Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamil "rozwalił dziś imprezę"


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#91

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak czy inaczej już teraz - jak dla mnie - Kamil zdetronizował Adama ...

 

czyli... wracamy do dyskusji sprzed paru tygodni? :szczerb:

Panowie - pax między narody :beer2:

Stochu zrobił swoje - i chwała mu za to. Cała reszta to didaskalia.





#92

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ostatnich zdań nie skomentuje, bo takie bzdury to rzadko mi się zdarza czytać.

 

A jednak skomentowałeś. ;p , ale odpowiem jak przystało na chrześcijanina: "Bóg zapłać" :>

Nie wiem dlaczego reagujecie irytacją kiedy ktoś ma skrajnie odmienne opinie, ale do tego trzeba dojrzeć żeby pogodzić się z tym, że ktoś prezentuje inne spojrzenie.

Ja się godzę na to a nie stwierdzam, iż ktoś pisze bzdury. Przemyśl to na przyszłość

Tu nie chodzi o dojrzewanie. Ja szanuje skrajne opinie, ale tylko wtedy jeśli nie są 'z kosmosu' mimo wszystko.

Jakby Ci ktoś mówił, że trawa jest niebieska, a woda sucha to też byś szanował jego zdanie i mówił 'okej, masz rację, szanuję to'? A właśnie tak oderwane od rzeczywistości są Twoje wpisy o tym, że Stoch zdetronizował Małysza.





#93

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielkie brawa dla Kamila za świetny sezon a dokładając PŚ osiągnął wszystkie najważniejsze trofea jakie można osiągnąć w skokach i przeszedł do historii (bo TCS czy MŚ w Lotach których mu brakuje to raczej tylko miłe dodatki aniżeli kluczowe sukcesy). Oprócz Stocha jestem pod niezwykłym wrażeniem Noriakiego Kasai i już nie tylko chodzi o jego wiek i srebrny medal ale jak on równo skakał w PŚ to naprawdę należy mu się szacunek pomijając 27 miejsce w pierwszym konkursie i jedną dyskwalifikacje za każdym razem był w pierwszej 10 (i szkoda że przez to jedno dq stracił 4 miejsce w generalce na rzecz Bardala). Na wielki plus też niespodzianki innych naszych z Klingenthal i Engelbergu gdzie wygrywali Biegun i Ziobro i to dobrze rokuje na przyszłość. Jedyny niedosyt jaki czuje po tym sezonie jest po konkursie drużynowym w Soczi, szkoda że nie udało się wywalczyć medalu ale to raczej byłaby tylko wisienka na i tak bardzo pokaźnym torcie. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon, szkoda tylko że znowu są jakieś kombinacje z kombinezonami.



#94 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakby Ci ktoś mówił, że trawa jest niebieska, a woda sucha to też byś szanował jego zdanie i mówił 'okej, masz rację, szanuję to'?

 

I tutaj ZONK.

Tak, szanuje to.

Jesteśmy na takim forum gdzie można pisać o rzeczach wręcz niemożliwych.

To że opisujemy i określamy pewne rzeczy czy zjawiska to rzecz względna.

Nawet nie wiesz jakie ciekawe zagadnienie poruszyłeś.

Jeżeli dwie osoby stwierdzą że widzą niebieski kolor to w rzeczywistości mogą go postrzegać całkowicie inaczej.

Może uda mi się dać inny przykład żeby to zrozumieć.

 

Aha, mam przykład.

Dwie osoby dotykają gorącego naczynia.

Jedna ma twardą, zrogowaciałą skórę a druga delikatną i miękką, więc ich doznania są skrajnie inne ale są zgodne że dotknęły gorącego naczynia.

A już najlepszym przykładem jest polityka, gdzie ta sama sytuacja opisywana jest w skrajnie różny sposób, więc teraz chyba nie dziwisz się, że można mieć  różne spojrzenia na ten sam temat.

Ale jeśli i te przykłady są mało obrazowe to może Eskimos i Egipcjanin na plaży w Sopocie przemówi.

Dla pierwszego +22 stopni Celsjusza będzie upalną temperaturą a dla drugiego zimnem.


Użytkownik osiris edytował ten post 23.03.2014 - 22:20


#95

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale Twoje przykłady są zupełnie nie adekwatne. Podajesz przykłady sytuacji, gdzie zdanie może się różnić, gdzie podchodzi kwestia gustu, odczuć danej osoby, itp. A My rozmawiamy o FAKTACH.

Politycy to mówią to co mają mówić, często mówią inaczej niż sami myślą - zły przykład.

Oczywiście, że Egipcjanin odczuję inaczej +10 niż Rosjanin, ale i to nie takie proste, bo tu wiele czynników ma znaczenie, jak wiatr, zachmurzenie, wilgotność, itp. 40+ w Egipcie jest znośne, a 40+ w naszej strefie klimatycznej to niemal piekło.

Natomiast przykład Stocha i Małysza to suche FAKTY, z którymi nie można dyskutować, gdyż lista osiągnięć jednego zamyka się powiedzmy na jednej stronie, a na drugiego braknie zeszytu.

Przykład z garnkiem fajny, tylko fakt jest taki, że obydwoje dotykają garnka. I jeśli jeden z nich powie, że dotyka patelni to chyba coś jest nie tak. To oddaje dopiero sytuacje z Małyszem i Stochem.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 23.03.2014 - 22:28




#96

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj, ale po co dokładać tło ? Mamy mistrza ! To się teraz liczy :)





#97

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmieniam (tylko na dzisiaj) to, co napisałem w tytule tego tematu.

To ADAM ROZWALIŁ DZIŚ IMPREZĘ    diabelek.gif    silwuple.gif

 





#98

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prawie równo dwóch latach od mojego pierwszego wpisu w tym temacie, po prostu go zacytuję - bo co tu więcej można napisać.

Brawo Kamil, brawo Piotrek, brawo cała ekipa :beer2:

 

 

To w zasadzie wszystko, co chciałem tutaj napisać.

A ta parafraza wypowiedzi Jaśka Ziobro wydawała mi się najbardziej akuratna.

Tak było. :beer2:

Fajny wieczór, spędzony w gronie bliskich osób (imieniny my wife) , które z wypiekami na twarzy obserwowały przebieg konkursu. konkursu, okraszonego fajnym wynikiem.

Trochę śmiechu, mnóstwo wzruszeń i cała kupa przyjemności.

I wszystko.

Ale na koniec... Z okazji tej okazji...

  zabawa.gifyahoo.gif

 





#99

ambiwalencja.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda mi było tego skoczka który ze Stochem walczył o wygraną w całym turnieju - jak zobaczyłam jego kłopoty w locie to aż wstałam. Dobrze, że nic mu się nie stało i mimo wszystko znalazł się na podium. Tak czy inaczej wygrana byłaby jeszcze lepsza gdyby tamten też skoczył jak powinien. Na szczęście wszytko skończyło się dobrze:) wielka radość, że chłopaki świetnie sobie radzą. 



#100

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Andre-Tande się nazywał :)
Mi go zaczęło być szkoda dopiero jak ochłonąłem z emocji po wygraniu Stocha i po tym jak Żyła go jeszcze wyprzedził w klasyfikacji TCS, jak załamany kucał przy bandach. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz, najważniejsze, że Stoch i Żyła na podium :) Oby utrzymali taką formę jak najdłużej :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych