączona grafika

Fundacja Kosmos A.C. pod dowództwem Marc’a A. Reynoso jest najbardziej znaną i najaktywniejszą organizacją Ufologiczną w Meksyku, która regularnie bada tereny Meksyku w poszukiwaniu zjawisk związanych z fenomenem UFO.

Zdjęcie zostało zrobione przez Franklin’a Rojas’a 2 lipca 2006 roku.w okolicy miasta Pardon (Coahuila) na drodze do lokacji zwanej "Ojo Frio". Na owym zdjęciu możemy zobaczyć coś co nazwano EBANI (akronim z angielskiego - Unidentified Aerial Biological Entity) – czyli : Niezidentyfikowaną Powietrzną Istotę Biologiczną. Fundacja Kosmos przeprowadziła w swoim zakresie wszelkie badania na temat autora zdjęcia jak i samej fotografii. Konkluzja po przebadaniu sprawy jaką ogłoszono była następująca : Zdjęcie jest autentyczne i nie posiada oznak oszustwa czy manipulacji. EBANI według obliczeń ma przypuszczalną długość 20-25 metrów i znajduję się na wysokości ok. 50 metrów nad ziemią.

Zdjęcie zostało przesłane do analizy do pana. Arturo Robles’a Gil’a. Wszelkie konkluzje na temat zdjęcia podane przez Arturo były identyczne jak te przedstawione przez Fundację Kosmos.

Jak w wielu przypadkach tego typu autor zdjęcia nie widział (!) tego stworzenia podczas robienia zdjęcia … „stworzenie” zostało odkryte dopiero podczas przeglądania zdjęć w aparacie (Fuji Funpix).

Dołączona grafika

Oto analiza innego zdarzenia z tych rejonów zaprezentowana w Dzienniku Hiszpańskiej Ufologii :

Źródło: Fundacja Kosmos
Data: 10.02.06
Autor : David Lara Cervantes

Ci z nas, którzy żyją w rejonie Coahuila wiedzą , iż ten region jest „gorącą strefą” w kwestii zjawisk paranormalnych i obserwacji UFO. Były tu takie czasy gdy ludzie podróżujący tymi terenami wspominali o spotkaniach z pół-człowiekiem, pół-konną istotą itd. Obserwacje UFO są tutaj także na porządku dziennym. Kilka osób opowiedziało mi o swoich doświadczeniach z tego rejonu.

Robili oni interesy na terenie „zaginionych rancz”. Pewnego dnia w bezchmurny dzień postanowili zatrzymać się na lunch.. Podczas gdy siedzieli przy lunchu w swoim pick-upie usłyszeli dziwny dźwięk i zauważyli srebrzystego orba, który unosił się nad ich samochodem. Obserwowali obiekt przez kilka sekund po czym stracili go z oczu i zemdleli. Obudzili się kilka godzin później i opuścili teren. Byli to prości ludzie i dla nich zdarzenie to było czymś nadzwyczajnym. Nigdy im nie wspomniałem, że mogli zostać uprowadzeni.

Nadzwyczajne jest to, że te wszelkie wydarzenia odbywają się regularnie (wydarzenia te nazywa się „falami”) … wydarzenie z EBANI ma powiązanie z wydarzeniami z UFO z płd. Coahuila (Meksyk). Trzy tygodnie później gazeta Saltillo opublikowała zdjęcie obiektu UFO, które starałem się zabezpieczyć.

Tłumaczenie do ogólnego zrozumienia : =[dj_cinex]=
Źródło :
  • 0



#2

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyglada jak wielka dzdzownica w powietrzu :lol : .
Swoja droga, gdybym zobaczyl cos takiego na zywo, to zaczalbym panikowac. Dziwi mnie to, ze tego 'stwora' autor zdjecia zobaczyl dopiero w aparcie :surprised: . Myslalem, ze tak robia tylko duchy :smile: .
  • 0

#3

Danix.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

coś co nazwano EBANI (z angielskiego - Unidentified Aerial Biological Entity)


A może "Ebenami" ? :)

mi to wygląda na łabędzia :D / oni nie przesadzają z napisami swej stronki na zdjęciach?

aparacie (Fuji Funpix).


no to już wiemy czemu takie śmieszne zdjęcie . popatrzcie na nazwe aparatu "FunPix" :shock:
  • 0



#4

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]według obliczeń ma przypuszczalną długość 20-25 metrów

Trochę dziwne że tego nie zauważyli przed zrobieniem zdjęcia
A swoją drogą to ciekawe jakie musiał by mieć skrzydła ten "robaczek" żeby latać :P
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A pamiętacie Konferencje 2005 - tam było coś bardzo podobnego (takie żółte) tylko zaobserwowane wyżej i mającego większe gabaryty...
  • 0



#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na jakąś larwę rzuconą w powietrze.
  • 0



#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos mi mowi, ze to moze nie byc zaden EBAN :P , tylko jakas meksykanska ważka czy inne robactwo. Po wyostrzeniu da sie zauwazyc wyrazny zarys skrzydelek :mrgreen:
Dołączona grafika
Wyjasnialo by to kwestie, ze to cos nie bylo widoczne w momencie robienia zdjecia.
  • 0

#8

kedar2909.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mogę latająca glista!!! Naprawdę takie zdjęcie... Nie wydaje mi się żeby to było jakieś stworzenie, które umie latać i ma na dodatek 20-25 metrów wysokości...
  • 0

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo interesujace. Na pierwszy rzut oka przypomina mi to szyje labedzia. Zastanawia mnie ten rozmiar. Skad takie duze wartosci? Jak to zmierzono? Co do samego ksztaltu, to mnie specjalnie nie dziwi po materialach jakie dane mi bylo ogladac :) Tak czy owak news jest naprawde swietny.
  • 0



#10

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyglada jak wielka dzdzownica w powietrzu


eee moim zdaniem jak taki wielki robak z tych co siedzą w jabłkach :mrgreen:
ewidentna ściema ! :P

ciekawe jakie musiał by mieć skrzydła ten "robaczek" żeby latać


a może to balonik ? :mrgreen:

Na pierwszy rzut oka przypomina mi to szyje labedzia.


Eury gdzie Ty tam szyję łabędzia widzisz ? :lol :

P.S dlaczego ten artykół został zamieszczony w działe ' Ufo i Obce Cywizilacje ' ?
czyżby autor uznał ,że to kosmita !? :rotfl:

[size=9]Edit by =[dj_cinex]= :
Daruj sobie takie pytania... zobacz skąd pochodzi źródło i sobie na nie odpowiedz. Zapraszam do innych tematów gdzie będziesz prezentować "swój" poziom oceny...

  • 0

#11

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na jakąś larwę...


O tym samym pomyślałem a dokładnie przypomina mi to larwę mączniaka młynarka (Po kolorze) albo dżdżownice (po „siodełku”) .Może przez przypadek przykleiła do obiektywu ? :lol :
  • 0

#12

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

EBEn to skrót od Extraterrestrial Biological Entity.

Ta fotka nie ma nic na czym można by oprzeć twierdzenie że to jakaś niaznana ziemska, a tym bardziej pozaziemska, istota. Lecący śmieć albo robal na obiektywie - jak ktoś myśli inaczej to niech udowodni że nie mam racji.
  • 0

#13

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na początku skojarzyłem ów obiekt z humanoidami.
Ale te rozmiary i kształt zupełnie nie pasują do tych istot.
Może to coś czego jeszcze ludzie nie widzieli i nie ma na to określenia.
  • 0



#14

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze to coś ala mityczny smok, ale ma śmieszne skrzydełka, jak on tym macha przy takiej wielkosci? :>
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem, jak to będą chcieli wyjaśnić.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych