Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odczuwanie energii PSI.

energia psi energia psi psionika odczuwanie energii

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

F.Normality.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć :)
Jestem na tym forum dopiero od kilku minut, więc proszę o przebaczenie, jeśli napisałam ten temat w złym dziale czy coś. Właściwie to zarejestrowałam się tutaj tylko w celu zamieszczenia tu tego pytania.

Otóż chodzi o to, że od niedawna interesuję się energią PSI i chciałabym nauczyć się nią posługiwać. Niestety mam problem. Mianowicie potrafię jedynie odczuć energię w dłoniach i to też nie zawsze. Możecie mi powiedzieć, co robię źle? Czytałam już na wielu forach o energii PSI i nigdzie nie natknęłam się na problem tego typu. Co mam zrobić?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, tylko proszę, nie piszcie, że ta energia nie istnieje czy coś (widziałam na tym forum wiele tego typu wypowiedzeń).

Pozdrawiam.


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Abstrahując od kwestii, że wyczuwanie takich rzeczy to zwykle autosugestia, jeśli chcesz coś odczuwać, musisz mieć co - jakoś ćwiczyłeś w tym kierunku?


  • 0



#3

F.Normality.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ĆwiczyłAś jakby coś xD
No na początku zbliżałam dłonie do siebie i oddalałam i znowu przybliżałam i to było takie uczucie jakby właśnie dwa magnesy takimi samymi biegunami do siebie zbliżać (gdy zbliżałam dłonie) no i im dłużej miałam zbliżone dłonie to tam jakby sporo się energii gromadziło między nimi i wtedy je oddalałam, bo inaczej trochę bolały. Potem próbowałam poczuć energię w innych częściach ciała, ale nic to nie dało. Próbowałam wyobrazić sobie wodę w moim ciele jako energię - też nic. Potem próbowałam jakby pobrać energię z ziemi, ale też nie wyszło. No i jeszcze zabrałam się za psi balle (pomyślałam - a nuż, może w taki sposób coś poczuję) i to też nic nie dało. Próbowałam też słyszeć energię i ją wizualizować ale też nie potrafię...


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie można poczuć czegoś co nie istnieje. To co czujesz to tylko autosugestia i zmiany w przypływie krwi, również w tętnicach. Można zrobić prosty eksperyment, poprosić kogoś aby intensywnie myślał o jednej ręce i zmierzyć mu puls w obu rękach. W tej ręce na której będzie się skupiał będzie ten puls bardziej wyczuwalny i szybszy.


  • 1



#5

F.Normality.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie można poczuć czegoś co nie istnieje. To co czujesz to tylko autosugestia i zmiany w przypływie krwi, również w tętnicach. Można zrobić prosty eksperyment, poprosić kogoś aby intensywnie myślał o jednej ręce i zmierzyć mu puls w obu rękach. W tej ręce na której będzie się skupiał będzie ten puls bardziej wyczuwalny i szybszy.

Cóż, być może istnieje, być może nie istnieje... Ja jednak w to wierzę niezależnie od zdania osób trzecich. 


No więc? Podpowie mi ktoś co mam zrobić?


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bardzo chętnie ci pomogę http://pl.wikipedia..../Promieniowanie

http://atomistyka.pl...zrodlaprom.html


  • 0



#7

F.Normality.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i jak niby promieniowanie i atomistyka ma pomóc?


  • 1

#8

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz sobie wierzyć ale takie coś nie istnieje...no ale chcesz pomocy to ci doradzę. Przeszukaj forum, był tu temat o czakrach ( :facepalm: ) gdzie sporo osób udzielało sobie informacji na ten temat. Wydaje mi się że możesz zaczerpnąć "wiedzy" z tych tematów.

 

Nie oczekuj jednak ze ktoś ci napisze " O tak, skoncentruj się mocno, wybudź szósty zmysł , poczekaj 10 minut a potem pchnij kulą" bo nikt nigdy czegoś takiego nie stworzył.


  • 0

#9

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Radziłbym najpierw się zastanowić, później popada się w jakiś mistycyzm, pokłada się wiarę w taroty i inne magiczne bzdety. Oczywiście próbować można zwyczajnie wyczuć w sobie moc. ;) Swoją drogą kiedyś widziałem jakieś filmiki, nawet chyba tu na forum, jak ludzie rzekomo za pomocą tej bodajże energii przesuwali jakieś przedmioty np. taką kulkę metalową czy coś... oczywiście jakbym zobaczył teraz taką sytuację wyśmiałbym, bo przecież wystarczy choćby jakiś magnes pod stołem, ale z innej półki co jeśli przedmiot byłby np. z papieru, albo jakiś większy - powiedzmy z desek? Cóż na wszystko jest pewnie jakiś sposób. Iluzja.  :mrgreen: > :omg::szczerb:


  • 0

#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

FuckingNormality  - znajdziesz tutaj trochę dobrych wskazówek więc pobuszuj sobie, samego forum jak widzisz nie traktuj za poważnie^^, 


Użytkownik Aidil edytował ten post 02.05.2014 - 07:09

  • 0



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polecam http://www.psychoman...da-szamanow.htm
  • 2



#12

F.Normality.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 później popada się w jakiś mistycyzm, pokłada się wiarę w taroty i inne magiczne bzdety.

no w to akurat nie wierzę i nie mam zamiaru uwierzyć xD chodzi mi po prostu o energię psi/chi/ki - różnie to nazywają
 

 

.Oczywiście próbować można zwyczajnie wyczuć w sobie moc. 

No a o czym ja piszę w tym temacie?

 

 

 Cóż na wszystko jest pewnie jakiś sposób. Iluzja.  :mrgreen: > :omg::szczerb:

Tak, istnieje coś takiego jak iluzja, ale moim zdaniem to, że ktoś przesunął kawałek drewna bez użycia rąk ani nóg raczej nią nie jest.

 

FuckingNormality  - znajdziesz tutaj trochę dobrych wskazówek więc pobuszuj sobie, samego forum jak widzisz nie traktuj za poważnie^^, 

Buszowałam do pierwszej w nocy i nic nie pomogło.


Zwracam się w tym temacie do osób, które wierzą w energię psi. Nie potrzebna mi wiadomość, że takie coś nie istnieje. Tak więc: nie wierzycie - nie odpisujcie.


  • 0

#13

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W tej ręce na której będzie się skupiał będzie ten puls bardziej wyczuwalny i szybszy.

tu sie troche zagalopowales

puls to puls i w calym organizmie jest taki sam... no chyba ze ktos ma 2 serca :)


  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie chodziło o wyczucie pulsu - sygnały od receptorów nacisku pobudzonych pulsem są zwykle ignorowane, ale po skupieniu się można odczuć puls w prawie każdej części ciała, w języku, w łydce itp. Ja na przykład mam bardzo czułą tętniczkę na grzbiecie nosa, pod noskiem okularów i tam bardzo łatwo jest mi wyczuć pulsowanie bez dotykania.


  • 0



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Puls też można łatwo spowolnić nawet do zera, jeśli włoży się pod pachę coś twardego, najlepiej piłkę.

przez koncentrację można też podnieść temperaturę ciała http://pl.wikipedia.org/wiki/Tummo


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: energia, psi, energia psi, psionika, odczuwanie energii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych