Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie duchów TWARZE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam tylko ciemność widzę, w sensie ciemniejsze i jaśniejsze piksele, które przy jasno oświetlonych drzwiach o tyle się mieszają (musiałeś ruszać ręką) że może się komuś wydawać, że coś tam jest.


  • 0

#17

paablo922.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądalismy jeszcze pare zdjeć z tego dnia. Zobaczcie na ścianę obok kominka nad figurka aniołka... http://zapodaj.net/f...3f3fd8.jpg.html
  • 0

#18

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znów mogłem sie pobawić w edytowanie zdjęć <3

Więc chodzi ci o to?           Tu po lekkim rozjaśnieniu.

877fb2136d20a.jpg             1ef9dca4e2f3a.jpg

 

No niby coś tu widać. To jest fotka czy kadr z filmu? Ściany napewno nie są tam pomazane ani nic? Na nic innego to nie wygląda -.-(ew. ale nie chcę nikogo oskarżać może być to dorysowana twarz. kształt w sam raz na ołówek w programach graficznych)

Radzę też narazie nie wyszukiwać tych twarzy już bo mozna wpaść w paranoje jak na każdym zdjęciu bedzie się szukało Twarzy :D

Tak Btw. co wy z tym świecznikiem robiliscie D:


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 24.04.2014 - 22:31

  • 0



#19

paablo922.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znów mogłem sie pobawić w edytowanie zdjęć <3

Więc chodzi ci o to?           Tu po lekkim rozjaśnieniu.

877fb2136d20a.jpg             1ef9dca4e2f3a.jpg

 

No niby coś tu widać. To jest fotka czy kadr z filmu? Ściany napewno nie są tam pomazane ani nic? Na nic innego to nie wygląda -.-(ew. ale nie chcę nikogo oskarżać może być to dorysowana twarz. kształt w sam raz na ołówek w programach graficznych)

Radzę też narazie nie wyszukiwać tych twarzy już bo mozna wpaść w paranoje jak na każdym zdjęciu bedzie się szukało Twarzy :D

Tak Btw. co wy z tym świecznikiem robiliscie D:

Haha jesli chodzi o swiecznik byla impreza.... tak wyszlo haha.. co do dorysowania twarzy prosze cie..... nie mow takich rzeczy bo jeszcze bardziej sie ****.... nikt nie motal w tych fotach, ja te zdjecie przeslalem prosto z telefonu na to forum.. Sciany nie sa pomazane, mamy drugie ujecie z tego dnia, w tym samym miejscu nic tam nie ma... co do 2 fotek ktore zamiesciles nie moge ich obejrzec

 

 

Udało mi sie otworzyc te foty.. dokladnie chodzi o tą "twarz"....

 

wulgaryzmy.gif

/Connor


  • 0

#20

KubinToJa.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na filmie nic nie widać, ale zastanawia mnie jedno. Czemu na wszystkich zdjęciach (w tym wypadku kadrach z filmu) rzekomych duchów one tak sobie pozują do zdjęć? Jeszcze niektóre się uśmiechają. Pozostaje czekać aż duchy zaczną sobie robić selfie :)


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych