Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dowody oficjalnej wersji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
411 odpowiedzi w tym temacie

#391

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kronikarz dlaczego usunales moj post i Twoj wpis odnosnie dawania mi rekordu minusow przez Ciebie, ponizania mojej osoby odnosnie niby glupot jakie wypisuje? Pochwal sie wszystkim jaki z ciebie moderatorek, ladnie tak zatajac wlasne dowody i naduzywac swojej funkcji? Jeszcze raz, wstydzilbys sie chlopie.


 

Poniżasz to Ty się swoimi wpisami. Ja napisałem swoje zdanie i nie bardzo mnie interesuje Twoje zdanie na mój temat :)

Strasznie wrażliwy chłopak z Ciebie, że czujesz się upodlony, bo ktoś napisał Ci, że wg niego wygadujesz głupoty :)

Usunąłem Twój post bo był nie na temat, ale jak chcesz to dam Ci warna i będzie zgodnie z Regulaminem. Ok?

 

Odpowiedź proszę na PW, bo tutaj będzie offtop.


  • 0



#392

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

PS. Orientujecie się jakiej marki był silnik tego rzekomego samolotu? A czy znaleziony wirnik był jego częścią? Bo to nieprawdopodobne że z samolotu zostało tak nie wiele i udało się zidentyfikować ciała podczas kiedy stop tytanu i metalu wyparował. Poza tym gdyby w budynek uderzył samolot to w tej części budynku byłaby taka dziura że chyba dom by się zmieścił.

Z tego, co pamiętam (i zdaje się nie zostało to do dzisiaj do końca wyjaśnione - chociaż tu nie mam całkowitej pewności, więc nie będę się upierał) rzecznik Rolls Royce'a, John Brown wypowiedział się na temat jednego z silników znalezionych w ruinach zawalonego klina Pentagonu i stwierdził: "To nie jest część od jakiegokolwiek silnika Rolls Royce’a, przynajmniej takiego, który bym znał.”

 

Czytałem też spekulacje, jakoby silnik ten pasował do modelu montowanego w Global Hawkach (swoją drogą - jeden z tych bezzałogowych samolotów zaginął armii amerykańskiej tuż przed 9/11) lub samolotu A-3 SkyWarrior.

 

Podobnie chyba do dziś nie potwierdzono jednoznacznie, że znalezione szczątki maszyny (czymkolwiek one były), należą do tego konkretnego samolotu, który miał uderzyć tego dnia w Pentagon..

 

Ciekawe jest też co innego - miejsce znalezienia szczątków ofiar tego feralnego lotu.

Pomimo tego, że część szczątków samolotu znaleziono również na zewnątrz - przed budynkiem Pentagonu, wszystkie szczątki ludzkie znajdowały się wewnątrz zawalonego klina, a zdecydowana ich większość dokładnie w bezpośredniej okolicy otworu wylotowego w pierścieniu C.

Pisałem o tym w tym poście. a wcześniej jeszcze w tym

 

O zapisach z czarnych skrzynek, które urwały się bodajże na 3 sec przed uderzeniem w budynek i wskazywały na to, że w tym konkretnym momencie samolot był za wysoko żeby weń uderzyć (to akurat piszę z pamięci) - nawet nie wspominam.

 

Podobnie jak o drugim wybuchu w budynku (jeszcze przed zawaleniem się uszkodzonej sekcji), o którym donosili dziennikarze relacjonujący to zdarzenie - o którym wspominałem tutaj.


Użytkownik pishor edytował ten post 26.07.2015 - 22:48

  • 0



#393

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co wyczytalem, element miałby pasować do silnika JT8D.


  • 0

#394

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie w temacie dj_cinex'a  "Historia silnika z Pentagonu", który wisi sobie na forum już ponad 9 lat :D


  • 0



#395 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież pisałem wcześniej że był to silnik Rolls-Royce RB211, widać jak czytacie posty. Udzielacie się w temacie, nie mając odpowiedniej wiedzy żeby w ogóle w nim dyskutować, ale i tak wiecie o sprawie najlepiej.


  • 0

#396 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano


  • 0

#397

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Critter, kiedys dawałem ten materiał jak i inne materiały od architektów i inzynierów (to liczna grupa), ale pewnie, niektórzy zaraz "obalą" bo to nie pasuje do oficjalnego stanowiska, który już gmatwa się w nie jednej "oficjalnej" wersji.


  • 0

#398 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak jak mówiłem samoloty moim zdaniem rzeczywiście uderzyły w wieże WTC ale nie zawaliły się one z tego powodu. Kontrolowane wyburzenie to jedyna logiczna opcja jaka istnieje patrząc na to co się stało z wieżami, jak to wyglądało itd. Wersja oficjalna to takie strzępy, że trzeba się mocno zmuszać żeby uwierzyć, a i tak nie masz pewności, że ci się uda.


  • 0

#399

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie dość że strzepy i juz pare oficjalnych wersji powstało, to w dodatku skutecznie utrudniało sie normalne śledztwo, zacierało/likwidowało większość śladów i dowodów.

Według mnie (z tego co zaobserwowałem w wielu dokumentach, wypowiedziach architektów, inzynierów itd) było to kontrolowane wyburzanie z podstawionymi samolotami dla teatru (żeby na pierwszy rzut oka to wyglądało że terroryści, oczywiście nie Ci Amerykańscy, ukradli samoloty i tym samym przez samoloty to wierze się zawaliły jak domek z kart) żeby wine zwalić na inne kraje, gdzie trzeba było połozyc łapska, wkroczyć, podbić i stworzyć sobie pretekst do podboju pod osłonką "walki z terroryzmem".

Oficjalne wersje nie trzymaja sie kupy.


  • 0

#400

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli miałyby to być kontrolowane wyburzenia, należałoby rozmieścić ładunki wybuchowe na kolumnach budynków, rozciągnąć parę kilometrów kabli, wszystko zaplanować. Oczywiście wszystko to w wielkiej tajemnicy, aby nikt z pracowników biurowych nie zauważył podejrzanych kabli w biurach, tajemniczych cosi na kolumnach budynków i podejrzanych facetów w czerni instalujących ładunki wybuchowe.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 02.08.2015 - 19:41

  • 0



#401

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie, bo trzonem obu wież był rdzeń - i to na nim się one trzymały.

A parę tygodni przed 9/11 były remontowane windy w obu wieżach (zlokalizowane w rdzeniu właśnie).

Remont odbywał się bez dostępu osób postronnych.

To tak na szybko.


  • 0



#402

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A parę tygodni przed 9/11 były remontowane windy w obu wieżach (zlokalizowane w rdzeniu właśnie).

Remont odbywał się bez dostępu osób postronnych.

A właściwie jak się miał odbywać? Już to parę razy słyszę, jakby niewpuszczanie pracowników do miejsc gdzie trwa remont to była jakaś nadzwyczajna sprawa.


  • 0



#403

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie chodzi o nadzwyczajność, bo wiadomo, że po terenie budowy/remontu nie łażą postronni. Ja się tylko odnosiłem do wpisu Sebastiana.

cyt.

Jeżeli miałyby to być kontrolowane wyburzenia, należałoby rozmieścić ładunki wybuchowe na kolumnach budynków, rozciągnąć parę kilometrów kabli, wszystko zaplanować. Oczywiście wszystko to w wielkiej tajemnicy, aby nikt z pracowników biurowych nie zauważył podejrzanych kabli w biurach, tajemniczych cosi na kolumnach budynków i podejrzanych facetów w czerni instalujących ładunki wybuchowe.

 

Pokazuję w ten sposób, że jeśli chcieliby rozmieścić ładunki na rdzeniu to mogli - chociaż nie chciałbym budować na tym jakiejś teorii


  • 0



#404

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pishor tutaj udowodniles swoja wiedze i to kim tak na prawda jestes...  i kto tu nie czyta postow i omija niewygodne pytania? Wystarczy przeczytac to co napisal 'veckas', 'zaciekawiony' i 'wszystko' zeby to wszystko zrozumiec, ale widac masz z tym jakis problem, polecam opierac sie na racjonalnym mysleniu a nie na wybujalej wyobrazni.


  • -6

#405 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Aniu z takim podejściem daleko nie zajedziesz. Pishor słusznie zauważył, że JEST TO MOŻLIWE aby taką akcję zaplanować i zrealizować. Tym bardziej dla rządu, który dysponuje ogromnymi funduszami i specjalistami z najwyższej półki.

 

Spójrzcie jak walą się wieże. Przecież to oczywiste, że mamy do czynienia z kontrolowanym wyburzeniem.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)