Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus, Nikola Tesla, Leonardo Da Vinci, Magik

Mechaniczna Pomarańcza 44 jedno wielkie Proroctwo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

info44.
  • Postów: 15
  • Tematów: 8
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam.

 

             Chcę wam przedstawić artykuł który napisalem opracowywując ilustracje z Zaginionej Księgi Nostradamusa a zarazem udawadniając że to Piotr Łuszcz czyli MAGIK był bezpośrednim elementem przekazu od innej wyższej cywilizacji na czasy Apokaliptyczne, na czasy nowego oświecenia. w artykule znajdziecie ciekawe rzeczy dotyczące geniuszu naszych czasów dotyczące serbskiego naukowca Nikola Tesli, który to był jednym z głównych postaci przekazu z innego świata dla nas tylko niestety nikt tego nie dostrzegł. W owym artykule znajdziecie również rozwiązaną zagadnę kodu Leonardo Da Vinci jak rozwiązany kod Rabina Yitzak Kaduri oraz rozwiązany dość szczegółowo kod św. Grala jak i również pełen opis jak to rozwiązałem i jakie siły mna kierowały do napisania artykułu Mechaniczna Pomarańcza seria 44

 

artykuł MECHANICZNA POMARAŃCZA SERIA 44 w linku poniżej:

 

http://www.pdf-archive.com/2014/01/14/mechaniczna-pomara-cza-seria-44/

 

http://document.li/0Hb1

 

pozdrawiam i życzę miłej lektury pomimo dość zawiłej konstrukcji tekstu.

 

"Skontaktowała się ze mną inna rzeczywistość po to abym odtworzył źródło wiadomości które kiedyś zgubiliśmy"

 

Patryk Banaszek


  • -1

#2

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ty naprawdę do ludzi renesansu, którzy wynaleźli jedne z najwspanialszych wynalazków i byli niezwykle wykształconymi ludźmi wrzucasz Magika? No pozdrawiam -_-


  • 0

#3

Zemloshi.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo pogmatwane masz to wszystko, i na siłę - trochę źle-  lub w ogóle nie przedstawiłeś co, jak, gdzie, z czym , a przedewszystkim DLACZEGO tak łączyłeś dane fakty. Dla mnie - przeciętnego odbiorcy odechciało się czytać ok 20strony.  Czasem lepiej zrobić coś ogólnikowo, a dopiero po pokazaniu o co chodzi dodawać szczegóły. Popracuj nad formą, przedstawianiem informacji ( wiesz jakie mamy internety ), zaciekaw i potem leć z konkretami. Przeczytałem całe, i jeśli to Ty pisałeś to piwko za chęci. Nie jestem nauczycielem ale dla mnie 3 :D

 

@Nicole-collie

Masz podejście do tematu jak zawodowy internauta : ). Przeczytać opis, nie zapoznać się z treścią i oceniać książkę po okładce/opisie. Nostradamus za swoich czasów też był gnębiony i uważany za dziwaka.  W sumie zawsze łatwiej oceniać, niż zrobić coś samemu. Zrobiłaś kiedyś sama jakiś konstruktywny i chociaż trochę wymagający pomyślunku artykuł / tekst?: )

 

Dla mnie ciekawy temat. Nie trzeba się zgadzać, ale zawsze można porozmawiać i się wzajemnie oświecać : ]


  • 0

#4

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest podejście internauty, tylko osoby, która zna trochę życie szanownego pana Magika i raczej nie ma on się czym chwalić!

Chodziło mi o to, że Nostradamus na ten przykład był lekarzem, astrologiem i matematykiem, posiadał obszerną wiedzę- był uczonym. Dlaczego niby stoi w jednym szeregu z kimś, kto stworzył po prostu piosenkę, która od tyłu niby ma mieć jakieś proroctwo? -_-

 

I tak, uwierz mi, zajmowałam się pisaniem opowiadań i wierszy. Jestem w tym dość biegła. Skąd podejrzenie, że jestem osobą niewykształconą i nie mającą pojęcia na żaden temat? 

 

Dla mnie podniecanie się Magikiem to po prostu jakaś kpina. To był zwykły raper, ok, jego teksty były dobre, ale niespecjalnie ponadczasowe. Umiał dobierać słowa i rzeczywiście to mu się chwali, robił dobry kawał muzyki, ale żeby od razu ogłaszać go wieszczem i nie wiadomo jakim ważnym składnikiem naszego Wszechświata to lekka przesada. 

Podajcie mi trzy rzeczy, które wymyślił, odkrył lub przedstawił CAŁEJ ludzkości, żeby poprawić jakość ich życia. Dopiero wtedy jestem skłonna uznać go za "geniusza" i "człowieka swoich czasów".

 

Zemloshi- a i przy okazji: nie jesteśmy na sadisticu- tutaj nie rozdaje się "piwek" -_- 


Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 17.01.2014 - 17:58

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych