Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2013!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja tu przez śniegi i mrozy się przebijam, a tu już i wino wypite, i koreczki objedzone... zostawcie choć wykałaczki do oblizania!

22306161-man-covered-by-snow-in-snowstor


  • 0



#62

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gala dobiegła końca... Dziękujemy Wam za udział ! Mam nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy moderacja i userzy grają w tym samym temacie :) Dzisiaj było na prawdę super !! Jeszcze raz dziękuję za oddane na mnie głosy !! To pomoże mi być tylko lepszym !


  • 0



#63 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Pani królowa skwitowała galę krótkim: "what's a..." i zemdlała. Takie robimy wrażenie :D
  • 0

#64

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pani królowa skwitowała galę krótkim: "what's a..." i zemdlała. Takie robimy wrażenie :D

Nikt nie mówił, że będzie łatwo :)


  • 0



#65

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! :D Dla 'przegranych' z podium też!

noxili za rok po hat-tricka! ;)

 

Pomysł (jak wiadomo) zacny, poziom zeszłoroczny podtrzymany - organizatorzy niech sami sobie za kulisami wręczą zasłużone puchary :)


  • 0



#66

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, dobra. to teraz na spokojnie, bez nerwów (bo "Teoria..." już dawno się skończyła - swoją drogą, niezłe rozpoczęcie sezonu  ludek.gif), a i mój kumpel za oceanu, po dwugodzinnej sesji telefonicznej dał sobie wreszcie spokój zielony.gif.

Fajnie było.

Raz jeszcze dzięki za głosy "na mła" uklony.gif i gratulacje dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin.

Oraz, oczywiście dla drugo - i trzecio - rzędnych (historia o Was nie zapomni :beer2: ).

Jednak szczególnie, chciałbym podziękować organizatorom dzisiejszej gali - za jej oprawę.

Tercet egzotyczny w składzie... trzech osób wiadomej proweniencji spisał się... nad wyraz się spisał (co tu dużo gadać)

Gdyby nie wspomniane przeszkody natury zewnętrznej, śledził bym ich poczynania z tchem zapartym i wypiekami na twarzy - bo warte były tego, w każdym calu.

Ze względu na swoje tempo, plastyczność, skrzącą się dowcipem wymianę zdań i celne bon moty nadające całej imprezie niepowtarzalny charakter i namiastkę "wielkiego świata".


  • 0



#67

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki za przyznaną nagrodę . Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem wystapić na czerwonym dywaniku . Przebieg zdarzeń referowała mi w krótkich, aczkolwiek dramatycznych telefonach Noxilinka, która robiła za prywatnego korespondenta na tej tradycyjnie bogatej w zdarzenia gali  :> Jeszcze raz dziękuję i obiecuję   dalszą  taką działalność na forum. Cieszę się że nie zanudzam nikogo.Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


  • 0



#68

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jest proszę Państwa, trzeba dołożyć lodu do wiaderek, bo najwyraźniej nie doszacowaliśmy intensywności owacji!  Nie ma co ukrywać, że pierwsza trójka na podium w przyszłym roku ma spore szanse na zgarnięcie nagród w innych kategoriach, kolejna edycja więc szykuje się całkiem interesująco.

Impreza impreza ale nie uchodzi walic takich ortografów. "niedoszacowaliśmy" pisze sie razem!


  • -5



#69

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tak jest proszę Państwa, trzeba dołożyć lodu do wiaderek, bo najwyraźniej nie doszacowaliśmy intensywności owacji!  Nie ma co ukrywać, że pierwsza trójka na podium w przyszłym roku ma spore szanse na zgarnięcie nagród w innych kategoriach, kolejna edycja więc szykuje się całkiem interesująco.

Impreza impreza ale nie uchodzi walic takich ortografów. "niedoszacowaliśmy" pisze sie razem!

 

Z całym szacunkiem doktorze Röck, ale pouczanie mnie w sprawach ortografii to zdecydowanie nietrafiony pomysł. Zdaję sobie doskonale sprawę, że jeśli wrzuci się "nie doszacowaliśmy" do wyszukiwarki, to Google podpowiada formę "niedoszacowaliśmy". Na przyszłość jednak proponuję w razie rozbieżności pomiędzy moją ortografią, a googlowską wybrać moją wersję -- bo to właśnie ona będzie poprawna.

 

ngljNum.png


  • 1



#70

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezbyt lubię galowe wystąpienia więc zaszedłem sobie na afterparty  :papapa:

 

Podziękować wypada wszystkim doceniającym me wysiłki, towarzyszom z podium, publiczności oraz organizatorom . W tym roku postaram się zdeklasować rywali (oj będzie baaardzo ciężko) i pokuszę się o walkę na szczycie podium...

Będę walczył aż do popsucia klawiatury  :diabel:


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych