Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory a forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętam że jak zeszłym razem były jakieś wybory to forum było na ten czas zamykane bo cisza wyborcza i takie tam.

Czy teraz jak będą wybory to prewencyjnie forum będzie zamknięte ze względu na ciszę. Bo jeśli tak to niech mi ktoś z rządzących tym forum powie jaki to ma cel. Skoro inne fora działają normalnie w tym czasie jedynie są pozakładane tematy że za złamanie ciszy są kary itp. Tak samo jak portali typu onet też nikt nie zamyka bo wybory są.





#2

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polityka zniknęła już z forum, więc nawet poza ciszą wyborczą polityka jest tematem tabu.





#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O ile pamiętam Eury faktycznie wyłączył na jedną dobę forum chcąc wypełnić obowiązek zachowania ciszy przedwyborczej.

 

Obecnie taka sytuacja nie wchodzi w grę z uwagi na obowiązujący zakaz poruszania tematyki politycznej niezależnie od tego, czy mamy jakieś wybory, czy też nie. Czyli mówiąc krótko, forum nie będzie wyłączone.





#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to fajnie że nie będzie wyłączone.





#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyłączanie forum z takiego powodu to już podchodzi pod lekką paranoję dla mnie, nie wiedziałem, że coś takiego miało miejsce. Tak samo jak kary w wysokości miliona złotych za zakłócenie ciszy wyborczej, hahaha.

Dobrze, że jeszcze wojska nie wystawiają na ulicę i podsłuchują czy ktoś o tym rozmawia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych