Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie mi to wyjaśnić!!

Telefon Dom Głos restauracja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

                                                                                            Witam wszystkich!

 

Mam na imię Kamila.  Założyłam tutaj konto już dawno ale teraz chcę napisać pierwszą historię która mnie niepokoi, i której w żaden sposób nie umiem wyjaśnić.

 

A więc około 2 miesięcy temu jak co weekend poszliśmy z chłopakiem do naszej ulubionej restauracji ze znajomymi... Po około 2-3 godzinach zorientowałam się, że nie mam telefonu a byłam niemal pewna że zabierałam go ze sobą. Zaczęłam szukać po restauracji jednak nie znalazłam. Wzięłam telefon chłopaka i zaczęłam dzwonić.. Ktoś odbiera więc mówię że zgubiłam telefon i czy  mi go odda lecz się rozłączył.. Wkurzyłam się bo byłam pewna , że telefonu już nie odzyskam. Dzwonię drugi raz i ponownie ktoś odbiera więc mówię, że pójdę na policję jeśli nie odda mi komórki a ten ktoś mówi  dziwnym jak by to powiedzieć "głośnym szeptem" nie umiem tego inaczej nazwać "Twój telefon jest w dobrych rękach" i się rozłączył.  Po 30 minutach poszliśmy z chłopakiem do domu i wtedy zamarłam... Mój telefon był w łazience!  Byłam w totalnym szoku i nie umiem tego w jakikolwiek sposób wyjaśnić mój chłopak także.. Dodam jeszcze że mieszkamy sami i nie było opcji żeby ktoś był w domu i odebrał telefon... Może wy pomożecie mi to w jakiś racjonalny sposób wyjaśnić?? Dodam również że nie zakładała bym tu konta żeby wypisywać jakieś bajeczki ... Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


  • 0

#2

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witamy w internecie, tutaj chyba już nikt nie wierzy komukolwiek "na słowo". I jakiej odpowiedzi się spodziewasz, ducha? Wybacz ale skoro jesteś sama sobie świadkiem to nikt nie ma obowiązku w to uwierzyć, tak samo jak Ty nie powinnaś wierzyć kiedy ktoś napisze że przydarzyło mu się to samo. 

 

Takich tematów było już na pęczki, poprzeglądaj sobie i sama dojdziesz do wniosku że są bez sensu.


  • 0

#3

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten motyw wydaje mi się dziwnie znajomy: http://www.paranorma...-91#entry572728 (trzecia historyjka).
  • 1



#4

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale moja historia jest prawdziwa bo nie mam w zwyczaju wymyślać.. Jak bym mogła udowodnić to bym to zrobiła ale nie wiem jak 


  • 0

#5

Vino.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia w którą trudno uwierzyć. Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem może być włamywacz który profesjonalnie włamał się do mieszkania nie pozostawiając za sobą żadnych śladów, któreś z okien mogło być uchylone i przez nie mógł się wślizgnąć do środka. A gdy usłyszał dzwoniący telefon postanowił postraszyć dzwoniącego, ot tak dla zabawy ? Przypatrz się, może coś znikło z domu.
  • 0

#6

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okna były pozamykane a z domu nic nie zniknęło.. W sumie wolała bym już żeby był to włamywacz ponieważ mam dosyć proszenia koleżanek aby u mnie nocowały praktycznie codziennie bo z reguły jestem  osobą strachliwą a mój chłopak pracuje na nocki 


  • 0

#7

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teoretycznie są jeszcze inne rozwiązania. Mogłaś pomylić numer, gdy dzwoniłaś na swoją komórkę, a odbierający chciał zażartować. Albo operator cię źle połączył i zadzwoniłaś do kogoś nieznajomego. Mogło też być tak, że ktoś ci chciał zrobić kawał, ale to wymagałoby prawdopodobnie dodatkowego wspólnika.

 

Mogłabyś napisać czy w wykazie połączeń był numer z którego dzwoniłaś. To by trochę wyjaśniło.


  • 0



#8

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoretycznie są jeszcze inne rozwiązania. Mogłaś pomylić numer, gdy dzwoniłaś na swoją komórkę, a odbierający chciał zażartować. Albo operator cię źle połączył i zadzwoniłaś do kogoś nieznajomego. Mogło też być tak, że ktoś ci chciał zrobić kawał, ale to wymagałoby prawdopodobnie dodatkowego wspólnika.

 

Mogłabyś napisać czy w wykazie połączeń był numer z którego dzwoniłaś. To by trochę wyjaśniło.

Tak był w wykazie połączeń numer z którego dzwoniłam


  • 0

#9

Smokerider.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłaś wcześniej w łazience? Może go tam poprostu gdzieś zostawiłaś.


  • 0

#10

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak przed wyjściem byłam w łazience i mogłam go zostawić w tym miejscu gdzie leżał po powrocie a dokładniej była to pralka. 


  • 0

#11

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kamcia17 zabezpiecz telefon i oddaj go do laboratorium na zdjęcie odcisków.Zapłacisz ale może w ten sposób co nie co się wyjaśni....tzn czy trzymała go w rękach postać materialna.
Takie badanie jest możliwe bo sama kiedyś w innych okolicznościach z niego korzystałam.
Oczywiście zakładam że mówisz prawdę.
  • 0



#12

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie przyszło Ci do głowy sprawdzić rejestru połączeń? Czy faktycznie były tam te odebrane z telefonu chłopaka?


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te 17 nicku to pewnie twój wiek? I już mieszkasz sama z chłopakiem. Ciekawe...
  • 0



#14

Kamcia17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te 17 nicku to pewnie twój wiek? I już mieszkasz sama z chłopakiem. Ciekawe...

Mam 19 lat a konto zakładałam dawno 


  • 0

#15

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziewczyna zarejestrowała się 2 lata temu i wtedy miała 17.Też mnie to nurtowało więc sprawdziłam :)
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Telefon, Dom, Głos, restauracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych