Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon - hipotezy


  • Please log in to reply
161 replies to this topic

#46

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że nie,tylko ja dalej nie widze tu zadnych mocnych arumentów na tyle żeby mogly przełamać teorie o tym że to jednak był boeing.
Były na ten temat podawane relacje sprzeczne ze sobą,jakieś zdjęcia które nic nie udowadniają,brak odpowiedzi na kontrargumenty,itd.
Cinex pokaz tutaj coś co mnie przekona że to nie mógl byc boeing a f-16,rakieta,czy jeszcze coś innego,zaiste obiekty bardzo do siebie podobne.....
  • 0

#47

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja już niemam zamiaru nic pokazywać ... człowiek z "otwartym umysłem" potrafi dostrzec prawdę i odrzucić głupie teorie, które niepasuja to poszczególnych zdarzeń ...

Zwróć uwage ile osób zamierza w ogóle tu o tym rozmawiać ?

Dlaczego tak mało osób zabiera głos w kwesti Pentagonu ?

Dla mnie odpowiedź jest jednoznaczna ...
  • 0



#48

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto uwierzył, ten uwierzył i już więcej nie trzeba go przekonywać. A jeżeli ktoś nie wierzy mimo zgromadzonych zdjęć (dowodów) to nie uwierzy. Wybór należy do Was.
  • 0



#49

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowiek z otwartym umysłem?tzn.ktoś kto mnie przyjmuje teorii bez uprzedniego spawdzenia ich?Obaliłem te śmieszne argumenty z pentagonem a jak już wam ich brakuje to się wyręczacie,jakimś laniem wody?zadałem tu trochę pytań na które w tych postach tu umieszczonych(ogolnie 911)nie otrzymałem odpowiedzi,skoro uważącie że macie racje w kwestii pentagonu to co wam szkodzi odpowiedzieć na moje pytania ?
Uważam że 911 to spisek,ale połowa jak nie więcej postów tu przedstawionych jest bez urazy oczywiscie,smieszna.
  • 0

#50 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

smieszne argumenty z pentagonem? a obejrz dokladnie sobie filmy amerykasnkich dziennikarzy to moze sie dowiesz cos wiecej niz tutaj w Polsce..moze pojedz i sam sie zorientuj. zreszta masz jak wol na zdjeciach i na filmach ze w momencie wybuchu nie bylo widac zadnego samolotu...jakas pani profesor wypowiadala sie ze gdyby samolot uderzyl w pentagon to bylby wielkosci placka z patelni.przyczyna tego byloby zbyt duzo galonow benzyny. Pokazywali zdjecia na ktorych w pentagonie w tej dziurze na gornym pietrze bylo krzeslo zupelnie nie osmolone, troche nizej byla ksiazka ktora nawet sie nie zajela..gdyby to samolot uderzyl to nic bys tam nie mial a pentagon a raczej jego szczatki palilyby sie kilka dni...niestety musze sie z tym zgodzic bo cos nie cos o tym wiem..rozmawialem o tym z moim znajomym profesorem chemii. akurat te fakty potwierdza i ze dziura jest nie od uderzenia samolotu ani szkody wyrzadzone w pentagonie...daj spokoj i zajmij sie czyms innym :argue:
  • 0

#51

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad to co piszesz to miał być żart?placek z pentagonu?sama sciana fasady ma z tego co pamietam koło 60 cm grubosci,pancerne szyby,i mnostwo innych wzmocnien zresztą sam sobie o tym poczytaj,naprawde poczytaj co ja tu wcześniej pisałem później najezdzaj na mnie,czekam na argumenty jak samolot wielkosci boeinga miałby zburzyć pentagon,wydaje mi się że opierasz się na niezbyt wiarygodnym filmie "in plaine site",nie wiem może się myle.

[ Dodano: 2006-03-21, 19:16 ]
Ps.siedze w tym temacie od dawna,na tyle długo że sam zdążyłem sprawdzić większość teorii o jakich czytałem.
  • 0

#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak i przypominam jak pisałeś, że to ten słynny stołek z książką chroniły pancerne drzwi ...

Spytałem skąd taka informacja i co usłyszałem ............... CISZE...............
  • 0



#53

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Post z innego tematu o pentagonie nie wiadomo z jakiego powodu zamkniętego.
-co skosiło latarnie na szerokośći skrzydeł boeinga
-co zostawiło ślad na fasadzie penatagonu ktory pasuje do boeinga i przebiło 3 pierscienie
-co mogło przenosić tyle paliwa ile boeing,co widac na zdj,i filmie podczzas uderzenia i pożaru
-Co innego może być niż boeing na filmie z pentagonu?co innego pasuje rozmiarami do niego
-co z świadkami?
-co przy uderzeniu wyzwala taką ilość paliwa że płonie 150 metrów fasady pentagonu?
-dziwisz się że boeing mógł się przebić do 3 pierscienia a w innym temacie pokazujesz zdj ze to jakis mniejszy samolot miał uderzyć.nieco nielogiczne to jest "

[ Dodano: 2006-02-20, 19:48 ]
Taka ciekawostka,sciany miały 24 cale grubości i były zbrojone,a szyby miały 5 cm grubości,szkło pancerne.mocny budynek hehe.

[ Dodano: 2006-02-20, 20:05 ]
http://www.niewyjasn...50305180414.JPG
http://www.niewyjasn...50305180558.jpg tam gdzie się dymi uderzyły skrzydła,tam gdzie największy ogien tam wleciał kadłub
To tak na szybko muhad pare pytań hehe.Linki dokumentujące to o czym tu pisze są w zamkniętym temacie i pewnie nie tylko.

[ Dodano: 2006-03-21, 19:31 ]
Cinex a ja zadałem trochę pytań i co usłyszałem?......cisze......
Później może poszukam informacji o tych drzwiach,ale nie wiem czy warto jak i tak wiem ,że nie będzie tu żadnych kontrargumentów.
I tak apropo,Cinex zapoznaj się z budową pentagonu,warto...
Wracając do ciszy,dlaczego nie odpowiadasz na moje argumenty,dlaczego od momentu jak dałem link obalający cały temat o bombach w samolotach itp.nikt nie broni wersji autora tematu?itd.

Użytkownik +..... edytował ten post 22.05.2008 - 21:22

  • 0

#54

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Post z innego tematu o pentagonie nie wiadomo z jakiego powodu zamkniętego.
1 co skosiło latarnie na szerokośći skrzydeł boeinga
2 co zostawiło ślad na fasadzie penatagonu ktory pasuje do boeinga i przebiło 3 pierscienie
3 co mogło przenosić tyle paliwa ile boeing,co widac na zdj,i filmie podczzas uderzenia i pożaru
4 Co innego może być niż boeing na filmie z pentagonu?co innego pasuje rozmiarami do niego
5 co z świadkami?
6 co przy uderzeniu wyzwala taką ilość paliwa że płonie 150 metrów fasady pentagonu?
7 dziwisz się że boeing mógł się przebić do 3 pierscienia a w innym temacie pokazujesz zdj ze to jakis mniejszy samolot miał uderzyć.nieco nielogiczne to jest "


1 Proponuje zobaczyć na jakich wyskokościach niektóre zostały zniszczone 8)
2 ... To pozostawie bez komentarza :rotfl:
3 Chyba jesteś MEGA EKSPERTEM skoro po tych pięciu klatkach filmu (zreszta istnieje ich więcej) stwierdzasz , że tam jest tyle paliwa ile może pomiścić Boeing ... - niema chyba drugiego takiego znawcy, który po kuli ognia potrafi powiedzić "To dużo paliwa ... tyle ile mieści Boeing".
4 Problem w tym, że do tego filmu pasuje wszystko - tylko nie Boieng - szczegóły w Albumie 8)
5 Są świadkowie z dwóch teorii , tacy co niewidzieli żadnego Boienga jak i tacy co widzieli .... Skoro to był spisek to odpowiedź jest prosta ... byli podstawieni.
6 Ekspert ...
7 Bo nietylko sam samolot mógł dokonać takich zniszczeń ... w WTC tez były ładunki ...
  • 0



#55

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.niewyjasn...50305180558.jpg


co ma to zdjęcie udowodnić? o ile mi wiadomo, to paliwo w tego typu samolotach znajduje się w skrzydłach a nie w kadłubie... Więc nie wiem o co ci chodzi...

Z resztą, to że upierasz się, ze na tych kilku klatkach z filmu jest niby boeing to ja nie wiem. Akurat to sobie upatzyłeś na cel? Jest tyle innych terori, ale akurat ta?

Jeszcze dodam do skrzydeł tyle, że nawet jeśliby walneły w fasade to by zostały większe odłamki choćby szkieletu, a tu mamy co najwyżej cos wielkości kartki...

Że już nie wspomne o nienaruszonym trawniku :P
  • 0



#56 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze obejrzalem glupi film ,moze nie..odpowiem krotko:

samolot+ ogromna masa+ ogromna ilosc paliwa= rozpierducha, miazga

WT- pentagon= ogromna roznica

Wt runal i nic nie zostalo - pentagon stoi..

filary w pentagonie nienaruszone...widac na zdjeciach...o jeju jeju czarodzieju...samolot zlozyl skrzydla

na zdjeciu przy wybuchu widac ze nic nie bylo przy pentagonie..no moze jakis ptaszek :rotfl: :rotfl:

gora nie naruszona prawie wcale...dol troche gorzej= bomba na dole.

bomba na dole= nie spalona ksiazka wyzej i krzesla,biorka

opcja samolotu= totalne zmiszczenie i zmiecenie wnetrza i zawalenie sie budynku wniosek> masa + predkosc= miazga

stary wez sobie na logike, przespij sie troche z tym wszystkim ..sorry na smiech mnie zbiera :rotfl: :rotfl: :rotfl:

za duzo bajek :lol :

P.S zostan profesorem nauk ...kariera przed Toba ;)
  • 0

#57

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zanim fiker zaczniesz sie spierac z innymi to wyjasnij mi najpierw w jaki sposob z miejsca calego wydarznia zniknelo 80 ton "zniszczonego boeinga" zanim ktokolwiek tam przybyl ??

nie wciskaj kitu ze 80 ton splonelo
  • 0



#58 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wraz z samolocikiem splonelaby ogromna czesc pentagonu.paliwko lubi sie palic
  • 0

#59

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet jesli ta ksiazka była za jakimis podwójnymi drzwiami (o lol) to jak walnelo to rozniosło drzwi ;p a pożar był i książka cała. Fajne, książka sama w sobie jest niezniszczalna ; P
  • 0

#60

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wt runal i nic nie zostalo - pentagon stoi.." - nawet nie wiem jak to skomentowac... Moze tak: ile pieter mial WTC a ile Pentagon? Moze jeszcze inaczej: widzisz jakas roznice w konstrukcji budynku typu Pentagon a wiezowcow typu WTC? Bo moze nie potrzbnie sie mecze i tlumacze...

"filary w pentagonie nienaruszone...widac na zdjeciach...o jeju jeju czarodzieju...samolot zlozyl skrzydla" - bzdura, naruszone, mam podac linki czy sam znajdziesz? Wiele kolumn zostalo zmiecionych, na pozostalych uszkodzonych stal jeszcze chwile. Co do skrzydel to w momencie uderzenia w wlasciwie JUZ PRZED nim przestaly istniec.

Zreszta obejrzyjcie moze sobie filmy z crash-testow samolotow z murem betonowym i zobaczycie co zostaje z takiego samolotu a wlasciwie ze nie zostaje z niego NIC.
Albo zdjecia z katastrof lotniczych co zostaje z samolotu jak walnie w sciane czy w budynek. Najlepiej zdjecia jak B747 przyladowal w Amsterdanie w blok mieszkalny.

Obejrzyjcie sobie zdjecia czesci samolotu, calkiem sporo znaleziono, wystarczy pogooglowac troche. Nie twierdzicie chyba ze je tam w ten pozar na oczach kamer i setek swiadkow podrzucono? I ze w spisek jest wciagnieta cala policja, strazacy, ratownicy, lekarze, swiadkowie, kontrolerzy lotu i obsluga na lotniskach, pracownicy uniwersytetow i instytutow badajacych te katastrofy (na calym swiecie) jak rownierz oczywiscie media. Czyli w spisku sa praktycznie wszyscy czyli spisku nie ma? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych