Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to zjawisko paranormalne?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

marcin118.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z przyjacielem wybrałem się na podróż rowerami w poszukiwaniu bunkrów po niemieckich, lecz ich nie znaleźliśmy. Po drodze ujrzeliśmy dworek. Kolega bał się wejść po za ogrodzenie, więc ja sam poszedłem zrobić zdjęcie. Zrobiłem kilka ujęć, ale właśnie przy tym kolega krzyknął do mnie "Marcin chodź już!" i to strasznie głośno, jakby był przerażony. Po powrocie do domu, przesłałem mu zdjęcia z karty, a za jakąś godzinę mi napisał, aby zobaczył w oknie na ostatnim ujęciu. Włożyłem kartę do laptopa i przeglądam, zauważyłem właśnie tą jakby pół postaci. (Chcę przypomnieć, że mam oryginały zdjęciowe na karcie pamięci, nawet w formacie .nef) W internecie przeczytałem, że właścicielka tego dworka w 2006 roku ogrodziła posesję metalową blachą, po czym ślad po niej zaginął.

Chcę jeszcze dołączyć do tego, że jak poszedłem spać (w tej samej nocy, co było zdjęcie zrobione) to śniło mi się, że moja siostra siedziała przy stole, a ja zdejmując krzyż z szyi, nałożyłem jej go na szyje i powiedziałem "Ojcze nasz, który" i odwróciła głowę do tyłu. Miała takie białe oczy. Ja stanąłem troszkę dalej i mówiłem "Zdrowaś Maryjo..." Gdy skończyłem modlitwę, obudziłem się cały spocony i zmachany.
W internecie przeczytałem, że może być to zjawisko opętania.

P.S Przy wstawianiu tego zdjęcia, oczy mi zaczęły bardzo łzawić. Tak samo działo się jak pokazywałem je znajomemu.

 

Jak myślicie co to może być? Wygląda jak kobieta w kapturze i jakby jakiejś sukni.
Może to być jakieś zjawisko paranormalne? To jest jakaś oznaka, czegoś?

Zdjęcie wyciągnięte z karty:
http://zapodaj.net/i...78bd6ac688a.jpg
Zdjęcie ucięte, aby łatwiej zauważyć o co w nim chodzi:
http://zapodaj.net/i...4a39982dca5.jpg

Z góry dziękuje za odpowiedź, ponieważ jest dla mnie bardzo ważna.
 


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

foty nie działają.


  • 0



#3

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Działają, tylko trzeba zrobić kopiuj/wklej do przeglądarki.

 

Na zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego - to zwisający kawałek papy, albo innego rupiecia. Ale samo zdjęcie, można przyznać, dość upiorne :)


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robię tak i też mi nie działają. Daj to na imgura lepiej.


  • 0



#5

.MrRafik.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również zdjęcia mi nie działają. 


  • 0

#6

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tutaj:

xbspcgn8anmn.jpg


  • 0



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I to jest te niby pół postaci? Dla mnie to kawałek przejścia między pokojami. Trochę krytycyzmu chłopcy, jak się bedziecie doszukiwać tajemniczych postaci w każdej plamce, to nie musicie chodzić po ruinach bo je będziecie wszędzie widzieć. Człowiek tak jest skonstruowany że się człowieka wszędzie doszukuje.

 

 

ale właśnie przy tym kolega krzyknął do mnie "Marcin chodź już!" i to strasznie głośno, jakby był przerażony.

Ale być przerażony czy nie był? wyjaśnił ci to jakoś? Bo widzę że aż do otrzymania zdjęć chyba nic nie widział.


  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie się bał że zza rogu wybiegnie jakiś Janusz z siekierą i będzie na nich krzyczał.


  • 1



#9

marcin118.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, może w następny weekend wybiorę się tam zrobić ujęcie obejmujące całe te okno, zobaczymy co tam się skrywa.


  • 0

#10

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest fragment przejścia do drugiego pokoju. Obskrobany zębem czasu, normalnie była by tam ościeżnica. I tyle w temacie. 

Chociaż można tam oczami wyobraźni ujrzeć Assasina w kapturze :D

Zamykam, bo się wylęgarnia spamu zaraz zrobi.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych