Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny farfocel

duchy zdjęcia ducha dziwne zdjęcie dziwna kropka pomocy nie wiem co to

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobiłam dziwne zdjęcie... ta dziwna kropka była tam z 30 minut

( to nie mógł być księżyc ponieważ w dzień widać tam wysoki murek i krzaki )

Mogli byście mi wytłumaczyć co to było ?

Pierwszy raz takie coś na oczy widziałam.

Kiedyś tam zginą człowiek aczkolwiek chyba nie ma to nic wspólnego z tą kropką...

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :>

http://zapodaj.net/7...c0289f.jpg.html

 


  • 0

#2

Moony.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to jakiś lampion się przyczepił do krzaków,albo ktoś siedział na murku i świecił latarką.


Użytkownik Moony edytował ten post 08.05.2014 - 17:42

  • 0

#3

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to jakiś lampion się przyczepił do krzaków,albo ktoś siedział na murku i świecił latarką.

zapomniałam dodać że to kształty zmieniało...latarka to na bank nie była ani lampion... jak to coś widziałam to odczuwałam bardzo dziwne uczucie.sama nie wiem jak to opisać. po jakiś 30 min zaczęło się robić coraz bardziej przeźroczyste i znikło... mój tato to też widział więc nie miałam przewidzeń 


  • 0

#4

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Z dnia na dzień, na forum, coraz wyraźniej widać, że gimnazjum jest już po egzaminach....

 

Bez urazy dla kogokolwiek.

 

edit: apropos tytułu tematu. Farfocle to się ma w pępku od koszulki...


Użytkownik erebeuzet edytował ten post 08.05.2014 - 17:54

  • 5

#5

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z dnia na dzień, na forum, coraz wyraźniej widać, że gimnazjum jest już po egzaminach....

 

Bez urazy dla kogokolwiek.

 

edit: apropos tytułu tematu. Farfocle to się ma w pępku od koszulki...

myślisz że sobie tą historię wyssałam z palca ? poza tym gimnazjum mam 7 lat za plecami:)


Użytkownik Lawendowa edytował ten post 08.05.2014 - 18:09

  • 0

#6

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób drugie zdjęcie co tam dokładnie jest bo poza ta kropką mało widac. Jak dla mnie chiński lampion ale poczekam na zdjecia.

btw. Czy tylka ja zauważyłem ze niektorzy mają problemy z cytowaniem(nie natury technicznej)? Niby taka prosta czynność a wychodzą rózne dziwne posty z tego...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 08.05.2014 - 18:11

  • 0



#7

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrób drugie zdjęcie co tam dokładnie jest bo poza ta kropką mało widac. Jak dla mnie chiński lampion ale poczekam na zdjecia.

btw. Czy tylka ja zauważyłem ze niektorzy mają problemy z cytowaniem(nie natury technicznej)? Niby taka prosta czynność a wychodzą rózne dziwne posty z tego...

jestem świeża na forum postaram się wszelkie błędy poprawiać : )

jutro po południu wrzucę zdjęcie bo będę musiała pożyczyć aparat od kumpeli :)


  • 0

#8

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem poważnie: http://postimg.org/image/frr7jr725/ Oto co mi się udało wyodrębnić. (NIEPOWAŻNIE: Co przypomina mi: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20090106174939/bionicle/de/images/c/c6/Toa_tahu.jpg No więc może widziałaś Toa w akcji? xD) Również nie mam pojęcia co to może być :).  Może ktoś się latarką bawił? Co to było, niebo? Czy raczej na ziemi to było, stało?


  • 0

#9

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem poważnie: http://postimg.org/image/frr7jr725/ Oto co mi się udało wyodrębnić. (NIEPOWAŻNIE: Co przypomina mi: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20090106174939/bionicle/de/images/c/c6/Toa_tahu.jpg No więc może widziałaś Toa w akcji? xD) Również nie mam pojęcia co to może być :).  Może ktoś się latarką bawił? Co to było, niebo? Czy raczej na ziemi to było, stało?

aż mnie ciarki przeszły i zrobiło się gorąco miało to jakąś odległość od murka szczerze mówiąc też nie wiem co to może być...ale mój tato miał wtedy przerażoną minę więc musi być coś do rzeczy... raz się wyciągało raz było płaskie a raz wyglądało jak pognieciony papierek... pokazywałam to znajomym i nikt nie ma pojęcia co to więc postanowiłam napisać tutaj


  • 0

#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda jak popcorn.

 

A tak na serio - ciężko stwierdzić co to mogło być. Jeżeli faktycznie wisiało to 30 minut to powinnaś był zrobić więcej zdjęć a przede wszystkim podejść tam i po prostu sprawdzić co to (można też było użyć choćby lornetki). Oczywiście, co się stało to się nie odstanie i na więcej zdjęć i informacji pewnie nie możemy liczyć. Pozostaje czekać na zdjęcie zrobione w dzień.


  • 0



#11

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Lewandowa

Napisałem "bez urazy".

Po prostu ręce opadają gdy w okresie od wiosny do jesieni zaczyna się wysyp mizernych zdjęć, fotomontaży i opowieści.

Fotografia jest na tyle nie zdatna do jakiegokolwiek ocenienia, że pozostaje tylko Twoje świadectwo, które ani nie nakłania do zainteresowania się problemem, ani tym bardziej nie próbuje go wyjaśnić. Dopisujesz tylko coraz to kolejne warstwy cebuli grozy, które mają tylko za cel wywołać te właśnie wspomniane juz ciarki na plecach.


  • 3

#12

Lawendowa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Lewandowa

Napisałem "bez urazy".

Po prostu ręce opadają gdy w okresie od wiosny do jesieni zaczyna się wysyp mizernych zdjęć, fotomontaży i opowieści.

Fotografia jest na tyle nie zdatna do jakiegokolwiek ocenienia, że pozostaje tylko Twoje świadectwo, które ani nie nakłania do zainteresowania się problemem, ani tym bardziej nie próbuje go wyjaśnić. Dopisujesz tylko coraz to kolejne warstwy cebuli grozy, które mają tylko za cel wywołać te właśnie wspomniane juz ciarki na plecach.

nie byłeś na miejscu więc nie możesz stwierdzić czy to photoshop... mogłam pomyśleć i zrobić więcej fotek... cebulo nie spodziewaj się jakiegoś hiper zdjęcia nie mam aparatu z pierdylionem pixeli i z zumem nie wiadomo jakim


Zrób drugie zdjęcie co tam dokładnie jest bo poza ta kropką mało widac. Jak dla mnie chiński lampion ale poczekam na zdjecia.

btw. Czy tylka ja zauważyłem ze niektorzy mają problemy z cytowaniem(nie natury technicznej)? Niby taka prosta czynność a wychodzą rózne dziwne posty z tego...

 

Zrób drugie zdjęcie co tam dokładnie jest bo poza ta kropką mało widac. Jak dla mnie chiński lampion ale poczekam na zdjecia.

btw. Czy tylka ja zauważyłem ze niektorzy mają problemy z cytowaniem(nie natury technicznej)? Niby taka prosta czynność a wychodzą rózne dziwne posty z tego...

znalazłam fotki z zimy praktycznie nic się nie zmieniło od tego czasu :) tylko śniegu nie ma i liście są xD

http://zapodaj.net/19077d9da5df6.jpg.html 


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzuć orginalne zdjęcie najlepiej na jakiś serwer typu rapidshare, bo to co do tej pory mamy to kopia.


  • 0



#14

Moony.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O,skoro mówisz ,że to wisiało w powietrzu to mógł być w sumie piorun kulisty :> One często "wiszą" w powietrzu.Nie było u Ciebie przypadkiem później burzy ?


  • 0

#15

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja na pierwszym zdjeciu twarz widzę... hmmm ciekawe czemu:) a przypomina mi to głowę predatora w jego hełmie bojowym :D
A tak na poważnie, w takich zdjeciach można sie dopatrzeć wielu rzeczy, jakaś kropka może być orbem, jakaś smuga szybko lecącym statkiem obcych cywilizacji :> a artefakt w obiektywie duchem. Podsumowując:
-Słaba jakość
-Brak jakich kolwiek punktów orientacyjnych, nie wiadomo czy to jest daleko czy blisko.
- Trochę mało przekonywująca autorka tematu, wczoraj założyła temat o tabliczce ouija a teraz mamy niewytłumaczalne zdjęcie przy robieniu którego czuła wraz z tatą niepokój...
Wniosek wysuńcie sami.
  • 1




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, zdjęcia ducha, dziwne zdjęcie, dziwna kropka, pomocy, nie wiem co to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych