Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz na zdjęciu, proszę rozważyć jeszcze raz..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mantus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jakbym się uparł to bym zobaczył rozmazaną postać kota :D tak poza tym to mało co widzę i nie jestem przerażony.

Jakbyś to widział na sobie, mówiłbyś inaczej, uwierz :)


No faktycznie wygląda to jak chłopek jakiś, gdy się dłużej na siłę popatrzy. Oryginalne zdjęcie z przybliżeniem jest odwrócone? Bo ja dostrzegam pionowo. I tak jak wyżej, myślę, że zachowanie koleżanki wynika z czego innego, z pewnością nasłuchała się za dużo i za bardzo sobie wkręciła. Tak samo jak Ty, na tym zdjęciu nic przerażającego nie widzę.

To bez zarysu jest odwrócone, to z zarysem normalnie, interpretacji może być tyle, ile użytkowników, no ja na przykład od razu po przybliżeniu tej szarej plamy dostrzegłem tą twarz, później więcej szczegółów typu włosy i ucho. Moja koleżanka też się wykłóca bo widzi to w pionie (czyli tak jak w oryginale) jako postać z okiem po lewej wyraźnym i otwartą japą no w sumie tak trochę jak popatrzyłem też to zobaczyłem, ale ta twarz co obrysowałem wydaje mi się bardziej realna i ze szczegółami.. Nawet mam to zdjęcie w kontraście mogę posłać


Dam jeszcze w kontraście (nie wiem czy ma to sens..) http://zapodaj.net/2...b7809a.jpg.html


I w oryginalnym położeniu.. (również kontrast) http://zapodaj.net/c...bc689a.jpg.html


  • 0

#17

Mantus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

I jeszcze teraz się tak bawiłem na PhotoScape tylko odcieniami i nasyceniem: http://zapodaj.net/c...d57567.jpg.html Teraz nawet widzę dziurki w nosie i palce dłoni, która mnie trzyma.. zgłupieć idzie, nie chce spamować czy coś, żeby sobie nikt tak nawet nie pomyślał  :,< 


  • 0

#18

Aloszka.

    ...Pamiętaj o zachowaniu równowagi...

  • Postów: 124
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda to na mordkę kota :> 


  • 0



#19

Mantus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wygląda to na mordkę kota :>

Nawet jeśli na mordkę kota to czemu nikt tego nie wziął na poważnie? Nie wytłumaczył czemu takie coś uchwyciłem (w jaki sposób mogło powstać)? Czy to forum służy do obalania stwierdzenia że duchy istnieją (i to bezpodstawnie) ? Bo raczej (jak widzę) nie po to, żeby szukać dowodów że są. Nikt ale to nikt nie wytłumaczył tej (że tak powiem) szarej plamy bez wyrazów, a minusują mnie, nie rozważają tego, niby nic nie widzą (to chyba jestem głupi, że ja widzę ;/). Dlaczego ludzie się wolą ponabijać niż szukać dowodów za i przeciw, wytłumaczyć to zjawisko racjonalnie, na prawdę nie rozumiem. Stwierdzić od tak że to nie duch może nawet dziecko, które zaczęło dopiero mówić. No sorry was wszystkich, na prawdę mi przykro z tego powodu :( A i żeby nie było, że cierpię na tą chorobę (czy tam zaburzenie), że wszędzie się doszukuję wizerunków twarzy, po prostu, pierwszym rzutem oka to zobaczyłem. A nawet jeśli nie ma tam (wg was) twarzy, to jest to normalne, że to coś tam widnieje, spoko..


A tak od siebie dodam jeszcze, że nie wyszło mi nigdy na zdjęciu takie coś, nigdy. Więc prawdopodobieństwo, że to jakaś skaza czy coś w tym stylu (herb jakiś) jest baardzo znikoma. (robione tym samym aparatem),  nie wiem, czy ktoś z was traktuje mnie jeszcze poważnie, ale trochę nie miło się zachowaliście w większości, bo niektórzy spoko (nie wiem jak wobec innych, bo nie czytam waszego forum) ;] Nawet to, że moderator zamknął mój temat za 1 razem, innym nie zamknął, nawet jak widnieje na zdjęciu mega pikselloza.. 


  • -1

#20

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam sie nie dziwię że ten temat został tak potraktowany przez użytkowników. Ostatnio jest wysyp takich tematów i ludzie naprawde dopatrują się czegos w niczym. W twoim pierwszym poście te pierwsze zdjecie odrazu negatywnie ukazyje całą sprawę. Jakas rysowanka na zdjeciu -.- Drugie zdjecie tez za dużo nie pokazuje, dałbys orginalne zdjęcie bez przyblizenia bo nie wiadomo co jest dalej na zdjęciu.

PS: Twoje zdjęcie to też nie najlepsza jakość po tym przybliżeniu ;)


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 30.04.2014 - 23:09

  • 0



#21

Mantus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

po prawej jest ściana brodziku, z tyłu kij od mopa (na podłodze jest ściera) no i kafelki.. http://zapodaj.net/9...e41baf.jpg.html


  • 0

#22

q32t8oaher3465y82qp.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem skąd ostatnio wysyp tematów typu "Twarz na zdjęciu. Pomocy!". Zrozumiałbym, gdyby gdzieś było wyraźnie widać jakąś postać, a tak na wszystkich zdjęciach mamy grę świateł, układ pikseli albo coś w tym stylu. Nie liczcie, że ktoś to weźmie na poważnie.

 

Powoli nadchodzą wakacje, liczba dzieci na portalu zwiększa się. jest tu tak co roku w okresie wiosenno-letnim.

 

Proponuje sprawdzenie kont użytkownika/ów Taurus121 i Mantus, mam wrażenie że to ta sama osoba (nawet nicki mają podobne)


  • 0

#23

Mantus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Nie rozumiem skąd ostatnio wysyp tematów typu "Twarz na zdjęciu. Pomocy!". Zrozumiałbym, gdyby gdzieś było wyraźnie widać jakąś postać, a tak na wszystkich zdjęciach mamy grę świateł, układ pikseli albo coś w tym stylu. Nie liczcie, że ktoś to weźmie na poważnie.

 

Powoli nadchodzą wakacje, liczba dzieci na portalu zwiększa się. jest tu tak co roku w okresie wiosenno-letnim.

 

Proponuje sprawdzenie kont użytkownika/ów Taurus121 i Mantus, mam wrażenie że to ta sama osoba (nawet nicki mają podobne)

 

Aha, i jeszcze podejrzenia że jestem spamerem, spoko wiedzieć! Sprawdzaj se co chcesz, ja tu wszedłem z problemem, a wychodzę z wieloma! Zajebiste forum, pogratulować!!!


 

 

Nie rozumiem skąd ostatnio wysyp tematów typu "Twarz na zdjęciu. Pomocy!". Zrozumiałbym, gdyby gdzieś było wyraźnie widać jakąś postać, a tak na wszystkich zdjęciach mamy grę świateł, układ pikseli albo coś w tym stylu. Nie liczcie, że ktoś to weźmie na poważnie.

 

Powoli nadchodzą wakacje, liczba dzieci na portalu zwiększa się. jest tu tak co roku w okresie wiosenno-letnim.

 

Proponuje sprawdzenie kont użytkownika/ów Taurus121 i Mantus, mam wrażenie że to ta sama osoba (nawet nicki mają podobne)

 

Aha, i jeszcze podejrzenia że jestem spamerem, spoko wiedzieć! Sprawdzaj se co chcesz, ja tu wszedłem z problemem, a wychodzę z wieloma! Zajebiste forum, pogratulować!!!

 

A i nie jestem dzieckiem cwaniaku, proponuję, żebyś sobie sprawdził datę ur na legitymacji (jeśli wgl masz)


Użytkownik Mantus edytował ten post 03.05.2014 - 12:23

  • -3

#24

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale właśnie udowodniłeś, że jesteś dzieckiem - jeśli nie wiekowo, to mentalnie. Z taką postawą nawet nie licz, że ktoś cię poważnie potraktuje. 


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 03.05.2014 - 13:23

  • 0



#25

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

po prawej jest ściana brodziku, z tyłu kij od mopa (na podłodze jest ściera) no i kafelki.. http://zapodaj.net/9...e41baf.jpg.html

 

No i wszystko jasne. To rękaw twojej bluzy, zbliżony do obiektywu na odległość mniejszą niż głębia ostrości. Bardzo prawdopodobne w przypadku zdjęć wykonywanych "z rąsi".

Jakieś pytania?

 

BTW. Pierwsze zdjęcia w temacie rozbawiły mnie. Zdjęcie monitora z wyświetlonym zdjęciem... Na przyszłość użyj przynajmniej przycisku Print Screen bo zdjęcie zdjęcia to lamerstwo w czystej postaci.


  • 1



#26

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja bym ten temat już zamknął. Po autorze nie ma co sie spodziewać normalnej dyskusji...


  • 0



#27

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych