Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapach insuliny


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

suicide.
  • Postów: 9
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Minęły już prawie dwa lata od śmierci mojej mamy.

Mama była chora na cukrzyce.

Na początku przyjmowała leki, lecz później lekarz zmienił lekarstwa na insulinę podawaną poprzez codzienne zastrzyki.

Pamiętam jak wieczorem, przed kolacją mama zawsze robiła zastrzyk w okolice brzucha lub ud, towarzyszył temu charakterystyczny zapach insuliny.

Od pół roku, może całego roku, czuje ten zapach na przedpokoju, w kuchni oraz pokoju... jednak na przedpokoju zapach jest bardzo intensywny.

Czasem go czuć, czasem nie.

Zwykle to ja go czuję, jednak mój brat potwierdził to, że zapach faktycznie jest obecny.

W domu obecnie nie przechowujemy insuliny.

Sam płyn nigdy nie wylał się na dywan, mebel czy ubranie.

Czy istnieje możliwość, że to mamusia nas odwiedza?

Czy to może moje chore urojenia?

Z góry dziękuję.

 


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Insulina sama w sobie nie ma zapachu, to co pachnie to stabilizator, pochodna krezolu. Niektóre środki dezynfekujące mają tą substancję w składzie, na przykład lizol, więc jeśli ostatnio zacząłeś używać jakiegoś odkażającego środka czyszczącego, to może być przyczyna.

Może to być też wreszcie wynik emocji - jeśli jakiś zapach choć luźno przypomina ten właściwy, to będziesz go odbierał jak y był ten sam. To nie jest nic złego, zwykła psychologia, tak samo jak czasem jakaś osoba wydaje się zaskakująco podobna do zmarłego, bo jakiś drobny szczegół się zgadza


  • 0



#3

suicide.
  • Postów: 9
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Insulina sama w sobie nie ma zapachu, to co pachnie to stabilizator, pochodna krezolu. Niektóre środki dezynfekujące mają tą substancję w składzie, na przykład lizol, więc jeśli ostatnio zacząłeś używać jakiegoś odkażającego środka czyszczącego, to może być przyczyna.

Może to być też wreszcie wynik emocji - jeśli jakiś zapach choć luźno przypomina ten właściwy, to będziesz go odbierał jak y był ten sam. To nie jest nic złego, zwykła psychologia, tak samo jak czasem jakaś osoba wydaje się zaskakująco podobna do zmarłego, bo jakiś drobny szczegół się zgadza

Dziękuję.


  • 2

#4

Chris85.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie dodać, o czym dowiedziałem się przypadkiem w zeszłym tygodniu, że konkretne sytuacje w naszym mózgu zapisują się przez tworzenie połączeń(co powszechnie wiadomo). Lecz to co był odłam nie nowością to fakt, iż pewne podobieństwa w codziennym życiu(dajmy na to robimy sobie o 7.40 kawę i w tym samym czasie patrzymy na zegarek co już kiedyś robiliśmy) powodują aktywację tych połączeń wywołując wspomnienia: uczuć, zapachów czy też tzw deja vu.
Pozdrawiam
  • 0

#5

o_Misjonarz.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielebny!

Niewątpliwie to znak że odwiedza Cie mamusia. Widocznie dusza jej niespokojna i szuka ratunku - daj zatem na mszę, ale sowicie opłacona - najlepiej tak zwaną gregoriankę aby w niej nabożnie uczestniczyć i modlić się za dusze mamusi. Oczywiście do sakramentów komunijnych przystępować i obficie na tacę szamanowi sypać mamonę. Oni uwielbiają ja ponad wszystko.

Z góry dziękuję.

 

 

 

prowokacja.gif

Alucard


  • -4

#6

rias.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak to powyżej zostało wyjaśnione, pewnie to zapach jakiegoś środka dezynfekcyjnego czy innej chemii, a może po prostu ampułka wpadła za szafkę czy lodówkę i dalej tam leżakuje. 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych