Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od ilu punktów jest kolejna gwiazdka?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przybywam z propozycją. Wielu świeżych użytkowników nie wie od ilu punktów reputacji do profilu dopisywana jest kolejna gwiazdka.

Proponuję umieść krótką notkę na przykład w dziale osiągnięcia, w której będzie opisane  ile punktów potrzebnych jest do uzyskania danej rangi.

 

Jeżeli propozycja się już pojawiła lub gdzieś na forum jest o tym informacja to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.

 

 





#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeśli okaże się że gwiazdka jest od 20 postów, użytkownik z 10 pomyśli "Muszę szybko naklikać jeszcze dziesięć postów".





#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gwiazdki sa przeciez od punktów reputacji...? więc tak łatwo sobie nie naklika ktos ;D Ale takie info by sie przydało gdzieś.





#4

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W każdej chwili z jednej możesz mieć dwie. A zaraz znów mieć jedną. Osobiście nie jestem z tych którzy robią co w ich mocy by tych gwiazdek mieć aż 3, 4 albo 5  Mam konto prawie 6 lat A dopiero mam dwie gwiazdki ;) Przyznam Rangi i ilość gwiazdek bo to reputacja nie są złe!  Ale samo przyznawanie plusów bądź minusów powinno być przemyślane. REPUTACJA PRZYZNANA/ PRZEKAZANA - to jest błąd! Wgląd w to kto cię ocenia, taka opcja nie powinna istnieć. Jeden drugiemu sieknie minusa, drugi zobaczy " ooo dał mi minusa, a to wejdę w jego posty i dam mu minus przy każdym jego poście " to jest błąd! radziłbym wyłączyć tą opcję w cholerę!


Użytkownik 不穩定 edytował ten post 03.05.2014 - 23:08




#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja już nie pamiętam teraz, ale wcześniej pamiętałem wszystkie trzy pierwsze gwiazdki i za jaką ilość plusów, która jest. Teraz już mi to umknęło całkowicie, no i zawsze piąta, ostatnia gwiazdka była dla mnie tajemnicą jak zerkałem na innych użytkowników.





#6

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie i Panowie, jeśli się nie mylę, to tu macie wszystko wyjaśnione:) Nie dziękujcie za pomoc :D

http://www.paranorma...emie-reputacji/





#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gwiazdki zawsze spoko. 

 

 

REPUTACJA PRZYZNANA/ PRZEKAZANA - to jest błąd! Wgląd w to kto cię ocenia, taka opcja nie powinna istnieć.

 

Na początku były jawne z uzasadnieniem pisemnym. Potem anonimowe i wszyscy narzekali. Teraz znów jest jawna tylko bez uzasadnienia. Każdego zadowolić się nie da. 





#8

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie i Panowie, jeśli się nie mylę, to tu macie wszystko wyjaśnione:) Nie dziękujcie za pomoc :D

http://www.paranorma...emie-reputacji/

 

Tal, tylko system znów uległ zmianie, gdyż pierwszą gwiazdkę otrzymałem wkraczając w próg 32 punktów, a nie 30.





#9

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up, Kazuhaki - Skoro tak, to też nie wiedziałem i widocznie trzeba czekać na wiarygodne informacje z "odgórnego" źródła :)





#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam że oprócz ilości punktów znaczenie ma też ilość postów i dodanych tematów.





#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem obecny system jest okej. Uzasadniać każdego plusa/minusa to byłaby katorga. Natomiast zawsze można napisać PW w razie wątpliwości. Np ja zminusowałem pewnego użytkownika i napisał mi PW z zapytaniem dlaczego i tam mu uzasadniłem.

A jak są ukryte to znowu ktoś złośliwie może minusować.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.05.2014 - 00:01





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych