Skocz do zawartości


Zdjęcie

W BBC ruszyła masowa propaganda chipów RFID

bbc propaganda chipy rfid

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

RFID w obecnej formie jest o tyle beznadziejne, iż dostatecznie bystry człowiek może za 10-50 złotych zrobić czytnik/emulator tych etykiet, i w ten sposób na przykład naciągać karty płatnicze z płatnością zbliżeniową. Scalony transceiver RFID można otrzymać za darmo od producenta w ramach programu sampli. A większość protestujących przeciw inwigilacji usankcjonowanej prawnie (jak ci od ACTA/PIPA/coś tam) sami wystawiają wszelkie dane osobowe na widok publiczny. Swego czasu byla strona, która zbierała zdjęcia kart kredytowych co głupszych ludzi chcących pochwalić się na fejsie. Tak, byli tacy naiwniacy co wrzucali zdjęcia kart pozwalające na robienie zakupów na cudze konto, bo wszelkie dane były czytelne...

 

Ja bym się RFID nie przejmował tak bardzo. Każdy z odrobiną talentu do techniki może sobie zrobić kieszonkowy zagłuszacz. A jeśli wejdzie "obowiązek chipowania", co jest moim zdaniem nierealne, to będzie rynek handlu zagłuszaczami, i ja sobie na tym dorobię...


  • 0



#17

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

niestety w tym chorym świecie wszystko jest realne i pod różnymi przykrywkami będą się starali wsadzić to wszystkim.Zaczną pewnie od stanów bo tam dadzą se wszystko wcisnąć ;p Podejrzewam,że główne propaganda pójdzie w ułatwienia finansowe i to co mnie najbardziej martwi bezpieczeństwo dzieci,póżniej możej może wymagane to będzie w przedszkolach i szkołach i tak właśnie będą mieli oznakowaną coraz większą ilość "bydła"Zresztą propaganda chipowania dzieci w stanach ruszyła już ladne pare lat temu...   


  • 0

#18

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Ale logicznie rzecz biorąc to zasadniczo niewinny nie ma się czego obawiać, a winny i tak znajdzie sposób na obejście. Generator na stosowne pasmo to jeden do dwóch tranzystorów, kilka rezystorów, kondensatorów, i cewka. Do tego jakiś przełącznik i klips do baterii. Części za parę złotych. Pamiętać też należy, iż zasięg RFID jest mocno ograniczony. Typowy chip w najlepszym razie może mieć metr zasięgu, optymistycznie zakładając, i przy czułym odbiorniku. Wyobrażasz sobie jak gęsta musiałaby być sieć odbiorcza by namierzać ludzi na bieżąco? Teraz teoretycznie można by namierzyć każdego człowieka z komórką w Polsce poprzez triangulację, ale nie ma realnej możliwości by takie ilości danych na bieżąco przetwarzać. Koszty czegoś takiego są wręcz astronomiczne...


  • 0



#19

Tesla.
  • Postów: 108
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Realna w miarę tania metoda wykorzystania lokalizacji telefonów na podstawie nadajników da się zrobić. Wystarczy większość obliczeń, czy przechowywanie danych zrzucić na barki telefonu. Teraz większość telefonów ma dość sporą moc obliczeniową, dość duże zasoby pamięci i łatwo byłoby niepostrzeżenie podkraść ułamek tych możliwość. To tak naprawdę tylko kwestia napisania programu który niezauważony i będzie dostosowany do jak największej ilości modeli, oraz wrzucenia na telefon. Przy odpowiednich nakładach finansowych i pomysłowości myślę, że obecnie nie stanowiłoby to wielkiego problemu.  Danych aż tak dużo tu nie ma, bo większość życia wszyscy spędzają kręcąc się po tych samych miejscach, a pewnie dla służb wystarczą tylko zgrubne dane.

 

 

up@

Jako właściciel telefonu na kartę pre - pay, jestem akurat tego pewien, ponieważ nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Druga sprawa, że nie mówiłem o GPS, a o geolokalizacji, co jest jedną z usług podczas podłączania telefonu do internetu. Właśnie jako Staniq mogę być śledzony w necie, ale nie telefonicznie, tym bardziej, że mój numer telefonu zna zamknięta liczba osób.

 

 

Wystarczyło w jakiejś instytucji podać ten numer jako kontaktowy (np. bank, szpital, aukcje internetowe itp.) i już nie jest on anonimowy, to tylko kwestia zdobycia danych. Możne kiedyś też kolega odbierając telefon w nieodpowiednim momencie kolega przedstawił się i już dane wyciekły. Może w telefonie wylądowała jakaś inna karta która już była zarejestrowana. (logowane są numery telefonów i numery IMEI, dlatego można namierzyć, "żartownisia" który dzwoni ze swojego telefonu z nową nierejestrowaną kartą SIM, lub nawet bez jakiejkolwiek karty). Z samych powiązań numerów telefonów też da się dużo wyciągnąć. ( Kiedyś nie pamiętam już gdzie czytałem, że w Polsce pracowano nad programem analizującym takie powiązania, z zastosowaniem do rozpracowywania grup przestępczych, możliwe że był przetarg rządowy na ten program). Ewentualnie korzystając z internetu w telefonie mogło zostać sporo śladów kto trzymał go wtedy w ręce...  Prawdziwą anonimowość naprawdę ciężko zachować.

 

 

Sam chip RFID przy porwaniach  daje chyba tak naprawdę obecnie najwyżej możliwość zidentyfikowania zwłok....


Użytkownik Tesla edytował ten post 23.06.2014 - 10:55

  • 2

#20

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Standardowy tag RFID może mieć zasięg metra. Tagi aktywne, szczególnie pracujące w paśmie ISM mogą się poszczycić zasięgiem do nawet 300 metrów, ale nie są miniaturowe i wymagają sporej baterii. Mam właśnie na biurku takie dwa transceivery na pasmo 433-868Mhz, i zależnie od pasma pobierają przy odbiorze do 49mW. przy nadawaniu nawet 120mW, wielkość układu z anteną porównywalna z dwiema bateriami AAA leżącymi obok siebie. O ile noszenie czegoś takiego w formie bransoletki mogłoby mieć sens, o tyle pod skórę nie da się tego wszczepić i zmusić "nosiciela" by codziennie indukcyjnie doładowywał akumulator. A na razie nie zanosi się na to by nastąpił znaczący postęp technologiczny w tym przypadku...


  • 0



#21

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako właściciel telefonu na kartę pre - pay, jestem akurat tego pewien, ponieważ nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Druga sprawa, że nie mówiłem o GPS, a o geolokalizacji, co jest jedną z usług podczas podłączania telefonu do internetu. Właśnie jako Staniq mogę być śledzony w necie, ale nie telefonicznie, tym bardziej, że mój numer telefonu zna zamknięta liczba osób.

Teraz mała spekulacja.

Skoro jedno z Twoich urządzeń ma zarejestrowane dane to można je przypisać do pozostałych urządzeń poprzez naniesienie sygnałów i bliskie położenie w/w. Masz telefon na abonament ale neta masz anonimowego jednak telefon leży niedaleko neta więc dociekliwi mogą ustalić iż telefon o określonym numerze często pojawia się podczas logowania zainteresowanego użytkownika.

Pamiętać też należy, iż zasięg RFID jest mocno ograniczony. Typowy chip w najlepszym razie może mieć metr zasięgu, optymistycznie zakładając, i przy czułym odbiorniku. Wyobrażasz sobie jak gęsta musiałaby być sieć odbiorcza by namierzać ludzi na bieżąco?

Telefon (smartfon) nieświadomie chyba może pełnić taką role? 

Teraz teoretycznie można by namierzyć każdego człowieka z komórką w Polsce poprzez triangulację, ale nie ma realnej możliwości by takie ilości danych na bieżąco przetwarzać. Koszty czegoś takiego są wręcz astronomiczne...

Po co każdego-wystarczy śledzić i monitorować nielicznych. Resztę zapisywać, kiedyś się przyda. Przecież jest sporo programów wyłapujących z rozmów określone klucze które ułatwiają selekcję rozmówców. 

 

 

 


  • 0

#22

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Jako właściciel telefonu na kartę pre - pay, jestem akurat tego pewien, ponieważ nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Druga sprawa, że nie mówiłem o GPS, a o geolokalizacji, co jest jedną z usług podczas podłączania telefonu do internetu. Właśnie jako Staniq mogę być śledzony w necie, ale nie telefonicznie, tym bardziej, że mój numer telefonu zna zamknięta liczba osób.

Teraz mała spekulacja.

Skoro jedno z Twoich urządzeń ma zarejestrowane dane to można je przypisać do pozostałych urządzeń poprzez naniesienie sygnałów i bliskie położenie w/w. Masz telefon na abonament ale neta masz anonimowego jednak telefon leży niedaleko neta więc dociekliwi mogą ustalić iż telefon o określonym numerze często pojawia się podczas logowania zainteresowanego użytkownika.

Jeśli ktoś loguje się przez WiFi, to w obrębie jednego AP może być nawet kilkaset telefonów (Przykładowo na uczelni), by przypisać konkretną osobę trza by tę osobę wcześniej podejrzewać. Zresztą służby mają dostęp do oprogramowania, które może zmienić każdy smartfon w zdalny podsłuch i lokalizator. Warunkiem jest bycie w zasięgu sieci, choćby po to by przesłać logi lokalizacyjne. Paru przestępców tak wpadło...

 

    Pamiętać też należy, iż zasięg RFID jest mocno ograniczony. Typowy chip w najlepszym razie może mieć metr zasięgu, optymistycznie zakładając, i przy czułym odbiorniku. Wyobrażasz sobie jak gęsta musiałaby być sieć odbiorcza by namierzać ludzi na bieżąco?

 

Telefon (smartfon) nieświadomie chyba może pełnić taką role?

Ktoś by zauważył takie modyfikacje oprogramowania, gdyby to robić na masową skalę. Ludzie grzebią w telefonach. Ponadto zwiększyłoby to zużycie baterii, wymagałoby stałego dostępu telefonu do internetu i jeszcze wymagałoby bardzo dużego, kosztownego i trudnego do ukrycia centrum przetwarzania danych...

  

Teraz teoretycznie można by namierzyć każdego człowieka z komórką w Polsce poprzez triangulację, ale nie ma realnej możliwości by takie ilości danych na bieżąco przetwarzać. Koszty czegoś takiego są wręcz astronomiczne...

Po co każdego-wystarczy śledzić i monitorować nielicznych. Resztę zapisywać, kiedyś się przyda. Przecież jest sporo programów wyłapujących z rozmów określone klucze które ułatwiają selekcję rozmówców.

Tak się robi w przypadku podejrzanych o przestępstwo. Ale staje się to coraz trudniejsze, bo ludzie z paranoją i umiejętnościami tworzą programy zabezpieczające telefony przed inwigilacją. Co do wyłapywania słów-kluczy to NSA się na tym przejechało, gdy jednego pracownika jakiejś firmy aresztowali z powodu historii wyszukiwania, bo podejrzewali że chce zrobić bombę z szybkowaru. Co jest idiotycznym pomysłem muzułmańskich terrorystów, bo zwykła, grubościenna stalowa rura sprawdziłaby się lepiej. Gdyby taki system wyszukiwania po słowach-kluczach u nas działał, to co drugi byłby aresztowany z powodu podejrzenia o terroryzm albo próbę zamachu stanu, tudzież morderstwa jakiegoś polityka. Ponadto zobacz, jak czasami nieskuteczne potrafią być wyszukiwarki internetowe, choć mają one ułatwione zadanie i nie muszą jeszcze przetwarzać ludzkiej mowy na tekst...


  • 0



#23

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


  • 0

#24

Wincenta.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tylko zastanawia jedno, czy jeśli faktycznie wszedłby obowiązek chipowania i taki Kowalski stwierdziłby, że nie ma zamiaru w tym uczestniczyć, to jakie konsekwencje mógłby ponieść? Zalety chipowania brzmią śmiesznie. Poza tym, naprawdę, nie mam pojęcia kto bawiłby się w to chipowanie wszystkich ludzi dla ich DOBRA. Jak ktoś byłby na tyle łatwowierny, by uwierzyć w tą całą bajkę o ułatwieniu życia z pinami, kodami i oszustwami, to tylko pogratulować. 


  • 0

#25

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W kwietniu, bieżącego roku, Bergoglio wydał oświadczenie, które wstrząsnęło światem! Bergoglio uznał za dobre i pobłogosławił „znamię Bestii”, nazywając chipy RFID bożym błogosławieństwem dla ludzkości.

Cytat z przemówienia Bergoglio:

„Uważnie badaliśmy Pismo Święte i mogę jednoznacznie powiedzieć, że nie ma w nim niczego co by chociaż trochę wzmiankowało, że chipy RFID, z jakiegokolwiek punktu widzenia, są satanistyczne. Wręcz przeciwnie, te technologie są błogosławieństwem samego Boga dane ludzkości w celu rozwiązania licznych problemów świata”.

Wypowiedź tego, tak zwanego, „papieża” jest zdradą i przeniewierstwem wobec Boga, szczytem bluźnierstwa. To jest jawny grzech przeciwko Duchowi Świętemu!

Bergoglio to fałszywy prorok ducha świata! Prawosławni mnisi ze Świętej Góry Atos już 20 lat temu, pod wpływem Ducha Bożego, wyraźnie wypowiedzieli prorocze słowa kiedy wytrwale przestrzegali przed chipizacją.

Ponadto badania naukowe światowych uczonych jednoznacznie wskazują na to, że chipy FRID, według wszelkich oznak, odpowiadają opisanemu w Księdze Apokalipsy „znamieniu Bestii” (badania doktora Carla W.  Sandersa – www.trumpetministries.net).

Wszyscy szczerzy chrześcijanie, trzymający się w swoim życiu Słowa Bożego i Nauki Apostolskiej, widzą w implantach RFID „znamię Bestii”. I nawet jeżeliby Pismo Święte nie mówiło o „znamieniu Bestii” to ten szatański system, który oddziaływa na wolę człowieka i zniewala go, czyni z niego zdalnie sterowanego bio-robota.

Każdy kto przyjmie taki chip utraci swoją wolność, życie wieczne i zostanie niewolnikiem diabła. I jeżeliby w końcu ktoś chciałby się wyrwać z tego systemu to już nie zdoła tego uczynić.

Chrześcijanin powinien odrzucić implantację chipu z liczbą 666, nawet za cenę męczeńskiej śmierci.

Na zakończenie swojego przemówienia, Bergoglio jako szef Watykanu, powiedział wszystkim obecnym o swoim „radosnym” planie a mianowicie o obowiązkowym przeprowadzeniu implantacji chipu RFID (który implantowany jest na rękę lub na czoło) dla wszystkich mieszkańców Watykanu.

Na coś takiego jeszcze nie pozwolił sobie ani jeden prezydent na świecie, nawet Obama. Dlatego jeszcze nikt nie jest tak radykalnym antychrystem jak Bergoglio. Pomimo całego pobożnego wizerunku, jaki światowe media wykreowały fałszywemu „papieżowi” Franciszkowi, to owoce jego działalności są oczywiste i wyraźne. Od kiedy został on zwierzchnikiem Kościoła to nie okazywał i nie okazuje żalu ani skruchy za zbrodnie homoseksualizmu i pedofilii, które miały i mają miejsce pośród kapłanów, biskupów i kardynałów.

Wręcz przeciwnie. On to pochwalił i zaaprobował (wywiad Bergoglio w samolocie). A teraz „znamię Bestii” nazywa bożym błogosławieństwem i wzywa wszystkich katolików do przyjęcia implantu co jest prostą drogą do piekła.

Kierunek w którym Bergoglio prowadzi Kościół Katolicki nie jest chrystusowym ale otwarcie anty-chrystusowym. Fałszywy „papież” Franciszek jest jednym ze zwiastunów i apostołów Antychrysta! Jego celem jest oszukanie i zwiedzenie jak największej ilości ludzi i poprowadzenie ich do zguby wiecznej.

Bergoglio ściągnął na siebie przekleństwo boże: „Ale choćbyśmy my, albo anioł z nieba głosił wam ponad to, cośmy wam głosili, niech będzie przeklęty” (List Św. Pawła do Galatów 1:8-9).

Tym listem Bizantyjski Patriarchat Katolicki w imieniu Boga Trójjedynego przestrzega w sumieniu każdego katolika i każdego chrześcijanina: „Jeśliby się kto kłaniał bestii i obrazowi jej i przyjąłby znamię na swe czoło, albo na rękę swoją i on pić będzie z wina gniewu Bożego, które zmieszane jest ze szczerym winem w kubku gniewu jego i będzie męczony ogniem i siarką wobec aniołów i świętych i wobec Baranka” (Księga Apokalipsy Św. Jana Apostoła 14:9-11). Kto usłucha apostaty i heretyka Bergoglio i zaimplantuje sobie chip RFID, ten NA WIEKI będzie płonął w piekle!


  • 0

#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A możesz dodać linka do tej wypowiedzi? Najlepiej niech to będzie oficjalna strona watykańska, a nie artykuł na spiskowych stronach.


  • 0



#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten cytat przypisywany papieżowi jest zmyślony, bo jedynie jest tylko jedna strona na której można go znaleźć, jakaś wolna-polska.

Twierdzenie że badacze pisma i inne tęgie głowy uznają że opis znamienia bestii z biblii pasuje do czipów to również jest bzdura. Kiedyś znaczono ludzi, głównie niewolników i żołnierzy. To nie jest przepowiednia czipowania.


  • 0



#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już znalazłem. Wiadomość w maju opublikował portal National Report, znany z publikacji nieprawdziwych wiadomości:

http://wafflesatnoon...e-rfid-reports/

Po wniosku czytelników uważających, że żarty z papieża obrażają ich uczucia religijne, artykuł usunięto i teraz krąży bez źródła po spiskowych stronach.

Za podstawę prawdopodobnie posłużyła wiadomość o wprowadzeniu czipów do kontroli wypożyczeń 50 tysięcy książek w watykańskiej bibliotece, wcześniej służył do tego system kodów kreskowych.

Ten sam portal publikował już kilka podobnych "wieści" na przykład informację o przymusowym oczipowaniu mieszkańców miasta Hannah w Wyoming, czy wiadomość o dawaniu maskotek dla czipowanych dzieci. O wiarygodności portalu świadczy publikowanie takich wieści, jak kanonizacja sztucznej inteligencji na Iphona czy katolickie brygady antymasturbacyjne aresztujące człowieka w przebraniu delfina.  Przypomina mi to artykuł "The Onion" o Rowling przyznającej się do satanizmu, który przedrukowały światowe media katolickie, biorąc to za prawdę.

 

Żeby nie było podobnych sensacji - ta sama gazeta w zeszłym miesiącu stwierdziła, iż papież uznał aborcję za dopuszczalną w niektórych przypadkach, zwłaszcza w pierwszych tygodniach w poza związkami małżeńskimi, tak że nie nabierajcie się jak to zobaczycie.


  • 0



#29

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twierdzenie że badacze pisma i inne tęgie głowy uznają że opis znamienia bestii z biblii pasuje do czipów to również jest bzdura. Kiedyś znaczono ludzi, głównie niewolników i żołnierzy. To nie jest przepowiednia czipowania.

 

Objawienie 13:16

 

16  I wywiera nacisk na wszystkich+ — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło+ 17  i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię — imię+ bestii albo liczbę jej imienia.+ 18  Tutaj wchodzi w grę mądrość: Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka;+ a liczba jej — sześćset sześćdziesiąt sześć.+

 

Tęgą głową nie jestem ale?

czy na pewno chodzi o niewolników i żołnierzy ?


  • 0



#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sycylijski historyk Diodor tak pisał na ten temat: "Sycylijczycy kupowali wielką ilość niewolników. Gromadami pędzono ich z miejsc zbornych i niezwłocznie piętnowano i znaczono. 

http://www.histurion...ylijskich_.html



http://books.google....cgF&redir_esc=y

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.12.2014 - 08:22

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: bbc, propaganda, chipy, rfid

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych