Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon - hipotezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#16

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślałem że na tym forum można normalnie dyskutować,ale widze że jeżeli ktoś ma inne zdanie od większości forumowiczów i administratorato próbóje się mu zamknąć gębę zamykająć temat w którym podał tyle dowódów sprzecznych z waszą teorią,przecież tam była normalna dyskusja to jest paranoja ehhh i wy mówicie o otwieraniu oczu,jesteście żałośni,nie wiem czy coś w tym temacie jeszcze napisze skoro do was to jak mówić do ściany,sory ze tak chamsko was pojechałem,ale wkurzyło mnie wasze zachowanie,brawa dla moderatora za nazdzwyczaj słuszną decyzje i to w dodatku sprzeczną z regulaminem forum :wink: a podawajcie sobie tu za dowód sprzeczne ze sobą relacje świadków,nie oglądajcie linków które wam się pokazuje ,i wywracajcie latarnie f-16,to nic ze on by tego nie mógł zrobić,i argumentujcie ze boeing nie przebił by się tak daleko,pozniej piszcie ze wyrzadzil za male szkody,i jeszcze dodajcie ze f16 by zrobił większe,a no i przecież rakieta ktora przebiła 3 pierscienie pentagonu wybuchając przy zderzeniu z fasadą,a i bym zapomniał przecież średnica kadłuba boeinga ma z 10 metrów,heh żenada,liczyłem na normalną dyskusje,a wy tu jak ci z rządu zamyka strony i manipulujecie faktami,to kto tu jest spiskowcem?
Cinex ten boeing ktory uderzył w WTC miał niewiadomo po co bomby i napalm,a w WTC były ładunki wybuchowe które przy uderzeniu boeinga wypakowanego ładunkami wybuchowymi same nie wybuchły,bardzo logiczne podejście,napalm który niewiadomo po co miał spodować wiekszą ekpslozje,hahaha,ej a nie pomyslalem ze gdyby tam były bomby (w boeingu)to dziura by nieco inaczej wyglądała niż wcięcie po samolocie?a i pewnie oczekujecie w pentagonie takich samych śladów jak w WTC , :) : :D : :D :
I tak pewnie jakiś obiektywny moderator ten post usunie,bo jest NIEWYGODNY
weźcie sie sami zastanówcie jaki sens ma większość teorii podanych przez cinexa tutaj
Nie pozdrawiam :lol

[ Dodano: 2006-02-20, 22:03 ]
CINEX OBALIŁEM WSZYSTKIE ARGUMENTY JAKIE TU PODAJESZ A TY DALEJ MIESZASZ LUDZIOM W GŁOWACH

[ Dodano: 2006-02-20, 22:05 ]
to masz rozumieć Traper przez ślady(proszę zanim zabierzesz głos w dyskusji przeczytaj cały temat dokładnie):"
-co skosiło latarnie na szerokośći skrzydeł boeinga
-co zostawiło ślad na fasadzie penatagonu ktory pasuje do boeinga i przebiło 3 pierscienie
-co mogło przenosić tyle paliwa ile boeing,co widac na zdj,i filmie podczzas uderzenia i pożaru
-Co innego może być niż boeing na filmie z pentagonu?co innego pasuje rozmiarami do niego
-co z świadkami?
-co przy uderzeniu wyzwala taką ilość paliwa że płonie 150 metrów fasady pentagonu?
-dziwisz się że boeing mógł się przebić do 3 pierscienia a w innym temacie pokazujesz zdj ze to jakis mniejszy samolot miał uderzyć.nieco nielogiczne to jest "

[ Dodano: 2006-02-20, 19:48 ]
Taka ciekawostka,sciany miały 24 cale grubości i były zbrojone,a szyby miały 5 cm grubości,szkło pancerne.mocny budynek hehe.

[ Dodano: 2006-02-20, 20:05 ]
http://www.niewyjasn...50305180414.JPG
http://www.niewyjasn...50305180558.jpg
gdzie się dymi uderzyły skrzydła,tam gdzie największy ogien tam wleciał kadłub
http://www.niewyjasn...0305181448.jpeg tam gdzieś wcześniej Cinex chyba pytał się o książke,na tym zdjęciu widać że nie spłoneła bo chroniły ją podwójne drzwi przeciwogniowe
a to tak wracając do części,trochę jest ta wytłumaczone i pare fotek których tu nie dałem http://www.rense.com...eral32/phot.htm


Nie potraficie tego wyjaśnić,żegnam

Użytkownik +..... edytował ten post 22.05.2008 - 21:12

  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak sam zauważasz są to teorie, a Cinex ma prawo bronić swojego zdania, więc nie wiem o co ci chodzi, każdy ma jakiś pogląd na tą sprawe, widać ty bronisz boeinga. I dobrze, nam to nie przeszkadza, ale ja, jako dość bierny uczestnik tych dyskusji widze, że obaj podawaliście te same argumenty tylko w lekko zmienionej formie.
JAk jest w regulaminie, każdy ma prawo do własnych przekoniań i poglądów, więc spierajcie się dalej, znajdując coraz lepsze dowody na potwierdzenie swoich teorii.

I od siebie dodam, że nadal się upieram przy tym, ze na nagraniu z kamery pentagonu nie można jednoznacznie określić co to jest za samolot, bo wystaje tylko jeko statecznik, a reszta zlewa się z tłem.
  • 0



#18

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAHAHAHAHA http://www.paranorma...php?p=5513#5513
i ty sie chcesz brać za jakieś analizy tak złożonego problemu jak 911 ,niewiedząc nic o tym zdarzeniu,i to w dodatku moderator,wstydził byś się :lol : :) : :D : :D : :lol : i z kim tu dyskutować?ty w ogóle czytałeś ten wątek w którym te zdj,wkleiłeś?i jeszcze perfidnie zamkneliscie wątek żeby nie pozwolić mi się tam wypowiadać hahaha :lol : :lol : :lol : nie ma argumentów to się inaczej kombinuje

[ Dodano: 2006-02-20, 22:13 ]
Ej Traper,ale jak ja mam dyskutować jak temat w którym się trochę napracowałem został ZAMKNIĘTY właśnie zrobiliście to samo o co oskarżacie rząd USA :lol : lojalna hipokryzja?
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[quote=Fiker]...jesteście żałośni ...


CINEX OBALIŁEM WSZYSTKIE ARGUMENTY JAKIE TU PODAJESZ

Dziekujemy za ocene ...

Po drugie temat został przeniesiony a nie USUNIETY ! Masz problemy z wrażliwościa czy co, że tak reagujesz ?


Nierozśmieszaj mnie ... szczególnie podoba mi sie twoje obalenie dziury, która ma nienormalne wymiary względem przekroju kadłuba Boienga - mówiłeś, że tam były drzwi bo stał znak "Zakaz parkowania" (po jakimś czasie pisałeś w innym poście, że tak niemówiłeś) - a strzałka na znaku wskazuje inny obszar , nie ten gdzie jest dziura - BRAVO !

Czy obaliłeś teorie ze zdjęć , które pokazuja obszar na prawo od zawalonego miejsca Pentagonu - tam niema ŻADNYCH śladów skrzydeł Boeinga !

Tak samo obalenie twojej teorii i twoje argumety , że to Boieng i naniesienie wirtualnego samolotu na frontowa ściane Pentagonu - rozmiar tego samolotu jest taki jak góra dwie szpule na kable - gratuluje gabarytów BOEINGA 757!

Co z teorią kąta pod jakim wlatywał samolot ? Kąt był taki, że ta odsłonieta ściana , na której był monitor, ksiązka itd, powinna być zniszczona przez kadłub - BRAVO !

Mam wymieniać dalej ... ?

  • 0



#20

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cinex nie rozśmieszaj mnie :) : masz problemy ze wzrokiem?Znajdz sobie ile ma średnicy kadłub boeinga i zobacz że pasuje :D : nie chce mi sie nawet powtarzac,pokazuje ci zdj ze zwyklcyh katastrof gdzie tylko kupka spalonych czesci została z samolotu a tu sie spodziewasz jakichs wiekszych czesci :D :
a to z tą książą to już w ogóle paranoja,czy ty czytałeś co ja ostatnio o tej książce napisałem,poszukaj sobie :wink:
No dawaj obal wszystko co tu na tym forum napisałem,dajesz,dajesz :twisted:
czytac ze zrozumieneim tez nei potrafisz?napisałem ze temat został zamknięty :lol tak samo jak probojecie wmowic ludziom ze storna poswiecoan udowodnieniu ze tych samolotow w ogole nie bylo tylko same wybuchy uznajecie za przenosnie :lol : :lol : :lol : :lol : :lol :
  • 0

#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znajdz sobie ile ma średnicy kadłub boeinga i zobacz że pasuje  


Jeśli kadłub Boeinga ma taką średnice to ja wysiadam ... !
Dołączona grafika
  • 0



#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myślałem że na tym forum można normalnie dyskutować,ale widze że jeżeli ktoś ma inne zdanie od większości forumowiczów i administratorato próbóje się mu zamknąć gębę zamykająć temat


Ten temat zamykam, bo rozmowa zaczela sie wymykac z pod kontroli. O pentagonie rozmawiamy od teraz tylko tutaj (w tym miejscu podalem link), chyba ze ktos ma ciekawa analize, wtedy moze utworzyc dla niej osobny temat.


Temat zamknalem zeby przeniesc dyskusje do tego tematu, bo kontrargumentowanie w dwoch wątkach rownoczesnie moze byc uciazliwe, co tym samym oznacza ze posty z tematu zamknietego moga byc komentowane tutaj


w którym podał tyle dowódów sprzecznych z waszą teorią,przecież tam była normalna dyskusja to jest paranoja ehhh i wy mówicie o otwieraniu oczu,jesteście żałośni,nie wiem czy coś w tym temacie jeszcze napisze skoro do was to jak mówić do ściany,sory ze tak chamsko was pojechałem,ale wkurzyło mnie wasze zachowanie


1 ostrzezenie za obraze dotyczaca osoby

brawa dla moderatora za nazdzwyczaj słuszną decyzje i to w dodatku sprzeczną z regulaminem forum  :wink:


przytocz punkt


a podawajcie sobie tu za dowód sprzeczne ze sobą relacje świadków,nie oglądajcie linków które wam się pokazuje


nie wyciagaj wnioskow nie wiedzac czy i kto oglada linki

i wywracajcie latarnie f-16,to nic ze on by tego nie mógł zrobić,i argumentujcie ze boeing nie przebił by się tak daleko,pozniej piszcie ze wyrzadzil za male szkody,i jeszcze dodajcie ze f16 by zrobił większe,a no i przecież rakieta ktora przebiła 3 pierscienie pentagonu wybuchając przy zderzeniu z fasadą,a i bym zapomniał przecież średnica kadłuba boeinga ma z 10 metrów


kazdy ma swoje zdanie

heh żenada,liczyłem na normalną dyskusje,a wy tu jak ci z rządu zamyka strony i manipulujecie faktami,to kto tu jest spiskowcem?


zamknalem TEN temat?

Cinex  ten boeing ktory uderzył w WTC miał niewiadomo po co bomby i napalm,a w WTC były ładunki wybuchowe które przy uderzeniu boeinga wypakowanego ładunkami wybuchowymi same nie wybuchły,bardzo logiczne podejście,napalm który niewiadomo po co miał spodować wiekszą ekpslozje,hahaha,ej a nie pomyslalem ze gdyby tam były bomby (w boeingu)to dziura by nieco inaczej wyglądała niż wcięcie po samolocie?


Nie na temat, tu rozmawiamy o pentagonie


a i pewnie oczekujecie w pentagonie takich samych śladów jak w WTC , :) :   :D :   :D :  I tak pewnie jakiś obiektywny moderator ten post usunie,bo jest NIEWYGODNY weźcie sie sami zastanówcie jaki sens ma większość teorii podanych przez cinexa tutaj Nie pozdrawiam :lol


Postow nie usuwam, z uwagi na "niewygodnosc", kazdy ma wlasne zdanie, ktore popiera wlasnymi "wygodnymi dla siebie" dowodami i nie oznacza to ze przekona innych.

CINEX OBALIŁEM WSZYSTKIE ARGUMENTY JAKIE TU PODAJESZ A TY DALEJ MIESZASZ LUDZIOM W GŁOWACH


Dj_cinex odpowiada na kontrzarzuty i nie oczekuje od ciebie ze napiszesz "tak masz racje". Nie zgadzasz sie? Obal jego w s z y s t k i e teorie (tego nie zrobiles) lub nie odpowiadaj.

I w tym miejscu zeby zakonczyc wasnie i spory, posty wnoszace nowe pytania a nie odpowiadajace na chocby jedno pytanie kontrargumentujacego beda usuwane.

  • 0



#23

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzydła był zbyt słabe żeby przebić 60 centymetrowy zbrojony beton ale na tyle mocne zeby powybijac 5 centymetrowe pancerne szyby,dlatego miejsce gdzie jest książka się nei zawaliło,no i pozatym ksiazka była chroniona przez podwójne przeciwogniowe drzwi http://www.niewyjasn...0305181448.jpeg

Eurycide dlaczego zamknąłes temat z większą ilością postów?
"zamknalem TEN temat? " "Ten temat zamykam" chyba jednak tak.
A tu ten wyciąd z regulaminu "1.9 Zanim coś napiszesz, skorzystaj z wyszukiwarki, być może twoje pytanie zostało już kiedyś zadane. "Więc pytam się jakim prawem istnieją tutaj dwa wątki o pentagonie?jeszcze godzine temu można było w obu pisać,w obu podawane były te same dowody i "dowody",mam nadziej ze tego nie usuniesz,w koncu na początku tego postu odpisałem na pytanie cinexa.

[ Dodano: 2006-02-20, 22:50 ]
Eurycide i jeszcze jedno na jakie zarzuty mi odpowiedział Dj cinex?

Użytkownik +..... edytował ten post 22.05.2008 - 21:14

  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... ksiazka była chroniona przez podwójne przeciwogniowe drzwi


A skąd ta informacja ? :shock:

P.S.
Gdzie tu są ślady uderzenia prawego skrzydła ?
Dołączona grafika
  • 0



#25

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eurycide dlaczego zamknąłes temat z większą ilością postów?
"zamknalem TEN temat? " "Ten temat zamykam" chyba jednak tak.
A tu ten wyciąd z regulaminu "1.9 Zanim coś napiszesz, skorzystaj z wyszukiwarki, być może twoje pytanie zostało już kiedyś zadane. "Więc pytam się jakim prawem istnieją tutaj dwa wątki o pentagonie?jeszcze godzine temu można było w obu pisać,w obu podawane były te same dowody i "dowody",mam nadziej ze tego nie usuniesz,w koncu na początku tego postu odpisałem na pytanie cinexa.


Nie musze sie tlumaczyc z decyzji o zamknieciu akurat tego gdzie bylo wiecej postow. Tematy isnieja dwa ale poruszaja inne kwestie odnosnie pentagonu, tylko rozmowa przybrala identyczny obrot. Zeby nie usuwac pozornie podwojnych postow jeden temat zamknalem. Inna opcja to scalenie ich w jeden nad czym jeszcze mysle.

Ej Traper,ale jak ja mam dyskutować jak temat w którym się trochę napracowałem został ZAMKNIĘTY właśnie zrobiliście to samo o co oskarżacie rząd USA   :lol : lojalna hipokryzja?


temat zamkniety jest dostepny do czytania i indeksowany przez wyszukiwarke. Jakies pytania jeszcze?
  • 0



#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nierób tego - zostaw 2 .... ten temat zakładełem ze względu na fotki ... miały sie tu ukazywac przede wszystkim fotki z Pentagonu itd. (dlatego taka nazwa, która zostala zmieniona ale została w podpisie :lol )

A temten temat był wyjęty z głównej starej analizy i tylko miał przedstawiac 3 nowe nagrania z Pentagonu.
  • 0



#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

fiker my nie zabraniamy tobie nic, tylko troche dziwi nas ze takie glupoty piszesz

popatrz racjonalnie co sie moglo stac z 80 tonami grubej stali z ktorej wg. ciebie zostalo troszeczke szczatkow
  • 0



#28

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakkolwiek przy pożarze w pomieszczeniach temp. jest niezwykle wysoka, to wątpie żeby spaliło grubą powłoke boeinga, to co jest na zdjęciach widoczne to są jakieś blachy aluminiowe, niekoniecznie z samolotu :lol
  • 0



#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to tylko takie smiecie, zeby takich "latwowiernych" przekonac ze to naprawde byl boeing
  • 0



#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale to są blachy... chociaż mogą też pochodzić z samego pentagonu :) np. na ścianach jakieś wzmocnienia, czy coś... Swoją droga to samu uderzenie chyba nie jest możliwe do rozwiązania bez tajnych informacji, ale te przewrócone i ścięte latarnie nie dają mi spokoju.... No nic, zbaczam lekko z tematu, więc kończe :lol
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych