Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z horroru

duchy demony paranormalne zjawiska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spróbuję jeszcze raz ale jakoś tak bez większego przekonania...

 

 

Już odpowiadam na moje niejasne fakty które musisz dociekać.

1. Chodzi o to że te duchy nie miały z tym nic wspólnego, one były nie groźne dla mnie ani dla nikogo w tym domu, Pan XXX przypadkiem odkrył ich istnienie, a to co było tamtego dnia w sąsiednim pokoju zostawił bez komentarza i nie chciał powiedzieć co to było.

 

A jednocześnie, w pierwszym poście czytam:

cyt. "...przekazał nam informacje że w domu była dusza kobiety i mężczyzny który był okrutny i nie pozwalał tej kobiecie opuścić tego domu... XXX oczyścił dom a tego faceta wygnał, kobietę uwolnił... jej dusza poszła do nieba a faceta błąkała się po wsi do święta prawosławnych do 8 stycznia potem miał opuścić ten świat... XXX nie chciał powiedzieć co u mnie było... polecił mi nosić biały pentagram i matkę boską na łańcuszku i dużo modlitwy, od tamtej pory śpię spokojnie."

 

Czy tylko ja widzę, że to się TOTALNIE kupy nie trzyma?

Skoro zacząłeś dobrze spać po wygnaniu duchów pani zniewolonej i pana okrutnego, to dlaczego twierdzisz, że nie miały one związku z całą sytuacją.

Inaczej mówiąc - po kiego grzyba o nich wogóle opowiadasz?

Równie dobrze mógłbyś opisać, co jadaliście w tym czasie na obiady.

Nie wiem - rozpisać wasze tygodniowe menu, czy coś w ten deseń.

Też zupełnie bez znaczenia ale przynajmniej bardziej (jak sądzę) smakowicie.

 

Na kwestię drugą odpowiedział ci Wszystko, a mi zostaje się tylko pod tym podpisać.

Co do kwestii trzeciej, to rozumiem, że wędrującym po wsi duchu okrutnego mężczyzny wiadomo tylko z opowieści tajemniczego pana XXX.

No i pięknie.


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, demony, paranormalne, zjawiska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych