Skocz do zawartości


Zdjęcie

Symbole elit Iluminatów


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Symbole elit Iluminatów

Rogata dłoń
Jest to znak rozpoznawczy wyznawców satanizmu (okultystów). Używany jest również (nie zawsze świadomie) przez osoby chodzące na koncerty heavymetalowe, jako element określający ich przynależność do przesłania negatywizmu zawartemu w tej muzyce. Istotny jest fakt, iż używają oni zasadniczo lewej dłoni. Po pierwsze - jako przeciwieństwo ręki prawej (w rozumieniu sprawiedliwej, dobrej; por. "zasiąść po prawicy"). Po drugie - po to, by mieć prawą rękę gotową do walki. Znak ten jest także uwidoczniony na okładce Biblii szatana, gdzie występuje na zdjęciu A.S.LaVey. Dłoń tę można odnaleźć na okładkach wielu płyt, również na koszulkach młodzieżowych. Elity masoneri/illuminati/satanistów rozpoznają się między sobą za pomocą symboli i znaków. Dzięki temu mogą się nawzajem rozpoznawać a nawet podjudzać ludzi nieświadomych uczestniczenia w ich grze do używania tych symboli. I dobrze się przy tym bawią. O ile jednak można zrozumieć że niektórzy ludzie utożsamiają to z muzyką, to w przypadku innych, znanych na całym świecie osobistości ten gest ręką jest dość dziwaczny.
 

2vdqlac.jpg

 

 

RODZINA BUSH'ÓW

2l8kkew.jpg   25g4bq0.jpg

fyefdw.jpg   244pjl3.jpg


14oassh.jpg   2hzs5ub.jpg

2q23gxt.jpg

6e2p2v.jpg

2lm1aiw.jpg

 

 

RODZINA OBAMA

28i70ur.jpg   1zyy9fa.jpg

9u68ux.jpg

amj7.jpg

 


BENEDYKT XVI

2ef2pg4.jpg

24fy341.jpg

 

 

NICOLAS SARKOZY

2nw21sn.jpg   aokkna.jpg

 

 

SILVIO BERLUSCONI

6egb9j.jpg

 

 

WŁAŚCICIELE MCDONALDA

2nqa2dx.jpg

2qlr5ac.jpg

f1xtuh.jpg

 

 

Piramida masońska, Oko Horusa, Znak 666
Wszechwidzące oko jest starożytnym symbolem przywłaszczonym przez Iluminatów Bawarskich. Jest symbolem świadomości, mądrości, Wielkiego Architekta. Wszechwidzące oko znamy bardzo dobrze z jednodolarówki, gdzie widnieje na szczycie piramidy w świetlistej otoczce. Trzynastostopniowa piramida jest symbolem inicjacji zaczerpniętym od różokrzyżowców, natomiast światłość otaczająca wszechwidzące oko symbolizuje masońskie oświecenie, spływające na dolną część piramidy, zamieszkałą przez ociemniałych Gojów.

 

23rl5bc.jpg

 

Choć wszechwidzące oko spogląda na nas zewsząd, tylko nieliczni potrafią je dostrzec. Najbardziej znany symbol piramidy umieszczony jest na banknocie dolarowym, jest on podpisany łacińskim słowami - Novus Ordo Seclorum  oznaczającymi New World Order. Iluminaci w swoich wierzeniach praktykują okultystyczne rytuały których korzenie sięgają starożytnego Babilonu, a następnie stanowiły część wierzeń egipskich kapłanów w jednym z okresów kultury egipskiej. Piramida znajdująca się na banknocie dolarowym emitowanym przez FED pokazuje kto tak na prawdę przewodzi tej instytucji.
Znak bestii czyli 666 zna niemal każdy. Przedstawiony w latach 60-tych w TV jako symbol “ok” w postaci połączonego kciuka i palca wskazującego. Szóstka to liczba pychy, odstępstwa i samo-wywyższenia. Potrójna szóstka ilustruje odstępczy system czasów końca, który opiera się na ludzkich dokonaniach. Próba stworzenia go i narzucenia światu sięga budowniczych wieży Babel.
 

2hs69f4.jpg

 

Bardzo często i z pewnością nieprzypadkowo te znaki pojawiają się u artystów. Koncerny muzyczne są kontrolowane i założone przez masonerie, np. Vivendi jest pod kontrolą syjonistycznej rodziny Rotschild. Jest to rodzina tak bogata, że stwierdzenie że 80% ziemi w Izraelu należy do niej jest tylko uchyleniem wierzchołka góry lodowej.
Zbiór różnych, pomieszanych fotek. Możesz powiedzieć że i my często nieświadomie robimy jakieś gesty, znaki, dziwnie podajemy komuś rękę itd. Zauważ jednak że większość z tych fotografii została zrobiona podczas sesji: na okładkę, do pism branżowych, jako materiały promocyjne. Zarówno fotograf jak i fotografowany ma dużo czasu oraz możliwości aby się odpowiednio przygotować. Po co więc setki znaków piramidy i dziwne rekwizyty? Może to jakaś moda?

 


JAY-Z

1zmci2w.jpg   fp4hae.jpg

258ccoj.jpg   zv8qpl.jpg

2hzsuu0.jpg

 

 

BLACK EYED PEAS

311nvgh.jpg   xok2mu.jpg

kei1s1.jpg

 

 

BEYONCE

66x7vm.jpg   k4dpw1.jpg

2lvhbwi.jpg


 

LADY GAGA

2hzgztw.jpg

2ufezh0.jpg   2zrgld5.jpg

atnsat.jpg

2poa7i1.jpg   261jaes.jpg

25owdcm.jpg   x4279c.jpg

1zcltfc.jpg   28v5dhe.jpg
 
b67qkl.jpg   2dkn6fk.jpg

nn9v6b.jpg

2uiw16s.jpg

 

 

LADY GAGA UDZIELA KRÓTKIEGO WYWIADU O "PRZYJACIOŁACH"

 

 

 

2nuoh0i.jpgqxm7g2.jpg

 

eq5chi.jpg2s0y9lz.jpg

 

9amf46.jpg2eo8mms.jpg

 

2luctxv.jpg17frqu.jpg

 

2e5nqsj.jpgsbiyas.jpg

 

123va7s.jpg2rdhvdg.jpg

 

33tgdi0.jpg24zevch.jpg

 

2hfi5wo.jpg24l1te1.jpg

 

1ywhs9.jpgae2snq.jpg

 

2i8uqmp.jpg2m4xb29.jpg

 

b715yv.jpg24g6is5.jpg

 

2lm9gl3.jpg

 

1zwkfh4.jpgbgs29k.jpg

 

jtno6v.jpg

 

6gdcbb.jpg2m7xbh5.jpg

 

I na koniec perełka. Bafomet - demon czczony przez Templariuszy. Weźmy jego ułożenie rąk i dłoni, jedno oko, ręke fatimy i Lady Gage, wszystko to zmieszajmy i abraaa-kadabra:

 

2gtsqxx.jpg

 

 

 

ŹRÓDŁA:
wolna-polska.pl
poznajprawde.net
Loża bez tajemnic

 


  • 0



#2 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Z punktem dotyczącym rzekomych rogów szatana nie mogę się absolutnie zgodzić. Gest ten ma korzenie śródziemnomorskie. Oznacza również co innego. Ronnie James Dio spopularyzował corna w latach 1979-82, podczas jego pobytu w Black Sabbath. Dziadkowie Ronniego byli bardzo zabobonni i wierzący, przenieśli tę wiarę przeprowadzając się do USA. Sam Ronnie opisuje to tak: "Nigdy nie zapomnę jak chadzałem ulicami trzymając babcię za rękę, a ona na czyjś widok wykonywała gest corna. Wtedy nie wiedziałem o co chodzi, ale z czasem zrozumiałem, że babcia chroniła mnie przed złymi spojrzeniami innych ludzi." Nie ma więc mowy o jakichkolwiek rogach szatana. Jakoby, że słucham metalu od dziecka, mam dużo wiedzę na temat tego gatunku mogę z pewnością stwierdzić, że w pokazywaniu gestu corna lewą czy prawą ręką nie ma różnicy. Zresztą prawdziwy corn, to są 2 palce, najmniejszy i ten najbliżej kciuka równolegle skierowane ku górze. Wygląda to tak: \m/. Mam nadzieje, że zrozumiale wyjaśniłem prawdziwą naturę "szatańskiego gestu". Bzdurą jest również uwazanie, ze metal daje negatywny przekaz. Jest od tego doom metal, spokojny, rzekłoby się depresyjny. Istnieje oczywiście drobny odsetek zespołów czysto satanistycznych, ale one nie robią jakoś furory. Proponowałbym tym, którzy tworzą te bzdury na temat metalu, żeby choć pobieżnie popatrzyli na teksty, a nie kierowali się zdaniem jakiegoś fanatyka religijnego. Dodam jeszcze, że moja najbliższa rodzina wychowała się na metalu i nigdy nie miało to na nikogo z nas negatywnego wpływu. Każdy jest normalnym człowiekiem. Naprawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego wielu tak niszczy ten gatunek.

Użytkownik Masturb!s edytował ten post 30.01.2014 - 13:47

  • 3

#3

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kościół jeszcze nam mówi że Hello Kitty to też znak Iluminatów to dlaczego nie jest dołączony?? ale głupoty gadacie.


  • 0

#4

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masturbis, ale tutaj w temacie nikt nie czepia się metalu, więc nie wiem po co to piszesz.

 

 

Co do Rothschildów, podobno któryś był/jest strażnikiem finansów watykańskich. W te klimaty idzie autor teorii spiskowych Fritz Springmeier, ale to jest człowiek z klimatów antykościelnych, antywatykańskich, który zrobi wszystko byleby zdyskredytować władze kościelne.

 

Rothschildowie to antychrześcijańsko nastawieni bałwochwalcy, przykładem może być to, że jeden z protoplastów Mayer Amschel Rothschild uczęszczał do szkoły talmudycznej ( Talmud - subiektywny komentarz rabinów do Starego Testamentu, a dokładnie Tory ), a i sam wychowywał się w rodzinie żydowskiej. Z pewnością więc z natury Rothschildowie będą nastawieni wrogo do chrześcijaństwa, władz kościelnych itd, nie ma tutaj raczej mowy o współpracy, ale swoich ludzi mają tam na pewno. 

 

Inną rzeczą jest to, że Jeroboam Rothschild był również najprawdopodobniej powiązany z Mędrcami Syjonu, co badała Anka Muhlstein, nagrodzona historyczka, szukająca swoich przodków. Wszystko zapisała w "Various references. For instance, Armstrong, The Rothschild Trust, p. 196, "That is the

present objective of Jeroboam Rothschild and his secret Elders of Zion."

 

Co ciekawe Rothschildowie mieli powiązania z Alta Vendita - włoską lożą karbonariuszy. Stała instrukcja dla tej loży brzmi:

 

"Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Rewolucji Francuskiej, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej, która jeżeli pozostanie na ruinach Rzymu stanie się odrodzeniem chrześcijaństwa później. By jednak tym pewniej osiągnąć ten cel i nie nastawiać się dobrotliwie na niepowodzenia, które zmuszają do wiekowych kompromisów, nie wolno nam oglądać się na samochwalców Francuzów, na mętnych Niemców czy melancholicznych Anglików. Wszyscy oni wyobrażają sobie, że można zabić katolicyzm tutaj nieprzyzwoitą piosenką, tam nielogicznym wywodem, jeszcze gdzie indziej sarkazmem. Katolicyzm jest na to zbyt trwały. Miał już do czynienia z najbardziej nieubłaganymi i okropnymi przeciwnikami. Zbyt często miał złośliwą przyjemność święcenia grobów swoich najzajadliwszych wrogów."

 

I inne źródła również piszą o tym: 

 

“W roku 1821 Karl [Kalman Rothschild] został wysłany do Neapolu aby nadzorować udzielanie pożyczek dla sił wojskowych Metternicha przybyłych do Włoch w celu zdławienia rebelii. Podczas pobytu Karla we Włoszech rozciągnął się również zasięg macek Rotszyldów – ubił on z włoskim rządem genialny interes który zmusił Neapol do finansowania swojej własnej okupacji. Pomógł też Luigiemu de Medici z Czarnej Arystokracji odzyskać pozycję ministra finansów Neapolu, po czym również ubił interes z tym potężnym człowiekiem. Szereg sukcesów spowodował że został on w Neapolu i założył własny bank. Został finansistą arystokracji, “finansowym suzerenem Włoch”. Karl miał w garści cały półwysep. Zaczął robić interesy z Watykanem a gdy przyjmował go papież Grzegorz XVI podali sobie rękę zamiast zwyczajowego całowania palców papieża. Ludzie zdali sobie wtedy sprawę z potęgi tego człowieka. Papież odznaczył go też Orderem św. Grzegorza.”

 

 

“Wygląda na to że we Włoszech Karl został przywódcą Karbonariuszy. Po tym jak zdelegalizowano Bawarskich Illuminati, to karbonaryzm (loża Alta Vendita) stał się główną organizacją okultystyczną Europy. Jego przywództwo było znaczące. W roku 1818 wysłano z Alta Vendita tajny dokument, w którego spisaniu brał udział Karl, do głównych siedzib masonerii. Kopia tego dokumentu zaginęła co bardzo zaniepokoiło masonów którzy oferowali nawet nagrodę pieniężną za jego odzyskanie. Dokument ten nosił nazwę: “Permanentne Instrukcje, lub Praktyczny Kodeks Zasad – Przewodnik dla Przywódców Najwyższego Stopnia Masonerii.” [13 Rodzin Illuminati, str.179-180]

 

Źródła inne: http://www.bibliotec...othschild.htm  https://sites.google...jewishwriterrel

 

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo możliwości powiązania Rothschildów z żydostwem, masonerią/wolnomularstwem i tego typu środowiskami. Nie istnieją jednak żadne przesłanki na to, jakoby Rothschildowie uczestniczyli w spisku NWO będąc strażnikami finansów watykańskich, co nie tylko udowadniają ekonomiczne przesłanki ( budżet Watykanu i nie tylko ), ale i ich powiązania ze środowiskami nastawionymi antychrześcijańsko, wrogo do władz kościelnych, Kościoła rzymskokatolickiego.

 

Symbolika w teledyskach, filmach, a nawet środowiskach politycznych/elitach, to moda, zapewne niezbyt groźna, ale moda - i tutaj jestem prawie pewien - lansowana przez żydostwo, które lubi chrześcijanom śmiać się prosto w twarz.


Użytkownik owerfull edytował ten post 16.02.2014 - 17:57

  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem jak z uczęszczania do szkółki talmudycznej ma wynikać bałwochwalstwo (czyli oddawanie pokłonu rzeźbom).

 

Jak to już podawano, "rogata dłoń" z kciukiem na zagiętych palcach to stary symbol chroniący przed złym okiem i czarami, kiedyś spotkałem się z nim w XIX wiecznej powieści. W wielu krajach gest jest obraźliwy i skierowany w czyjąś stronę oznacza "rogacz jesteś" czyli sugeruje że ktoś jest zdradzany. Parę razy Berlusconi robił tak politykom, że pokazywał rogi komuś za plecami, dwie takie sytuacje są tam na zdjęciach. W Metalu funkcjonują różne gesty. Ozzie Osborne często pokazywał na koncertach gest Victoria.

OzzyOsbourne1975.jpg

Jest jeszcze podobny gest, często mylony, IlY czyli I Love You, gdzie kciuk jest odchylony pod kątem prostym, znany od końca XIX wieku.

I%2BL%2BK%3DILKsign.jpg

Natomiast palec wskazujący i kciuk złączone razem, to stare, dobrze znane "OK", znak zgody, a nie żadna szatańska szóstka. Tu już autor dał się ponieść paranoi. W krajach południowych pokazanie OK do kogoś może być odebrane obraźliwie jako "jesteś zerem".


  • 0



#6

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie bardzo rozumiem jak z uczęszczania do szkółki talmudycznej ma wynikać bałwochwalstwo (czyli oddawanie pokłonu rzeźbom).

 

 

Już tłumaczę. Według mnie ma - "Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem." Żydzi czekają na mesjasza, marnują czas, powinni przyjąć do swoich łepetyn, że on już dawno zmarł na krzyżu, zmartwychwstał i został wniebowzięty. To jest z mojego punktu widzenia, kogoś kto jest chrześcijaninem, a przynajmniej uważa tą religię za jedyną właściwą. Tak więc oni swoimi poczynaniami, inwestowaniem pieniędzy w bezbożne interesy - czczą szatana, a nie Boga który dał im wyraźne znaki.

 

Rothschildowie będą inwestowali swoje pieniądze w taki sposób by zaszkodzić Kościołowi rzymskokatolickiemu i ogólnie rzecz pojmując chrześcijaństwu, może nawet nie dlatego, że ktoś podejrzewa ich o członkostwo w jakimś illuminati, ale dlatego, że to jest ich obowiązek duchowy. Jak Żyd nienawidzi chrześcijanina i nie ma możliwości/pieniędzy, to wiele mu nie zrobi, co innego jak ma tej kasy bardzo dużo. 

 

Swoją drogą to ostatnio przeczytałem gdzieś w internecie, że ktoś z nazwiskiem Rockefeller, bądź grupa ludzi z takim nazwiskiem miała inwestować grube pieniądze w działalność Terence McKenny i innych new age'owych mówców/filozofów/pisarzy/badaczy itd. Podobno też to nazwisko ma związek z organizacją zwaną "Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies" inaczej MAPS. Zajmuje się ona psychodelikami, jak można się domyślić. Jeden z randomowych użytkowników internetu napisał, że mogłoby to być inwestowanie w coś, co oddali ludzi od prawdy.

 

Oczywiście ja to traktuję bardzo sceptycznie, bo ciężko realnie udowodnić takie powiązania, z całą jednak pewnością nazwisko takie jak "Rothschild" powinno mieć dla chrześcijanina raczej negatywny wydźwięk, a przynajmniej nie powinno się osób z takim nazwiskiem darzyć zaufaniem. 

 

Aha, doszukiwanie się symboli wszędzie traktuję raczej jako szopkę. Jeśli już się czegoś doszukiwać w tym temacie, to najlepiej niech będzie to przepływ pieniądza. On czasem znaczy więcej niż 100 symboli.


Użytkownik owerfull edytował ten post 16.02.2014 - 19:42

  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wiesz, wyznanie wiary jednej religii zawsze będzie obraźliwe dla innej, bo każda z tysiąca religii uznaje się za jedyną prawdziwą. Chrześcijaństwo, rozproszone w setkach odłamów, także. Hindus modlący się do kilku wcieleń Siwy, Kali, i innych pomniejszych bóstw, za bluźnierstwo uzna chrześcijańskie wyznanie "Jest jeden bóg". Muzułmanin za bluźnierstwo uzna modlitwę "w imię ojca, syna i ducha" bo u nich tylko jeden allah.

 

Dlatego nadal nie widzę powodu aby z taką pewnością siebie mówić - uczył się Talmudu, więc bałwochwalca. A już tym bardziej - założyciel rodu bałwochwalca więc wszyscy pozostali też. Chyba że masz w pogardzie wyznawców wszystkich innych wyznań...

 

Zresztą argumentacja jest bardzo paradoksalna - nie ma przesłanej że Rotshildowie robią w NWO ale są przesłanki które to udowadniają... No to są przesłanki czy nie ma? A może są podejrzenia bez dowodów?


  • 1



#8

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma przesłanek, że Watykan w nim uczestniczy, co ostatnio próbowano mi usilnie wcisnąć, ale to pisałem ogólnie w pierwszym poście, niedokładnie się wtedy wyraziłem. Przesłanki, że Rotschildowie uczestniczą w czymś co szkodzi Kościołowi istnieją, ale nie jest ich wiele, na pewno jednak nie są strażnikami finansów watykańskich, jak niektórzy przeciwnicy Kościoła próbują przekonywać, wyklucza to więc bezpośrednie działanie KK na NWO, ale za to podrzuca nam możliwość, że niektóre środowiska spiskują przeciwko niemu.

 

Tak więc KK + Rotschild NIE ale oddzielnie te siły jak najbardziej działają i są raczej naturalnymi wrogami.


  • 0

#9

Baasho.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat. Nie wiem czy mam rację, ale możliwym jest to, że popularne osoby używają tych symboli właśnie do rozgłosu i dlatego, byśmy robili teorie i się zastanawiali, kto należy do iluminati i dlaczego. Najbardziej mnie denerwuje używanie ,,rogów" przez dzieciaki czy osoby, które nie mają pojęcia co to oznacza, albo wiedzą jedynie tyle, że to znak fanów metalu. Taa, spotkałam się z takimi. Jestem satanistką, przyznaję (Nie jem kotów, nikogo nie morduję, a metalu nie słucham), ale widzieć zdjęcie przyjaciółki, która słucha metalu i upiera się przy chrześcijaństwie, na którym siedzi na ziemi i pokazuje ,,rogi" mnie nieco zdenerwowało, tym bardziej, że sama takich rzeczy nie robię, mimo swoich poglądów. 

Z używaniem wszechwiedzącego oka przez osoby, które same nie wiedzą co oznacza jeszcze się nie spotkałam.


  • 0

#10

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

,,rogi" mnie nieco zdenerwowało, tym bardziej, że sama takich rzeczy nie robię, mimo swoich poglądów.

 

 

Spójrz na drugi post w tym temacie, autorstwa @dracooli. Wyjaśnia wszystko. ;)


  • 0

#11

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

George Bush itd. Duza czesc osob wysoko postawionych w USA nalezy do Bractwa Czaszki i Kosci :P a jednodolarowka ma od "zarabania" dziwnych symboli poukrywanych za lisciem albo za choragwia itd. tak apropo piramidy  :P

 

edit.

Jakby ktos chcial poczytac o jednodolarowce :P

 

http://wolna-polska....-dolara-2014-10


Użytkownik Cez77 edytował ten post 05.01.2015 - 22:39

  • 0

#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest wiele gestów które mają różne znaczenia. Ktoś wymyślił sobie że pewne gesty to symbole iluminackie i każdego kto je będzie wykonywał będzie miał w podejrzeniu. Kiedyś podobna paranoja dotyczyła "masońskich" uścisków dłoni, co do których nikt nie wiedział jakie by to miały być, jedni mówili że ze zgiętym łokciem, inni że z prostym, jedni że cztery palce bez kciuków, inni uznawali za wybitnie masoński uścisk z kciukami mocno splecionymi itd.


  • 0



#13

Chaos.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up - nie mówiąc o tym, jaki był hype na wyszukiwanie w.w piramidek we wszystkim co popadnie i przyrównywanie ich do masonerii, nic dodać, nic ująć  - w najbliższej przeszłości :P

 

Kierując się do rozmówców o parę postów wyżej, irytująca bywa nawet nie nieznajomość znaczenia używanych symbolów (\m/), co nieznajomość definicji NWO, satanizmu, kwestii masońskich - kiedy ktoś zwraca na nię uwagę, nie wiedząc, do czego się odnoszą. 

 

Przykładem może być pewien typek z mojej najbliższej okolicy - człowiek oscylujący w swej prezencji w okolicach miksu grunge'a i hiphopowca - chodzący po ulicy z dumnym okrzykiem "#$&^@$# ILUMINATUF!" - widok bezcenny. Znam owego ludzia, tudzież zapytałem go podchwytliwie, o kim on właściwie mówi. Jak brzmiała odpowiedź?

Mianowicie: "ym... NO BO TUPAC TAK MÓWIŁ!". Zadowolony był z siebie co niemiara :D

 

@edit

A tutaj coś na osłodę:

Spoiler


Użytkownik Chaos edytował ten post 05.01.2015 - 23:04

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych