Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psi ball, tarcza psychologiczna czy to nie niebezpiecze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

barcar09.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Otóż moje pytanie dotyczy tego czy czy praktyki parapsychologiczne nie są w jakiś sposób niebezpieczne? 

Nie wiążą się przypadkiem z różnymi nękającymi bytami itp.Otóż chciałbym się rozwijać w tym kierunku a jednocześnie nie chciał bym mieć przez to jakiś problemów.Sądzę ,że mam do takich rzeczy predyspozycje: Takie zjawiska zawsze mnie interesowały,psi ball ,czy tarcza psychiczna nie są dla mnie jakimś problemem(nie musiałem tego ćwiczyć). Np z psi miałem tak ,że chciałem sobie zrobić(wiem ,że to głupie rasengana jak naruto) i ku mojemu zaskoczeniu poczułem jakąś energie. Trochę o tym poczytałem i trafiłem na parapsychologie.Dodam jeszcze ,że moich tarcz i psi balli niestety nie widać,jedynie czuć i widać skutki np tarczy.czy podczas psi balli dzieją się dziwne rzeczy,przygasa lampka ,obo za drzwiami widać i słychać błyski jakby małe pioruniki MASAKRA wtedy się tego ostro przestraszyłem i przestałem to robić,ale może da się to jakoś ogarnąć?

Z tego typu rzeczy mam również dosyć częste sny prorocze i to chyba tyle.

Dodać muszę również ,że tak jakby cała moja rodzina ma chyba dużą energie.I właśnie ma z tym problem:Do mojej babci przyszedł demon (raczej) pod postacią Matki boskiej chcąc dać jej niby błogosławieństwo.Ona na szczęście nie dała się pokusić.I teraz spokojnie dożywa ponad 80tki. Moj ojciec natomiast po studiach filozoficznych zaczął słyszeć głosy,zamkną się w sobie,mówi,że cały czas jest nękany a jego sny to masakra,mimo to jednak jest zagorzałym katolikiem.Mój dziadek popełnił samobójstwo,niby z wiadomych przyczyn rodzinnych a z drugiej był przecież silnym psychicznie policjantem.

A może właśnie takie nauki były by dobrą obroną przed tego typu rzeczami i mógł bym np pomóc mojemu ojcu? Czy lepiej chronić siebie?

Dajcie znać co o tym sądzicie.

 

PS.nie wykluczam,że psi ball i magnetyzm między rękami to jakieś skurcze mięśni czy coś,a tarcza psychologiczna to tylko placebo,

ale ja osobiście w to bardzo wątpię.

 

 

Z góry przepraszam,że ten tekst wygląda brzydko i jest w jednej kupie,ale bardzo rzadko piszę na forach.

To może mój 10 post na jakimkolwiek forum? Jakoś tak.


Użytkownik barcar09 edytował ten post 23.05.2014 - 22:29

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zagrożenie praktykami psychologicznymi jest takie że możesz zacząć wierzyć że to jest prawda. A jak widać już zacząłeś, i nie jesteś pierwszy w swojej rodzinie.


  • 4



#3

Refax.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niebezpieczne to bedzie jak przestaniesz to kontrolowac albo bedziesz ranil se tym ludzi, MiB przyjda ci do domu i jebs cie nie ma, staniesz sie obiektem badawczym i bedziesz wykorzystywany do tego by dawac wojsku broń (twoją moc) zmuszą cie bys ich nauczyl jak to sie robi i przyda sie im to do walki z wrogiem, wyscig zbrojeniowy ciagle idzie szybko do przodu, zbadaj se strefe 51, nie beda cie bic czy cos, zadbaja o ciebie, dadza ci hajs i zycie w luxusie ale nie pozwola uciec dopoki nie dasz im swej wiedzy a ze strefy 51 nikt nie wychodzi, przynajmniej nie żywy, ale nie bój sie, to ostateczne miejsce do którego cie zabiorą xD

 

To jak Ty wyszedłeś? Bo sądząc z tak bogatej wiedzy jaką posiadasz, spędziłeś tam niemałą część życia. Hajs się skończył i chcesz opowiedzieć swoją historię, żeby trochę dorobić?

 

:facepalm:

 

Pisz na temat, a fantazje opisuj w innym dziale. Poczytaj Regulamin.

 

Kronikarz


  • 0

#4

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jak wiem jest forum dla takich jak ty o psi balach tam lepiej pisz. Tam pewnie znajdziesz sobie kolegów którzy odpowiedzą na twoje pytania. Ja proponuję jeszcze się o to zapytać psychologa on na pewno ci odpowie.


  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wiem jest forum dla takich jak ty o psi balach tam lepiej pisz. Tam pewnie znajdziesz sobie kolegów którzy odpowiedzą na twoje pytania. Ja proponuję jeszcze się o to zapytać psychologa on na pewno ci odpowie.

 

Na psychologii jest taki wydział? 


  • 0



#6

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

(...)mam do takich rzeczy predyspozycje: Takie zjawiska zawsze mnie interesowały(...).

Jeżeli kogoś interesują gwiazdozbiory, to znaczy, że dostanie gwiazdą?

 

A tak na poważne. Poczytaj na forum tematy wraz z komentarzami. Większość ludzi pisze w nich, że takiego czegoś nie ma. PSI bale i rzekome ciepło odczuwane w rękach czy odpychanie ich jest to tylko i wyłącznie siła sugestii. Odpowiadając na Twoje pytanie: możesz się w to bawić, bo nic Ci nie grozi oprócz przesadnej wiary w te magiczne zdolności.


  • 0

#7

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

za duzo dragon balla, nie bedzie kameha meha


  • 0

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

za duzo dragon balla, nie bedzie kameha meha

 

Za dużo czy za mało wypiłeś?


  • 0



#9

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

za duzo dragon balla, nie bedzie kameha meha

 

Za dużo czy za mało wypiłeś?

 

Taka kulka zadziała tylko na osoby które w to wierzą.


  • -1

#10

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

za duzo dragon balla, nie bedzie kameha meha

 

Za dużo czy za mało wypiłeś?

 

Taka kulka zadziała tylko na osoby które w to wierzą.

 

 

Czyli jak zaczne wierzyc, ze pistolet ulozony z palcow jest prawdziwy to sie nim postrzele?

 

A dla autora, zacznij czytac ksiazki, wyjdz na spacer albo poprostu pograj w cos na komputerze i odstresuj sie, wyjdzie z wiekszym pozytkiem niz nauka sztuczek magicznych. Ale musze przyznac, opcja z mozliwoscia robienia grzenek miedzy dlonmi dzieki super energii psi prawie mnie przekonala do nauki...
 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych