Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dowód na istnienie duchów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Znalazłem ciekawe video z kanału thirdphaseofmoon. Oglądać od 13 minuty.

 

 

Czy jest to dowód na istnienie duchów?


  • 0

#2

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

gałąź/drzewo/krzak które przesuwa się przeciwnie do ruchu kamerzysty,a całe zamieszanie oczywisicie przez tragiczna jakość obrazu

był kiedyś podobny temat z filmikiem z Peru bodaj gdzie tez ludzie zastanawiali sie czy to kosmita a wyjasnienie bylo podobne jak tutaj


  • 0

#3

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

up

 

Nie chodzi mi do końca o te ciemną postać. Chodzi o szepty, oraz odór jaki wyczuwają Blake i jego brat oraz ogólnie Historia ich przewodnika o tym miejscu.


  • 0

#4

Larry.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiem na twoje pytanie. Duchy, demony, byty istnieją dlatego, że mamy już zanotowane kilkaset tysięcy przypadków spotkania np. Shadow people.

Jedno jest pewne my zwykli ludzie jak żyjemy tak nie dowiemy się co tak naprawdę znajduję się po tej drugiej stronie. Polecam ci przeczytać książkę http://lubimyczytac..../zycie-po-zyciu autor książki kilka lat przeprowadzał wywiady i wszystko nagrywał. Polecam też ,,Życie po śmierci".

Pozdrawiam,


Użytkownik Larry edytował ten post 23.04.2014 - 12:49

  • 0

#5

Aloszka.

    ...Pamiętaj o zachowaniu równowagi...

  • Postów: 124
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zjawy, duchy istnieją 


  • 0



#6

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, to nie jest dowód. Nie, nie istnieją.

TakaJestemSobą oraz Daniel, może rozwiniecie swoje myśli ? Takie wpisy nie wnoszą nic do tematu.

ultimate

Edit: Ultimate, oczywiście, że mogę rozwinąć, tylko pytanie czy jest sens? Ten temat był wałkowany naprawdę tak wiele razy, że właściwie powiedziane zostało już wszystko. Rozwijając swoją wypowiedź: ten film nie jest dowodem na istnienie duchów, gdyż:
 

-jakość nagrania(jak zawsze) jest tragiczna i nie można ze 100% pewnością stwierdzić co tam jest
-na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że to jakiś krzak/drzewo
-być może nie mogę odtworzyć dźwięku w tym video, ale nie słyszę tam żadnych szeptów
-Blake i jego brat mogą sobie wymyślać, że coś tam czują
-jeśli nawet czują jakiś odór to co w tym dziwnego? To może być dosłownie wszystko. Nie raz w mieście/lesie/łące czuć w powietrzu odór
-było wiele ciekawszych filmików, przy których można było zapytać: "czy to dowód na istnienie duchów"

 

Mam nadzieję, że to wystarczy, bo nie chcę wchodzić w kolejną dyskusję(trzeci czy czwarty temat, gdzie autorem jest Stanley), gdzie mam dowodzić, że duchy nie istnieją, a moi rozmówcy zamykają się tylko do stwierdzeń "jeśli", "gdyby", "a może"..


Użytkownik Daniel. edytował ten post 23.04.2014 - 19:29

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych