Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z ulubionymi na YouTube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim od jakiegoś czasu mam problem z kontem na YouTube, mam tam konto i zawsze jak znajdę jakiś ciekawy film dodaje go do ulubionych uzbierałem już prawie 800 pozycji ale jest problem bo od kilku dni jak dodaje film do ulubionych to go tam niema, nie wyświetla się na playliście ale jak dodaje w tej ramce dodawania to widnieje jakoby dodano(ale w rzeczywistości go tam niema). Ktoś coś pomoże? Szukałem w google ale nie umiałem znaleźć podobnego problemu.





#2

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam ten sam problem. Podbijam się pod pytanie o rozwiązanie. Z tym, że ja mam ponad 4144 dodanych xDD.



#3

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem leży w tym, że teraz youtube defaultowo filmy ulubione dodaje na końcu listy.. nie wiem kto to wymyślił, ale brawa dla geniuszu. Aby sprawę naprawić trzeba przy dodawaniu do ulubionych zaznaczyć opcje "dodaj na początku listy".


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 25.02.2014 - 17:31




#4

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mjr Tsu + dla ciebie taka prosta rzecz, a nie wpadłbym na to dzięki za pomoc. Swoją drogą jeszcze dzisiaj rano wszystkie te moje filmy które dodałem kilka dni temu do ulubionych się na liście pojawiły. YouTube robi się coraz dziwniejsze...





#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam 1300 ulubionych, może spróbuj zmienić playlistę z prywatnej na publiczną lub na odwrót. Ostatnio często pojawiają się problemy z youtube  z powodu Google +

i nowym wyglądem. Mi na przykład co drugi film się nie wczytuje.,







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych