Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja nazwa profilu / nick


  • Please log in to reply
453 replies to this topic

#421

Acheza.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Acheza - to zmienione na potrzeby książki imię egipskiej królowej Anchesenpaaton(z powieści historycznej o Ramzesie).

#422

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pan juzek. Z racji tego iż całe życie byłem tym niepokornym, noszącym długie włosy Death Metalowcem do tego szatańskim motórem przemieszczającym się :szczerb: . Ludzie przypinali mi łatkę bandziora, narkomana, generalnie popłuczyn społecznych. A ja całe życie czytałem książki słuchałem (i grałem:) muzyki niekoniecznie pop. W szkole byłem raczej prymusem a teraz robię to co kocham i jestem w tym skromnie mówiąc dobry. Nick "pan juzek"  kojarzy się z czerwononosym spod budki z piwem, i nawet na tym forum kilka razy spotkałem się z oceną na podstawie nicku. :beer2:  I o to chodzi. :szczerb:





#423

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś otworzyłem słownik polsko-niemiecki na przypadkowej stronie i znalazłem słowo Werte, które było ładne i tak jakoś wyewoluowało na przestrzeni dziejów.


Użytkownik Wrty edytował ten post 06.12.2014 - 22:56


#424

wanna-amigo.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fallout 2, kwestia strażnika Redding zawierała przekręconą właśnie tak nazwę Wanamingos, jednego z przeciwników. Nie ma to związku  z urządzeniem do mycia i meksykańskim słowem, ale wiem że wyjaśnienie i tak nie powstrzyma, hm, docinek?



#425

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzynastka bo wiadome jest, że 13 to najlepsza liczba na świecie i przynosi szczęście :D





#426

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Atomowy_jogurt_zagłady - kurde... No i wtopa. :)

 

yyyy Już wiem. Chciałem być fajny.  

:)



#427

Byaku.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byaku

Skrócona nazwa od ataku o nazwie ,, Byakurai '' z anime i mangi Bleach


Użytkownik Byaku edytował ten post 28.02.2015 - 22:25


#428

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cadavera. Pseudo wymyślone około 10 lat temu. Chciałam połączyć słowo oznaczające trupa i kobietę.

Cadaver lub nawet w potocznym polskim kadawer to określenie na ludzkie zwłoki zwłaszcza w ,gwarze' medycznej  a końcówka -a nadaje żeński wydźwięk.

Dlaczego tak? Zawsze interesowały mnie mroczne zagadnienia, lubiłam szkielety jako symbol, intrygowały mnie tego typu upiorne zagadnienia. W gimnazjum wolałam rysować ilustracje które nadawałyby się do średniowiecznego bestiariusza a nie książeczek o Hello Kitty.

W sumie określenie Cadavera można by bylo przyrównać do Living Dead Girl.

Pojęcie Cadavera często jest wiązane z graficznym przedstawieniem meksykańskich zdobionych czaszek co równiez idealnie odpowiadalo mojemu upodobaniu do łaczenia elementów piękna i strachu.

Myślałam głupia że tylko ja wymyśliłam to pseudo ale wiem że pojawiają sie osoby o takim samymnicku  więc nie moglabym tego opatentować i więcej takich osób jak ja wpadło na ten pomysł. (choc bardzo niewiele osób)

Od jakichś 5 lat ten pseudonim nie jest mi już tak bliski ale sentyment pozostal a jego brzmienie nadal mi się podoba


Trzynastka bo wiadome jest, że 13 to najlepsza liczba na świecie i przynosi szczęście :D

To akurat szczera prawda przynajmniej w moim ujęciu w piątek 13 zawsze dzialo sie coś niesamowicie pozytywnego dla mnie. Pewnie zabieralam szczęście innym ludziom w ten dzień xD



#429

Nazwa wyswietlana.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie to jest trochę zagmatwane, poniewaz Nazwa wy/ś\wietlana była już zajęta, więc pokombinowalem trochę i ot, jest. Przy okazji to mój pierwszy post więc witam się z wszystkimi. :)

#430

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

GBZP - skrót od : " Genialny Badacz Zjawisk Paranormalnych " :>

 

To również mój pierwszy post , witam wszystkich


Użytkownik GBZP edytował ten post 07.03.2015 - 12:34


#431

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam! Minął rok od rejestracji wiec czas by się przedstawić... :papapa: Maharet to imie mojego kota! Staruszka  ma 19 lat i wydaje sie byc nieśmiertelna...Imie nadała jej moja mama która dawno już nie żyje...Moja mama kochała powiesci Anne Rice a Maharet  to jedna z postaci "KRONIK WAMPIRóW".



#432

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witaj  :>



#433

Inanime.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inanimé. Po Francusku to znaczy martwy, nieożywiony.



#434 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Wcześniejszy nick "Critter" (do którego bankowo jeszcze wrócę!) wziął się od horroru który oglądałem za młodu i bałem się jak cholera (moja mama do dziś zachodzi w głowę kto pozwolił mi to oglądać :D:)

 

Obecny nick to nazwa, którą się posługuję na innych forach. Więc liczę, że w razie czego zostanę rozpoznany. Poza tym ja mam to do siebie, że co jakiś czas niektóre rzeczy zmieniam żeby uniknąć rutyny i nudy (np. często przestawiam meble w pokoju, pracę, zmianiam tapetę na kompie czy motywy w smartfonie, zmieniam też kolor ścian przy każdym malowaniu mojego pokoju - nic ważnego ale jednak jak korzystasz z czegoś codziennie to po jakimś czasie wkrada się marazm i nuda czego nie cierpię.



#435

xshiroikarasu.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

shiroi karasu to z japońskiego biały kruk (tak bardzi oryginalnie XDDDD), a x to tak z przyzwyczajenia stawiam gdzies w nicku


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych