Skocz do zawartości


warn = ujemna reputacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: warn = ujemna reputacja (20 użytkowników oddało głos)

Karać ujemną reputacją czy nie karać ?

  1. Głosowano Bad ajdia (13 głosów [65.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.00%

  2. Głosowano Gót ajdia (7 głosów [35.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Co wy na pomysł aby warny/bany nagradzać dodatkowo ujemną reputacją ?. Wzoruje się na swoim przykładzie :D

 

Miałem miliard warnów, a mam rep bardzo dobrą. Miałem bana na miesiąc chyba 2 razy i mam rep bardzo dobrą :P

 

Przykładowo :

 

Warn = -5 pkt rep lub wedle jakiegoś cennika w zależności od przewinienia :D

ban = -5 pkt rep / za miesiąc bana ( czyli za 6 miesięcy - 30 pkt rep ) lub jednorazowo ileś tam.


Użytkownik convers edytował ten post 01.03.2014 - 11:35


#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

5 ujemnych punktow reputacji za warna to calkiem niezly kasek dla kolekcjonerow czerwonych gwiazdek

po wprowadzeniu takiego rozwiazania bedziemy miec od razu wysyp durnych postow zeby zgarnac za jednym zamachem 5 punktow



#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zagłosowałem na "Bad". Uzasadniam. Punktami reputacji obdarowujemy my, forumowicze, a nie administracja, ani nie regulamin ( pomijam specyfikę poszczególnych grup, takich jak redaktorzy, czy tłumacze ). Nie może być tak, że ponosimy podwójną karę. Kara ma być uciążliwa i długa, ale nie podwójna. Nawet za podwójne wykroczenia w jednym poście, kara jest pojedyncza. Pomijam kwestie wychowawcze i adekwatność kary do wykroczenia, bo to jest zawsze dyskusyjne i indywidualne. Czym innym i zarazem nowym, mogłoby być unowocześnienie tego systemu za pomocą wyboru: albo kara czasowa, albo zabranie pkt. reputacji np. 30 dni urlopu, albo 100 pkt. do tyłu, 14 dni urlopu, albo 60 pkt. w plecy, 7 dni urlopu, albo 35 pkt. do śmieci. Wybór należy do Ciebie. 





#4

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bez sensu. @ convers- nudzisz sie? Jak juz to proponował bym odebrac prawo do przyznawania reputacji moderatorom chociażby ujemnej bo to co sie wyprawia to jest nie fair.  





#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biedny Reksio :( bez powodu dostaje minusy...buuu

A jak już się okazało, że widać kto dał to już Sodoma i Gomoria...

 

Co do pomysłu to nie jest zły, pytanie tylko czy użytkownikom tak bardzo zależy na tym jaką mają reputację? I jeśli już ustalimy, że za warna będzie -5pkt, to za bana powinno być zdecydowanie więcej - w końcu to ma być kara. 





#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do oceniania zielonych, to zgadzam się z Jacolem w 100%, co to Wy święte krowy xD?

Co do tematu, nie mam zdania - niech forumowicze i moderacja decyduje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych