Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#76

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakiej przeglądarki i systemu operacyjnego używasz?

Firefox, Windows 7.





#77

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

Mam to samo na Operze, a wygląda to tak, że do momentu użycia polskiej litery jest ok, a potem literki są niższe i grubsze. W słowie przeglądarka, żółte jest dobrze, pomarańcza już nie. Dziwnie to wygląda, jak zlepione z dwóch różnych słów.

Win7 - 64bit


Użytkownik Staniq edytował ten post 16.01.2014 - 22:13




#78

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm.. Nie udało mi się uzyskać takiego efektu pod żadną przeglądarką, niezależnie od tego, czy Win7, 8, czy jakiś inny z rodziny Windows. Czy któraś z poniższych czcionek również u Was daje podobny efekt? Żadna teoretycznie nie ma prawa :)

 

1. "On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue; and equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will, which is the same as saying through shrinking from toil and pain. These cases are perfectly simple and easy to distinguish. In a free hour, when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents our being able to do what we like best, every pleasure is to be welcomed and every pain avoided. But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have to be repudiated and annoyances accepted. The wise man therefore always holds in these matters to this principle of selection: he rejects pleasures to secure other greater pleasures, or else he endures pains to avoid worse pains."

 

2 ."On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue; and equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will, which is the same as saying through shrinking from toil and pain. These cases are perfectly simple and easy to distinguish. In a free hour, when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents our being able to do what we like best, every pleasure is to be welcomed and every pain avoided. But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have to be repudiated and annoyances accepted. The wise man therefore always holds in these matters to this principle of selection: he rejects pleasures to secure other greater pleasures, or else he endures pains to avoid worse pains."





#79

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dam Ci zrzut, to sobie porównasz.

 

fmea.png





#80

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hm.. Nie udało mi się uzyskać takiego efektu pod żadną przeglądarką, niezależnie od tego, czy Win7, 8, czy jakiś inny z rodziny Windows. Czy któraś z poniższych czcionek również u Was daje podobny efekt? Żadna teoretycznie nie ma prawa :)

(...)

Z tymi jest wszystko okej. :) Sprawdziłam też inne czcionki i okazało się, że kłopoty są tylko z czcionką domyślną.





#81

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wjechała inna. Proszę potraktować ją jako eksperyment. Jeśli się okaże, że nie ma problemów z wyświetlaniem, to zostanie na stałe.





#82

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz czcionka działa jak powinna. :)





#83

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie ok. Aha grafiki położone na hostach wyświetlają się tak jak kiedyś, kiedy zgłaszałem problem z wyświetlaną grafiką (jpg) z hostów, tzn. w postaci prostokąta z oznaczeniem grafiki. Nie wszędzie i nie zawsze, dodatkowo na przemian, te które nie wyświetlały się przed minutą, po ponownym zajrzeniu do tematu wyświetlają się prawidłowo, a tamte już nie. Nie pomaga odświeżanie, stery sprawdzone, karta też, updaty wszystkie i antywir nie świruje.





#84

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Błagam o dodanie jakiejś formy dawnego przycisku "do góry". Czytanie obszerniejszych tematów kończy się zwichnięciem nadgarstka od kręcenia rolki myszy :D

 

P.S. Znalazłem taki malutki na końcu każdej strony. Zawsze coś, ale fajnie byłoby np. dołożyć przy każdym poście takie strzałeczki "do góry" i do dołu".

 

Pozdrawiam,

M.


Użytkownik MEfi. edytował ten post 17.01.2014 - 01:07




#85

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy wróci licznik tematów pod avatarem?





#86 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak się miewa sprawa z artykułami ?



#87

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy wróci licznik tematów pod avatarem?

Podbijam pytanie, bardzo mi tego licznika brakuje.





#88

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyłem, że edytor czasem strasznie długo zapisuje posta. W drugiej zakładce mogę go już sobie przeczytać podczas, gdy w poprzedniej się jeszcze dodaje.
W przypadku tego konkretnie posta edytor czekał na odpowiedź z serwera jakieś ~80 sekund. Podczas edycji nie ma tego problemu, a forum działa całkiem szybko.

Użytkownik Ill edytował ten post 17.01.2014 - 17:45


#89

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Oznacz jako przeczytane" nie działa.





#90

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak w tej nowej wersji forum mozna edytować swoje posty?

Podjąłem trzy próby ale poległem za każdym razem.

Tzn. - edytować post można - nie można zapisać w nim zmian.

Pewnie coś robię nie tak - pytanie tylko CO?

edit: próba


Użytkownik pishor edytował ten post 17.01.2014 - 22:38





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych