Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sygnatury


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam taką propozycję. Czy nie można zwiększyć rozmiarów dozwolonej sygny do 400x400. Bo aktualnie kiedy wysokość wynosi tylko 100 to właściwie nic fajnego nie można wrzucić w podpis. Oczywiście limit takich sygn mógłby być, najlepiej tylko 2 uwzględniając też gify.



#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I więcej linijek możliwego tekstu bym prosił, bo 4 to trochę mało.





#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sygnatury to te obrazki POD?  Bo trochę się gubię w nazewnictwie.

Dla mnie większym ułatwieniem byłoby automatyczne pozycjonowanie takiego obrazka - na zasadzie np: lewa strona / środek / prawa strona, bo ciężko to to ustawić żeby np. wyśrodkowane było (już nie wspominam, że inaczej to wygląda na ekranie 16:9, a zupełnie inaczej w przypadku 4:3).

 

 

 

edit: @Sventer

dzięki - trochę się napociłem przerabiając ten obrazek do tak nietypowego formatu


Użytkownik pishor edytował ten post 19.03.2014 - 10:02




#4

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do sygnatury Pishor twoja mi się bardzo podoba, ogólnie byłbym za tym aby długość tekstu była większa co do samego obrazka jestem obojętny nigdy nie zamieszczałem własnych sygnatury więc to nie na dla mnie znaczenia. Jedynie tekst odgrywa rolę.





#5

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt z moderacji mi nie odpisze?



#6

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie planuję zmian w zasadach dotyczących sygnaturki -- chcę bowiem uniknąć sytuacji spotykanej na innych forach, gdzie widok strony wątku to głównie obrazki z sygnaturek oraz identyczne teksty, a samej dyskusji jest tyle, co kot napłakał.

Obecny stan rzeczy wydaje mi się optymalny, na dodatek rozmiar sygnatury (pomijając naturalnie grafikę) jest zgodny z historycznym niepisanym standardem (netykieta). A na forum mamy szacunek dla tradycji :)

 

closed.gif






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych