Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy byłeś/aś kiedykolwiek ofiarą klątwy???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie przeszadam :( No rozmawiać nie umiem zbytnio ... ale cóż... :( Z nikim nie umiem rozmawiać na real'u chyba... :(

[ Dodano: 2006-01-25, 11:28 ]
Ale chyba jedynaki tak mają :( ... że im nic nie wychodzi w życiu...
  • 0

#17

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja narazie praktykuje słowne , bo nie mam laleczki voodoo :(

[ Dodano: 2006-01-25, 13:39 ]
P.S do Patryczka : Przestań użalać się nad sobą !!!
  • 0

#18

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sie użalam ? :( ... Ty nawet nie wiesz... nic nikt o mnie nie wie... :( może i dobrze...

[ Dodano: 2006-01-25, 18:23 ]
Że nikt nie wie... :( I tak sie róznie od wszystkich,,, nie słucham tego co wszyscy , nie lubie tego co wszyscy , nie robie tego co wszyscy np: chodzenie na dyski... czemu ? Bo jestem inny... zauważyłem to od przedszkola...
  • 0

#19

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:( Co to miało być :( ... po prostu mowie ze jestem inny... Tak jak ten chłopak z "Zagubionych" ten dzieciak

[ Dodano: 2006-01-25, 18:58 ]
Zaczynajć od tego ze jestem jedynakiem , słucham NU metalu , rocku , rege , pisze lewa ręką, przewiduję czasami coś co sie zdarzy [ trzeba ująć że moja pra-babcia była wróżką i kiedyś złapała złodzieja bo to przewidziała :( ] co tam jeszcze...

[ Dodano: 2006-01-25, 19:17 ]
Ale wracając do tematu... Czy można słowem zrobić komuś krzywdę np: "PRzeklinam cię na całe życie ?" czy coś w tym stylu ?
  • 0

#20

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się , że można , ale pod warunkiem , że się kogoś nienawidzi z całego serca... .
Do patryczka :

Ja też nie lubię chodzić na dyski.
I tak jak ty potrafię czasem coś przewidzieć.
Jest jedna rzecz , którą się interesujesz tak jak i wszyscy tutaj , a mianowicie interesują cię
Zjawiska Paranormalne .
wydaje mi się , że tak samo jak ja szukasz odpowiedzi na pytanie "Dlaczego ?"
(ogólnie >)
  • 0

#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Patryczek przestan sie zadreczac i brnij do przodu. Spojz na zycie z innej perspektywy:)
  • 0

#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patryczek sobie naskrobal...
Co to miało być ... po prostu mowie ze jestem inny... Tak jak ten chłopak z "Zagubionych" ten dzieciak

Patryczek, wszyscy tu maja racje, glowa do gory!

Przemo sobie naskrobal...
Można zrobić i to dużą, jednak przede wszystkim sobie. Jest takie powiedzenie. "Kamienie i kije mogą połamać nogi i ręce, słowa mogą złamać serca". Pamiętajcie o tym, że to, co dajecie innym, wraca do Was zwielokrotnione. Również słowa i myśli. Tak na marginesie myśl, jest naładowana energią, tego kto ją tworzy. Jest równie realną i rzeczywistą jak kamień, czy kij. Polecam książkę myślokształty. Technika rzucania klątw, polega przede wszystkim, na ochronie siebie, przed powracającymi myślokształtami. Ale to już ciemna strona magii i nie mam zamiaru do tego przykładać ręki. Jeśli chcecie wykorzystywać twórczą moc umysłu, do zmiany relacji z otoczeniem, to czemu np. nie popracowć trochę nad wizualizacją dobrych kontaktów z tym kogo obecnie nie lubicie??


Dobrze powiedziane, przede wszystkim myslenie pozytywne choc to czasami jest trudne.
  • 0



#23

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak sie dodaję cytaty :( może mi ktoś pomóc :(

[ Dodano: 2006-01-27, 17:29 ]
I o co chodzi z tą wizaulizacją osoby której sie nienawidzi i sie ma słabe kontakty ?

[ Dodano: 2006-01-27, 17:31 ]
Heh... propos Do Kasieńki13 słuchaj interesuję sie zjawiskami paranormalnymi , niewyjaśnionymi z 3 powodów:

Szukania prawdy,

dowiedzenie się kim jestem i co tu robię ?,

Jaki jest cel mojego życia.

[ Dodano: 2006-01-27, 17:34 ]
P.S. jedna koleżanka... a raczej jej już nie lubię , a wręcz nienawidze [ chociąz mi sie podobała itd. ] nienawidzi mnie za to ze sie ruszam żyje itd. proboję sobie uświadomić czemu niektórzy są tacy... heh :(
  • 0

#24

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na jedno pytanie chociaż nie dokońca Patryczku moge ci już odpowiedzieć (nie tylko ja...) :
Jesteś człowiekiem , a co tu robisz (ogólnie) to nie wiem :)

P.S.Nie mów / nie pisz do mnie Kasieńka13 , tylko Kassia13 , a jak już musisz po imieniu to Kaśka (bez zdrobnień)
  • 0

#25

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok... jeśli ci sie nie podoba... :( to moge nie mówić...

[ Dodano: 2006-01-28, 19:23 ]
P.S. Człowiekiem tak ? Wiesz nie wiedziałem ... :(

[ Dodano: 2006-01-28, 19:25 ]
Hehe.... ja już przeszedłem mutacje glosu na przełomie 6 klasy podst./ 1 gim. [ przez to z muzy miałem 4 :[ ] i wyglądam bardzo dojzale [ na niektórych zdjęciach nawet na 19 lat ! ] i sie już golę :(
  • 0

#26

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie sądzę , żeby to kogoś obchodziło
  • 0

#27

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie tak...

[ Dodano: 2006-01-29, 14:40 ]
Czy wszystkie Kaśki takie są ?

[ Dodano: 2006-01-29, 14:40 ]
podobne z charakterku ?
  • 0

#28

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno każdy jest inny...
Znam wiele KAsiek i każda ma troche inny charakter niż ja...
np. ja jestem bardziej przywódcza , towarzyska , a moja koleżanka nie

[ Dodano: 2006-01-29, 19:21 ]
oczywiście chodzi mi o moją koleżanke , która też ma na imię Kaśka
  • 0

#29

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając cały wątek, przenikliwie i dokładnie to sam nie wiem co o klątwach myśleć. Jeśli by działały to czy wykorzystywane by nie były w walce? Chodzi mi o to np po co samoloty czołgi etc jak mozna by szamana voodoo zatrudnić i po robocie. Koszty małe i wogóle. No nie wiem czy może tak każdy sobie klątwe rzucić (moja mama uważa, że można) z tego co wyczytałem nawet voodoo żeby uprawiać trzeba wangą nadawać "mocy". Teraz też pojawia się wątek tzw. łańcuszków co jest tak, że jak nie wyślesz do 10 osób to za 5 dni umrzesz albo sesji nie zdasz. One stanowią tak jakby klątwe i jakoś już umarłbym ze 20 razy i ze studiow tez by mnie wywalili. Nie wiem czekam na dalszą dyskusje.

Pozdr

PS [OT]
Skoro pod tym wątkiem można się użalac nad sobą to dołoże cos od siebie.
Do Patryczek: Ja też jakoś nie zmieniam lasek jak skarpetki jakoś mam pecha, że nawet jak jakąs znajde to okazuje się <....> i znowu jestem sam. Najważniejsze to nie załamywać się i nie siedzieć przed PC 24/h bo zostanie Ci czatowanie gdzieś tam na portalu.
Do kassia13: Jesteś towarzyska i nie lubisz dyskotek :D I co Ty masz do tych zdrobnień wg. mnie tak jakoś dziwnie tak Kaśka, hmm Kasia ooo odrazu ładniej :wink:
  • 0

#30

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie lubię chodzić na dyski , bo zawsze puszczają jakąś głupią muze ,a pozatym to nie mam z kim :( , bo z moje qumpele nie chodzą zabardzo itp.
Jestem towarzyska :D To zależy od tematu rozmowy :-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych