Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba widziałem ufo lecz nie wiem co to mogło być


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aendeleril.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś zobaczyłem ufo chyba. Dnia 02.10.14r o godzinie 17:58 własnie wynosiłem śmieci. Na niebie leciało COŚ, bardzo jasny obiekt przelatywał własnie jak patrzy sie na niebo miedzy pasem oriona a syriuszem. Na poczatku pomyślałem ze był to helikopter i poszedłem dalej niestety po kulku sekundach obserwacji leciał helikopter właśnie i z daleka bylo widać migające czerone światło jak to u samolotów czy helikopterów. Patrzyłem jak leci ale po jakiejś minucie zwolnił pochuśtał sie na niebie i znikł niestety najlepsze jest to ze niebyło kategorycznie ŻADNYCH chmur. Nie było także żadnej smugi ognia czy pyłu za nim jak to występuje w meteorytach lub kometach.  Powiedzcie mi co widziałem jeżeli to nie ufo.

 


  • 0

#2 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśali leciało nieregularnie to możliwe, ze widziałeś UFO. Nie masz żadnych zdjęć?
  • 1

#3

Aendeleril.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią bym zrobił ale nie miałem przy sobie telefonu i patrzyłem sie na to jak wryty jak leci na niebie trwało to jakieś 3 minuty


Użytkownik Aendeleril edytował ten post 10.02.2014 - 18:46

  • 0

#4

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bez zdjęć my również nie możemy stwierdzić co to mogło być.


  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może dokładniejszy opis? Jakiego koloru było to światło, czy zmieniało kolor, czy leciało w tym samym kierunku...


  • 0



#6

spa10.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mniej więcej o tej godzinie przelatywała Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, więc chyba wszystko jasne ;)


  • 0

#7

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

No nie do końca...

 

Ponieważ, jak mamy rozumieć to zdanie?
 

 

Patrzyłem jak leci ale po jakiejś minucie zwolnił pochuśtał sie na niebie i znikł

 


  • 0



#8

Aendeleril.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

propo koloru był on biały z jasno żółtą poświatą o lekko eliptycznym kształcie i tak zwolnił co było dziwne leciał przez jakiś czas wolno lecz potem te chuśtanie przypominało zygzak


Użytkownik Aendeleril edytował ten post 11.02.2014 - 09:11

  • 0

#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opcja z ISS pasuje - gdy obserwujemy jasny obiekt na ciemnym niebie i w zasięgu wzroku nie mamy dobrych punktów odniesienia, powstaje złudzenie idiomotoryczne. Wydaje się nam wtedy że obiekt wykonuje drobne i szybkie ruchy wahadłowe. Tak na prawę są to szybkie drgania gałki ocznej których nie jesteśmy świadomi a które pomagają złapać ostrość, gdy w zasięgu centrum pola widzenia jest jakieś odniesienie, a więc jasna gwiazda czy budynek, wówczas wahań nie widzimy. Gdy punkty odniesienia są oddalone od centrum widzenia, ruchy stają się zauważalne. Obserwowałem to z Jowiszem który jest teraz blisko zenitu.


  • 1



#10

georgp.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja myśle że kręcili Transformersów nową część.....obiekt zmienił się w helikotper i potem na odwrót....napewno tak było ! :>


  • 0

#11

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dziś zobaczyłem ufo chyba. Dnia 02.10.14r o godzinie 17:58 własnie wynosiłem śmieci.

Zmień datę w pierwszym poście bo 2 października będzie za trzy miesiace...ale ma to pewien plus.Zdążysz przygotować aparat :wink:

Użytkownik Magda72 edytował ten post 05.07.2014 - 14:23

  • 5



#12

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem ciekaw, jak zauważyłeś eliptyczny kształt z takiej odległości. Jakie "to" było duże?


  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dziś zobaczyłem ufo chyba. Dnia 02.10.14r o godzinie 17:58 własnie wynosiłem śmieci.

Zmień datę w pierwszym poście bo 2 października będzie za trzy miesiace...ale ma to pewien plus.Zdążysz przygotować aparat :wink:

 

Spójrz na datę rozpoczęcia tematu. 02.10.14r to ewidentnie 10 lutego 2014 tylko zapisane niezgodnie z polskim standardem.


  • 1



#14

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spójrz na datę rozpoczęcia tematu. 02.10.14r to ewidentnie 10 lutego 2014 tylko zapisane niezgodnie z polskim standardem.

 

...co nie zmienia faktu, że tylko Magda72 to zauważyła i celnie spuentowała :szczerb:


  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych