Skocz do zawartości


Zdjęcie

O naweidzonych domach w polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszcie tutaj o domach w polsce ktore sa niby nawiedzone :mrgreen: legendy jakie o nich znacie miejsca gdzie sie znajduja :-D


W miejscowosci Kamienna Wola wies polozona w wojewudztwie swiętokrzyskim znajduje sie dom (niby nawiedzony) krązy tam legenda ze kiedys w tym domu mieszkali jacys psychole i zabijali tam ludzi az wreszcie umarli w tym domu i od tego czasu tam straszy :> kolo domu jest postawiony krzyz a pod krzyzem jak glosilegenda jest zakopana ksiega satanistyczna .Dom jest polozony przy wejscu do lasu . Jego wyglad jest jak z horroru bylem tam ale nic nie straszylo :-( moze trzeba isc w nocy :mrgreen: ale co dziwne nie bylo w obrembie tego domu zadnego zwierzecia owada czy cos w tym stytlu :mrgreen: umiescil bym fotki tego domu ale usunelem przypadkowo :-/
  • 0

#2

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakies zdejcia w Necie? Bo sa dwie Kamienne Wole w woj. swietokrzyskim. A i domek chetnie zobacze :) .
  • 0

#3

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapodaj coś więcej - chętnie tam pojadę :)
  • 0

#4

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nie mozesz zrobić nowych zdjeć??
  • 0

#5

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde co do zdjęci dopiero w następne wakacje bo mieszkam 300km od tamtej miejscowosci ;-) a co do polozenia jest to kamienna wola polozona niedaleko miasta stąporków 34 km od kielc kolo wsi przylogi :-D
  • 0

#6

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie w miejscowości jest nawiedzony las i budowa co tylko chcesz ,może to dziwnie zabrzmi ale podobno kiedy hitler tu byl chciał udowodnic swoim ludziom ze tam nic nie ma i sam tam wszedl do lasku a kiedy wyszedl to zarzadzil odwrot kiedys bylem tam z kumplami i znalezlismy ... czaszki !!!
  • 0

#7

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow :mrgreen: a gdzie dokladnie to jest zapodaj więcej informacji :mrgreen:
  • 0

#8

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mrocza to takie zadupie w województwie Kujawsko - Pomorskim tą historie opowiedział mi mój dziadek a on żył jeszcze podczas wojny i wchodzimy z kumplami do lasu znajdujemy czaszki i spier...amy a tu...zastawione pułapki m.in. naostrzony pal zawieszony na sznurach :surprised: na szczeście mam szybki refleks i krzyknąłem na ziemię i nkt nie zginął potem kumpela wpadła do takiej dziury i zakryły tę dziurę gałęzie więc my szybko do leśniczego i on ją wyciągnął a kiedy wyszła powiedziała że słyszała głos : ,,Sheise poland" chyba dobrze napisałem bo nie jestem za dobry w niemcu

[ Dodano: 2006-10-07, 15:37 ]
A ten dom został wybudowany na cmentarzu po wojennym więc idziemy z kumplami i tak patrzymy na niego bo złożyliśmy klub ,,paranormal hunters " i tak wieczór 21:00 patrzymy i widzimy jak jakiś gościu se łazi po budowie ubrany w ...strój żołnierza
  • 0

#9

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fAJNE MIEJSCA :mrgreen: A MASZ JAKIES FOTKI ??
  • 0

#10

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie ale moze pojde z aparatem do tego lasu i zrobie jego fotki ale potem jak znow poszlismy to nie bylo juz sladu po pulapkach
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych