Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon - hipotezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#91

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ach wiec juz nie byla to rakieta, nie byly ladunki wybuchowe tylko jednak samolot :D

A co te zdjecia niby maja udowodnic? Ja tez moge zrobic taka zonglerke zdjeciami, nie wiadomo kiedy zrobione, jakim sprzetem, przy jakich ustawieniach, z jakiego kata i z jakiej odleglosci, co ma z tego wynikac to ja nie rozumiem? Akurat na fotoszopie i fotografii to sie troche znam :) A moze autor tej strony sfalszowal zdjecia? Skoro taki grubas Moore mogl falszowac (nota bene ma procesy w USA o to) to dlaczego nie ten co zrobil strone?
Poza tym jak maja dowody to niech ida do sadu, zyja w wolnym kraju gdzie jak prezydent narozrabia to go mozna odwolac, a jak skalmie to sie musi przez ludzmi w telewizji tlumaczyc (vide Clinton). Jak wszyscy maja takie mocne dowody to dlaczego nikt do sadu z tym nie pojdzie? :D Odpowiem: bo poszliby siedziec za falszywe oskarzenia i fabrykowanie dowodow czego sa doskonale swiadomi wiec nikt z nich nigdy do sadu nie pojdzie :) Pomyslales kiedys o tym?
A co do tych zdjec to jak ktos ma watpliwosci to 20 stacji telewizyjnych fimowalo to wszytsko na zywo wiec zaden problem sprawdzic kto, gdzie i kiedy stoi (chociaz dalej nie rozumiem jakie to ma znaczenie).
A skoro producent samolotu i kupa innych specjalistow twierdzi ze to sa czesci samolotu to kumu mam wierzyc? Tobie czy im? Na wszelki wypadek sam poszukalem jak wyglada APU do Boeinga 757 i ciekawe ze turbina APU wygladala tak jak na zdjeciu z Pentagonu. Ja jestem rasowym scepem, nie wierze z gory w nic dopoki nie sprawdze, niewazne czy to zrodla oficjalne czy paranaukowe, wszystkich jednakowo traktuje z nieufnoscia bo klamia i manipuluja obie strony. W tym wypadku porownalem obie teorie no i jedna okazala sie prawdziwa, jak to w zyciu.
A to ze istnieje grupa ludzi ktora lubi miec swaidomosc wyzszosci nad innymi przez znajomosc roznych "prawd" i "tajemnic" to tez juz od dziecka wiem :)

[ Dodano: 2006-05-12, 23:45 ]
"OoO to ciekawe... Samolot eksplodował na zewnątrz budynku.." a nie eksplodowal? Obejrzyj sobie ujecia z kamery monitorujacej, ekplozja jak cholera i to na zewnatrz budynku :)

"A zaskocze Cie jesli powiem, że conajmniej 7 terrorystów z 9/11 nadal żyje??" - i mieszka sobie spokojnie w Klewkach? :D

Co to znaczy "fikcyjne ofiary"? Pokazac ci zdjecia cial? Naprawde chcesz?

"Statecznik sie zupelnie nie liczy, jego masa nie byla w stanie wyrzadzic zadnych szkod takiemu bunkrowi"
Expertyzy i logika mówi całkiem cos innego....A poza tym jak wyjaśnisz dziure od frontu?? Cały boeing nie mógl wyrządzić szkód a jakis odłamek wyrządził?? - jakie ekspertyzy? Jaka logika? Mozesz rozwianc temat? A temat dziury od frontu wyjasnilem juz jak malemu dziecku, jesli nie zrozumiales to trudno ale ja sie meczyc wiecej nie bede. Nie bede nawial Cie do poczytania troche o balistyce bo to przeciez bez sensu, balistyka jest razem z cala fizyka w spisku :lol :

A co do tematu do ktorego mnie odeslales to od razu na poczatku natrafilem na bzdure: telefon traci lacznosc z BTS-em przy predkosci 250 km/h nie przez efekt Dopplera, oblicz sobie efekt Dopplera dla tej predkosci :) Traci lacznosc poniewaz nie trafia w swoja szczeline czasowa gdyz porusza sie za szybko (GSM jest systemem wielodostepu z podzialem czestotliwosciowym ALE I CZASOWYM - Time Division Multpiple Access). Dalej pewnie sa podobne bzdury wiec po co mam dalej czytac? Cytujesz wiadmomosci z innych stron internetowych BEZ ZASTANOWIENIA I BEZ SPRAWDZENIA, byle tylko pasowaly do twojej teorii, dajesz sie centralnie robic w bambuko :)
Podstawa to uzywac mozgu a nie lykac wszystko jak mlody pelikan :)
  • 0

#92

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cyt:
"A co te zdjecia niby maja udowodnic? Ja tez moge zrobic taka zonglerke zdjeciami, nie wiadomo kiedy zrobione, jakim sprzetem, przy jakich ustawieniach, z jakiego kata i z jakiej odleglosci, co ma z tego wynikac to ja nie rozumiem? Akurat na fotoszopie i fotografii to sie troche znam :) A moze autor tej strony sfalszowal zdjecia? Skoro taki grubas Moore mogl falszowac (nota bene ma procesy w USA o to) to dlaczego nie ten co zrobil strone?"

Tutaj już nie chodzi o same zdjęcia tylko o treść... Ale swoją drogą zdjęcia też są interesujące...Nie wiem, może cię to zainteresuje ale te zdjęcia to nie są żadne fotoshopy tylko klatki filmowe...

Cyt:
"Poza tym jak maja dowody to niech ida do sadu, zyja w wolnym kraju gdzie jak prezydent narozrabia to go mozna odwolac, a jak skalmie to sie musi przez ludzmi w telewizji tlumaczyc (vide Clinton)."
No widzisz i własnie o to chodzi że śledztwo niejednokrotnie miało się odbyć ale no cóż są problemy. My też mamy problemy po kilkunastu latach wolności wyjaśnić sprawy z okresu komunizmu. Ale mysle że rząd się zmieni, Bush pójdzie kisić ogóra i sprawa się wyjaśni...
Szczerze polecam ci głebiej zapoznac się z politycznymi sprawami USA. Chociażby dlatego że taki atak terrorystyczny(mimo ofiar i zniszczen) był im stanowczo na ręke... Rozpętanie jakiejkolwiek wojny powoduje rozwój gospodarczy, nie mówiąc już o ropie i innych kwestiach. Przecież USA jest teraz najwiekszym wrogiem Al-quaidy a kiedys ja sponsorował i rodzinka Busha ma scisle powiązania z Bin-Ladenem(prowadzili wspolne interesy). CIA tez ma swoje udziały. Jest wiele firm które są powiązane z Al-quaidą. Można tak wymieniac w nieskonczonosc...

Cyt:
"A co do tych zdjec to jak ktos ma watpliwosci to 20 stacji telewizyjnych fimowalo to wszytsko na zywo wiec zaden problem sprawdzic kto, gdzie i kiedy stoi (chociaz dalej nie rozumiem jakie to ma znaczenie). "
No własnie widze ze mało dokumentów oglądałes... Obejrzyj pare a będziesz miał możliwośc zapoznac się z materiałami któe leciały na Live i tymi które się pojawiły tylko raz... A dlaczego tylko raz?? Wystarczy pomyslec...
  • 0

#93

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdury takie same jak z tym efektem Dopplera :)
Co to znaczy "sledztwo niejednokrotnie mialo sie odbyc"? Kto skladal doniesienie o popelnieniu przestepstwa i ktory sad odmowil wszczecia postepowania? Kiedy, gdzie i ile razy? Chetnie sie dowiem, oswiec mnie w koncu i choc raz odpowiedz na pytanie :)

Ludzie, czy Wy naprawde nie sprawdzacie informacji ktore przyswajacie ?
  • 0

#94

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czasami odnosze wrażenie, że jak już zobaczyłeś pare szczątków jakiegoś samolotu to przestałeś się zagłębiać w temat...
Zajrzyj na --->>>www.irak.pl<<<---- stronkę... Całkiem nieźle jest przedstawiona współczesna problematyka świata. I sporo jest na temat sprawy USA-Afganistan-Iraq
  • 0

#95

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i znowu wchodze na strone ktora mi proponujesz i juz na poczatku widze bzdury :(
Te ilosc zabitych cywilow to sie redaktor naczelny "Lancet" w koncu przyznal ze wzieli z kapelusza, dokladnych danych nie maja a napisac cos musieli. I juz cala strona to dla mnie stek klamstw.
Poza tym nie chce sie tu wulgarnie wyrazac o tzw. "pacyfistach" ktorzy maja gdzies to ze w Tybecie czy Czeczenii ginie codziennie tyle ludzi, ci tzw. "pacyfisci" NIGDY nie protestowali przeciwko zbrodniom Saddama czy komunistow w Chinach i Korei Pln. tak wiec takie strony to dla mnie czysta czerwona propaganda a nie zrodlo informacji. Dlaczego nie protestuja przeciwko wypowiedziom wladz Iranu odnosnie zniszczenia Izraela???? Jakby USA cos takiego powiedzialo to by byl krzyk na caly swiat a jak Iran mowi to siedza cicho? Bardzo obiektywne zrodlo, ich strony internetowe :lol :
Widze ze nie znajdziemy wspolnego jezyka bo Ty wierzysz we wszystko w co Ci jest wygodnie wierzyc a ja daze do poznania prawdy.
  • 0

#96

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jest to bardzo dobra stronka. Zresztą pokrywa się z wieloma, wieloma faktami z różnych źródeł, które zresztą coraz częściej można przeczytać w światowej prasie...A to czy ją przejzysz to już jest twoja sprawa...
  • 0

#97

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ta strona nie jest wiarygodna.
Jest lewacja, propalestyńska(Hamas itp), antyizraelska, antyamerykańska, antyglobalistyczna, prosocjalistyczna, wybiela terroryzm.

Mnie wystarczy by nie ufać informacjom tam zawartym.
  • 0

#98

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest tam wiel, wiel faktów które są godne uwagi... Poczytać nie zaszkodzi. Masz swój rozum nie zgłupiejesz. Może nie jest taka anty tylko rzeczywistość jest troche inna niż ci się wydaje?? :)
  • 0

#99

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Padały tu pytania o silnik :

Silnik znaleziony w okolicy Pentagonu :

Dołączona grafika


A oto silnik Boienga 757-767 :
Dołączona grafika

Ktoś widzi podobieństwo ?

Silnik Boienga ma wielkość przeciętnego człowieka, a ten z fotki z Pentagonu ? Ledwo sięga człowiekowi stojacemu obok do pasa ... :wall:
  • 0



#100

Szymanek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Do tej pory byłem w 95% przekonany ze w pentagon nie "wbił" sie Bołing, tylko jakis mniejszy samolot albo rakieta, ale przypomniałem sobie katastrofe Airbusa A-320, który runął do morza i podobno rozpadł się na miliony (słownie miliony!) malutkich kawałeczków, to co by sie stało gdyby taki boeing zamiast w wode walnał by w zelbetonowy mur :surprised: ?
I jeszcze do tego wybuch, płomienie i te sprawy. Ale z drugiej strony nie ma bata, zeby "pstryk" i nie ma samolotu no chociaż ogon by został. Ale samolot nie samolot, boeing czy nie boeing, nie zmienia to faktu ze 911 to jeden wielki farmazon, i jak władowali sobie dwa samoloty w WTC to mogli i trzeci władować w pentagon, też podejrzane, ze akurat w sektor, ktory był w remoncie :-D

Pozdrawiam :papapa:
  • 0

#101

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W zdarzeniu z Pentagonem występowali tacy "świadkowie" którzy rzekomo :

a) widzieli ludzkie twarze w oknach lecącego Boienga tuż nad ziemią
B) potrafili odczytać nr. lotu i wszelkie oznaczenia na samolocie

Według oficjalnej teorii samolot wleciał w Pentagon z prędkością 530 MIL/H i pytanie ...

Jak można dostrzec w/w detale przy takiej prędkości ?

Tutaj filmik z samolotem, który podchodzi do lądowania lecąc na minimalnym ciągu, czyli kilkanaście razy wolniej niż oficjalna prędkość samolotu z Pentagonu. Zdołalibyście wychwycić takie szczegóły jak "świadkowie" z Pentagonu na tym nagraniu ?

A co dopiero przy oficjalnej szybkości z Pentagonu ...

Lądowanie

Film jest z takiego ujęcia z jakiego jest ... ale znajde lepsze i wtedy bardziej będzie można zobaczyć co tak naprawde mozna dostrzec (czyt. NIEdostrzec przy lądowaniu).

Może tutaj udałoby sie wam wychwycić te szczegóły co "świadkowie" ?

Przelot na niskim pułapie

Zobaczcie jakie są różnice prędkości ...

Kto wymyśla te teorie "świadków" ?
  • 0



#102 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dj oni nie spieraja sie bo dalej sa naiwni tylko spieraja sie bo doskonale wiedza ze przyznanie sie to porazka. ;-)

nie bylo zadnego samolotu tylko jakas pipka tam przeleciala.

Samolot jest znacznie wiekszy...zreszta ten niby silnik co go znalezli jest znacznie mniejszy od tego co Twoje zdjecie pokazuje.

Dla mnie jest jasne, niech dalej mysla ze to byl samolot:)
  • 0

#103

stopa.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem nowy, ale wtrące się do dyskusji. Wg. mnie "domiemany boening" to nic innego jak.... pocisk rakietowy(!). Dlaczego tak sądzę:
1) W żelbetonowym murze została jedna zgrabna, dość mała dziura. Czy taki zgrabny otwór "wybiłby" samolot ze skrzydłami?

2)Relacje świadków typu: "ten odgłos to taki świst, pisk, po prostu takie szszszsssssss". Czy to odgłos samolotu odrzutowego? Chyba nie, bo przy samolocie było by coś w stylu wielkiego "huku" (przepraszam za ten huk, ale nic innego mi nie przychodzi do głowy)

3) Czy samolotu lecącego nisko nad ziemią, autostradą nikt by nie zobaczył, czy nie odzułby podmuchu silników? Co z "latającymi sdamochodami"?

To tyle mojego wywodu. CZekam na komentarze.
Pozdrawiam!
  • 0

#104

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do lamp ...

Oficjalna teoria mówi iż prędkość Boeinga wynosiła 530 Mil/H i leciał tuż nad ziemia (60 cm).

Pytanie ... Co stałoby sie z lampą uderzoną poprzez taką mase i z taką prędkością ?

A lampy na fotkach leżą jakby je ktoś łądnie położył. O dziwno niektóre są ucietę 10 cm od ziemi tuż nad mocowaniem -> :brawo:

Amerykanom gratulujemy pomysłowości :crazy:
  • 0



#105

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polakom gratulujemy inteligencji :D To kto Twoim zdaniem poscinal te latarnie?

[ Dodano: 2006-06-04, 12:07 ]
"Padały tu pytania o silnik :

Silnik znaleziony w okolicy Pentagonu :




A oto silnik Boienga 757-767 :


Ktoś widzi podobieństwo ?

Silnik Boienga ma wielkość przeciętnego człowieka, a ten z fotk Pentagonu ? Ledwo sięga człowiekowi stojacemu obok do pasa ... :wall:"


No to masz tutaj odpowiedz na twoje naiwne pytanie:
http://www.aerospace...acy/q0265.shtml
Jak przeczytasz to mozemy ewentualnie dyskutowac bo na razie nie ma o czym :lol :

Użytkownik +..... edytował ten post 22.05.2008 - 21:34

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych