Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#46

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy postach nie działa też avatar będący gifem - chociaż w profilu animuje się bez zarzutu.

 

I wypadałoby poprawić prędkość dodawania postów - bo czekanie kilkadziesiąt sekund (albo dłużej) po napisaniu jednej linijki to chyba przesada. :P


Użytkownik kamilus edytował ten post 14.01.2014 - 18:05




#47

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma opcji "wyświetl posty od ostatniej wizyty".

Jest, tylko trzeba się troszeczkę naszukać :P

Forum -> Ostatnie 24h -> w lewym menu "Nowe posty od ostatniej wizyty"





#48

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I wypadałoby poprawić prędkość dodawania postów - bo czekanie kilkadziesiąt sekund (albo dłużej) po napisaniu jednej linijki to chyba przesada. :P

U mnie to samo.





#49

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę całkiem sporą aktywność w wątku, co mnie cieszy. Wszystkie opinie wezmę naturalnie pod uwagę i wprowadzę odpowiednie zmiany w szablonie, bo wyraźnie zaznaczyłam, że jest to ciągle wersja robocza wymagająca ulepszeń. 

 

Żeby nie rozrzucać szczątkowych informacji w różnych miejscach wątku, będę na bieżąco aktualizować mój post otwierający temat o znalezione przez Was usterki lub zaproponowane zmiany i oznaczać zarazem te, które już wykonałam, a co jeszcze czeka. 

 

Odpowiadając na szybko na kilka spraw:

  • Nieudane zmiany skórki to wina ciasteczek pozostałych przez poprzednią wersję forum. Proszę je usunąć, jak również opróżnić cache przeglądarki, następnie zamknąć przeglądarkę, uruchomić ponownie i się zalogować. 
  • Niestety powrót do poprzedniej wersji jest niemożliwy. Całe to zamieszanie jest właśnie z tego powodu, że stara skórka jest kompletnie bezużyteczna przy nowej wersji forum, a aktualizacja była konieczna -- sami Państwo zauważali tę konieczność już wielokrotnie.
  • Długi czas wysyłania nowego posta/wiadomości to jakiś bliżej niezidentyfikowany problem po stronie hostingu -- zgłoszenie poszło już parę dni temu, na razie jak widać nie zostało to usunięte. Będę naciskać.
  • Panie doktorze Röck -- nie jestem pewna, czy te uwagi mam traktować jako pochwałę, czy się z ich powodu obrazić, więc na wszelki wypadek się obrażam. Jeśli niepotrzebnie, proszę wyprowadzić mnie z błędu ;)

Reszta wkrótce, kiedy doczytam resztę.





#50

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie ma opcji "wyświetl posty od ostatniej wizyty".

Jest, tylko trzeba się troszeczkę naszukać :P

Forum -> Ostatnie 24h -> w lewym menu "Nowe posty od ostatniej wizyty"

 

No ale za dużo roboty z tym. Wtedy było po prawej nad SB, jedno kliknięcie i załatwione. Jeśli da się to przywrócić, to bym o to poprosił :)





#51

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ze wstawieniem dodatkowych linków w paru miejscach nie powinno chyba być problemu. Ale narazie pozwólmy naszej nieustraszonej Dzikiej Kurce wprowadzić dotychczas zgłoszone poprawki :P

 

A, jeszcze coś - w raportach w belce z nickiem zgłaszającego jest białe tło.





#52

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i5kc.png

Proponowałabym przetłumaczyć to tak, jak było przed zmianą:

0 użytkowników, 0 gości, 1 użytkownik anonimowy





#53

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pole tekstowe przy pisaniu postów na skórce DarkPro niepotrzebnie zmienia się z szarego na białe, który razi w oczy kontrastując z całością. To raz
Dwa, trzeba zrobić coś z subdziałami, tak jak ktoś już pisał ustawić je w kolumnę jak kiedyś, bo teraz się rozłażą bez ładu i składu.
Trzy, dodać ikonki do działów, żeby treść bardziej transparentna była.
Cztery - czy wrócą butony na górze strony odsyłające do portalu, forum etc ?
Pięć - nazwy najnowszych tematów w działach (ostatni post) wydają się jakieś malutkie w stosunku do reszty kolumny, ale to już tylko moje widzimisię.





#54

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Znalazłem błąd w przeglądaniu profilu. Wchodza w odnosnik reputacja odsyła do napisanych tematów.

 

To nie jest błąd, tam po prostu pokazuje posty, za które dostałeś plusa albo minusa ;)





#55

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną www.paranormalne.pl

Spróbuj ponownie wczytać: www.­paranormalne.­pl

 

 

Tak średnio co drugie odświeżanie strony, albo przeskakiwanie z głównej do tematu i odwrotnie.





#56

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shout po odświeżeniu strony kurczy się do 6 linijek, za każdym razem trzeba go rozwijać.





#57

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezbyt przemawia do mnie panoramiczny układ forum.

Znaczna szerokość wierszy zmusza do uciążliwego, pogarszającego komfort czytania, latania wzrokiem po całym ekranie.

Do reszty nie mam większych zastrzeżeń.





#58

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną www.paranormalne.pl

Spróbuj ponownie wczytać: www.­paranormalne.­pl

 

 

Tak średnio co drugie odświeżanie strony, albo przeskakiwanie z głównej do tematu i odwrotnie.

 

Mam to samo.





#59

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Znalazłem błąd w przeglądaniu profilu. Wchodza w odnosnik reputacja odsyła do napisanych tematów.

 

To nie jest błąd, tam po prostu pokazuje posty, za które dostałeś plusa albo minusa ;)

 

 

U mnie takie cos nie dziala w ogole, mam tu na mysli odsylanie do postow. 

 

@Edit.

Na dodatek (przy najmniej na mojej, szarej skorce) post ktory napisalem jest na bialym polu a cytat juz np. widac normalnie. 


Użytkownik Smok edytował ten post 15.01.2014 - 00:20




#60

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Archiwum SB dalej się kwasi :/

 

Proponuje jeszcze by "sprawy techniczne" i "serwisy partnerskie" rzucić na sam dół bo to jakby podrzędna tematyka forum ;)


Użytkownik Zajebisty edytował ten post 15.01.2014 - 08:17





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych