Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odważne wyznanie polityka: "Moja matka jest kosmitką, a ja kontaktuję się z obcymi"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

plokoon.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 Odważne wyznanie polityka: "Moja matka jest kosmitką, a ja kontaktuję się z obcymi"


                               parkes_16805440.jpg

 

Simon Parkes (53 l.) był statecznym radnym amerykańskiego miasteczka Whitby, szanowanym mężem i ojcem trójki dzieci. Nikt nie wiedział, że ukrywa przed światem mroczny sekret - miał romans z kosmitą!
- Straciłem dziewictwo z zieloną, wysoką kosmitką w fioletowym płaszczu – wyznał Parkes. - Potem przychodziła do mnie wiele razy, nawet, gdy byłem już żonaty. Nawet, gdy rodziła się trójka moich dzieci.
 

W jednym z niedawno udzielonych, obszernych i szczegółowych wywiadów opisał swoje wieloletnie kontakty z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji ras Modliszek, Szarych, i Reptilian.
 

Do tej pory był szanowanym lokalnym politykiem, ale to się może szybko zmienić. Wkrótce może zostać ogłoszony królem pajacowania. A wszystko przez jedną wypowiedź. Simon Parkes - przedstawiciel Partii Pracy - w jednym z niedawno udzielonych wywiadów powiedział, że jego matka jest kosmitką. Nie, nie była to żadna przenośnia ani "skrót myślowy". Parkes mówił całkiem serio. 
 
Koledzy radnego z miasta Whitby w Anglii są nieco skołowani. Nie wszyscy wiedzą, jak spojrzeć teraz koledze z sali obrad w oczy. Simon Parkes twierdzi, że jego matka ma ok. 2,7 metra wzrostu, jej dłonie mają razem osiem palców, a ona sama cała jest zielona. 
 
Mało tego, polityk twierdzi, że sam regularnie odbywa potajemne spotkania z nieznanym, pośrednicząc w kontaktach z obcymi. Nadmienił jednocześnie, że kontakty z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich (Parkes przyznał, że odbył ich już setki) nie kolidują z jego obowiązkami radnego i pracą na rzecz miasta - poinformował serwis "The Northern Echo". 
 
Radny z Whitby powiedział, że swój pierwszy kontakt z kosmitami nawiązał, mając zaledwie osiem miesięcy. Według jego relacji, obcy, który go wówczas nawiedził, miał wielkie oczy, niewielkie nozdrza i charakterystyczną twarz, niewiele różniącą się od tych, które można zobaczyć u kosmitów w filmach. 
 
"Dwa zielone obiekty o patykowatych sylwetkach weszły. Byłem świadomy tego, że ponad moją głową coś się dzieje" - wspomina pierwszy "kontakt" Parkes. "Pomyślałem, że to nie są ręce mamy, bo jej ręce nie są zielone, a różowe. Spojrzałem prosto w twarz tego kogoś. A wtedy "to" weszło do mojego umysłu przez moje oczy i poprzez nerwy mojego narządu wzroku wysłało mi komunikat. Powiedziało: 'To ja jestem twoją prawdziwą matką. Jestem tą twoją ważniejszą matką'". 
 
Mężczyzna twierdzi, że ma za sobą także doświadczenia z lekarzami reprezentującymi obcą cywilizację. Wspomina, że kiedy w wieku 3 lat zachorował na ospę wietrzną, a jego ziemska matka wyszła do pracy, odwiedził go lekarz nie z tego świata. Parkes wyznał, że miał on ok. 2,4 metra wzrostu i wyglądał trochę jak kelner. Zaordynowane przez niego leczenie przyniosło błyskawiczne efekty. W wieku 11 lat obecny radny z Whitby pierwszy raz trafił zaś na statek obcych. Lokalny polityk stwierdził, że na jego pokład zabrała go jego kosmiczna matka. 
 
"Wielu osobom, które tego nie doświadczyły, będzie w to wszystko bardzo trudno uwierzyć. Zostaliśmy nauczeni, by wierzyć tylko w to, co widzimy albo czego możemy dotknąć" - powiedział radny, uprzedzając krytyczne względem niego głosy. 
 
Zdarzali się już politycy, ba, nawet prezydenci, którzy utrzymywali, że odbywali bliskie spotkania trzeciego stopnia. Parkes jest jednym z pierwszych, którzy posunęli się o krok dalej. Pozostaje pytanie, czy Anglik, chcąc przyciągnąć uwagę, zwyczajnie sobie bajdurzy, jak wielu przedstawicieli elit z naszego lokalnego podwórka, czy może naprawdę coś jest na rzeczy? 

___
Niektóre z rysunków Parkesa

simon-parkes-alien-lover-2-600x450.jpg   alien+drawing.JPG  parksmummy.jpg 


 daddyparkes.jpg

parkes_alien_draw.jpg


___________
Źródło: www.se.pl
Źródło: http://goo.gl/OmP5j


  • 2

#2 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

W spotkanie z kosmitami jestem w stanie uwierzyć, ale w to, że jego matką jest kosmita... Żadne badania tego nie potwierdzą. Pan Parkes chce zabłysnąć w mediach barwną historią.


Użytkownik Masturb!s edytował ten post 24.01.2014 - 15:34

  • 1

#3

Człowiek S.

    J.zie.cep.

  • Postów: 37
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny kit, i co z tego że był politykiem, premierem, prezydentem. Popierniczone pomysły we łbie może mieć każdy, bez względu na wykształcenie, wiek, status społ, nie wiem jak miało by dodać mu "wiarygodności" to że "kimś był". Badania DNA i sprawdzą czy miał matkę kosmitkę...


  • 1

#4

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wątpię, aby Pan Parkes pamiętał momenty swojego życia gdy miał 8 miesięcy.. Przecież człowiek zaczyna coś kojarzyć dopiero po 3 roku życia.. 


  • 0

#5

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bęzie rozwód, zdrada z przedstawicielem obcej cywilizacji ;/


  • 1



#6

Neferites.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę dużo tych sensacji jak na takiego jednego małego Parkesa... Jak dla mnie to, to jest trochę naciągane, nie trzyma się kupy. W ogóle staram się być ostrożna jeśli chodzi o takie newsy bo czasami ich nieprawdopodobieństwo albo sposób przedstawienia zaburzają sytuacje, które ewentualnie mogłyby się zdarzyć i tym sposobem ludzie bagatelizują albo wręcz wyśmiewają tezę (fakt) dotyczący istnienia pozaziemskich cywilizacji. Co zresztą moim zdaniem doskonale przedstawione zostało w trylogii "Rozmowy z Bogiem" Neaela Donalda Walscha. Jak to mówią, jeśli dwa razy postraszysz ludzi fałszywym niedźwiedziem, to za trzecim nie uwierzą, że stoi za nimi prawdziwy...
  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sceptyków i tak nic nie przekona, zawsze powiedzą że albo kłamie albo chce zabłysnąć itd. itp. nawet gdyby im ufo na głowie wylądowało to nie uwierzą.

Jakby ktoś nie zorientował się, zdanie wyżej jest ironią.

 

W latach 50 był taki koleś który twierdził że miał kontakty z kosmitami http://www.paranorma...george-adamski/

Zresztą, pełno jest takich ludzi.


  • 0



#8

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może on chce poprostu "obudzić" w ludziach myślenie - by bardziej zainteresowali sie tematem UFO.


  • 0

#9 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

A może on chce poprostu "obudzić" w ludziach myślenie - by bardziej zainteresowali sie tematem UFO.

Obawiam się, że bardziej ludzi zachęcać nie trzeba.
  • 0

#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy w tamtych okolicach narkotyki są legalne? Mimo, że "wierze" w istnienie obcych którzy odwiedzają ziemię to jakoś w tą historię to ciężko jest uwierzyć. Rysunki są jak narysowane podczas jakiegoś transu, ok nie każdy jest mistrzem ołówka ale takie kolorowanki wyglądają bardziej jak narysowane przez jego dzieci niż przez niego samego. Sam styl pisma jest bardzo dziecinny a zdania proste. Coś tu na kilometr wali.
  • -1



#11

Darth.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stracił dziewictwo? Okey nie wnikam.
  • 0

#12

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, nie od dziś wiadomo, że politycy lubią sobie poużywać, bo mogą. No wiecie, biały proszek i te sprawy. Może uszkodziły mu się jakieś neurony i/albo bredzi na jakiejś chorej fazie, kto wie? Po drugie, może jest psychopatą i jest mu wszystko jedno, jak odbierają go inni. Im więcej sensacji, tym lepiej. Albo jest zwykłym trollem na skraju bankructwa, który wymyślił genialny, niebanalny plan zdobycia pieniędzy. Po trzecie, podejrzanie dużo tych obcych w mediach: w filmach, artykułach itp. Ale w postaci "przyjaznej". Pokazują nam w różnych produkcjach, że z kosmitami można obcować bez tzw. spiny, że nie chcą zrobić ludziom krzywdy. A co jeśli te wszystkie materiały podsuwane są nam zgodnie z tzw. metodą odczulania? Rozumiecie, powoływano się na to przy okazji sprawy z WTC - przed rzekomym atakiem w telewizji i prasie miały pojawiać się różne rzeczy o państwach arabskich, o negatywnym wydźwięku i ludzie chcąc nie chcąc to podłapywali i, ze względu na brak wiedzy i możliwości porównania, taką nieprzychylną opinię sobie wyrabiali. Tak "urobiona" postawa, przypieczętowana "atakiem" miała rzekomo ułatwić Amerykanom wojnę o ropę. Analogicznie, jeśli "nauczymy się" i przyzwyczaimy do kosmitów, będą mogli spokojnie się ujawnić : D.

Można się rozdrabniać i tworzyć przeróżne scenariusze. Moim zdaniem, po prostu bajdurzy, żeby przyciągnąć uwagę. Jeśli nie jest jakimś super szanowanym urzędnikiem o solidnym elektoracie, nie grozi mu utrata reputacji i twardy upadek. Ku^*#(%#*#( za przeproszeniem mogą prowadzać się po salonach, a polityk nie może sprzedawać historii o obcych? Mamy przecież XXI wiek : D


  • 0

#13

plokoon.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdybym poznał tego pana, który opowiedziałby mi o tej jego historii, pewnie uznałbym go jako uciekiniera z zakładu psychiatrycznego.
Historia jest dość nie banalna. Jego historie to szereg dziwnych i niepojętych zdarzeń, które zostały przez niego narysowane i przechowywane są tłustym klaserze.
Narkotyki nie wchodzą tu w grę (raczej leki antydepresyjne), szanowany ojciec, polityk, kochająca rodzina, doszłoby do rozpadu ,dzieci by się go wyparły, żona zarządałaby alimentów, a sam zostałby związany w biały fartuch i wrzucony do ciemnej klatki. 
Ciekawe ilu z nas odważyłoby się ośmieszyć przed prasą do końca życia i to na takim stanowisku - a co najważniejsze swoją rodzinę na to narazić
Na stronach anglojęzycznych jest więcej jego opowieści dziwnych treści, a cała sprawa jest tak rozlazła, że lepiej się w nią nie zagłębiać - dopóki nie zbadają go psychiatrzy.

Moje stanowisko w przypadku wystąpienia tego przypadku -  2/5 

Dałem dwa bo w kilku przypadkach uprowadzeń, "wyżsi" rangą okupanci, podają się za nieprawdziwych rodziców ofiar, każą ich nazywać po imieniu, a tak naprawdę to kit sprzedawany przez obcych, aby łatwiej omamić świadka.

Bym zapomniał - Zielona modliszka, którą  on nazywa matką  - była modliszką płci męskiej jak wynika z jego nawiedzonych opowieści. 


Użytkownik plokoon edytował ten post 26.01.2014 - 18:40

  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych