Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie z szatanem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mgr profesor doktor docent rehabilitowany Sadhu ;ff !!!!!!!!!1
  • 0

#32

Mrozik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyszedł ci parola sprzedać, pomyślał, że głupi dzieciak i chciał cie nastraszyć... Ale podejżewam, że wróci i spróbuje Cię opętać...pogadaj o tym z księdzem...
  • 0

#33

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też wątpię w istnienie szatana, być może był to nawet Twój duch opiekuńczy, który przebrał taką zła postać, aby Cię ostrzec. To jednak mało prawdopodobne. Pewnie wezwałeś jakiś byt astralny do siebie.



poczytaj biblie a dowiesz sie kim byl.

Szatan napewno nadal kocha boga a bog szatana.
  • 0

#34

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jover, no to koleś błysnołeś, naprawde. Ale rozumie każdy ma swoje "widzi mi się" peace!
  • 0

#35

As'toth.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro sztan to upadły anioł - a aniołowie podlegają Bogu i BYĆ MOŻE Go kochają - to teoria Jover'a wcale nie jest taka głupia.
  • 0

#36

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeciez gdy szatan byl z bogiem to chyba musieli sie kochac wzajemnie prawda? gdy szatan zawinil bog go wykopal jednak nie sadze zeby to zniszczylo milosc miedzy nimi, byc moze nadal ona istnieje jednak jest jeszcze niechec i dlatego do dzis sa wrogami.
  • 0

#37

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A to jakiś absurd jest :wow:
  • 0

#38

pola012.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

duchy sa strasznie ciekawe z checia popisze z kimś ba ten temat mój nr. gg to 2786811 ;-) :> :mrgreen: :papapa:
  • -1

#39

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To masz nauczke. Też kiedyś takie coś miałem. Tylko że ja wyzywałem Hitlera nie wiem czemu. Jednak nic sie nie przytrafiło.
  • 0

#40

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie zabawy są bardzo niebezpieczne, też kiedyś tak zrobiłem ale na szczęście nic się nie stało do dzisiaj nie wiem czemu to zrobiłem...
  • 0



#41

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja też tak kiedyś zrobiłem, mianowicie hmm tydzień temu w czwartek? przez cały dzień w myślach powtarzałem 'przyjdź szatanie' a wieczorem nawet mówiłem to na głos. muszę Was zasmucić...nic do mnie nie przyszło ;(
  • 0

#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To masz nauczke. Też kiedyś takie coś miałem. Tylko że ja wyzywałem Hitlera nie wiem czemu. Jednak nic sie nie przytrafiło.


Takie zabawy są bardzo niebezpieczne, też kiedyś tak zrobiłem ale na szczęście nic się nie stało do dzisiaj nie wiem czemu to zrobiłem...


Skoro mowicie ze wywolywaliscie, a nic sie nie stalo, to czemu twierdzicie ze takie zabawy sa niebezpieczne ?
  • 0

#43

Czacha_47.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w sumie to też myślę, że takie rzeczy są niebezpieczne, ale jakoś nigdy nie odczułem ich na własnej skórze.

Jeśli chodzi o szatana to raz widziałem postać, która miała szarny płaszcz, czarny kapelusz(bardzo duże koło i spiczasty stożek na górze). Coś takiego ja czarownice w filmach. Jeździła na rowerze w kółko i spoglądała na mnie, ja byłe na 10-ątym piętrze bloku. Teraz sam nie wiem czy to moja wyobraźnia czy jakiś pijany sąsiadcz bądź .... Generalnie to jestem bardzo Bogobojny, boje się jakichkolwiek duchów lub innych tego typu zjawisk.
  • 0

#44

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co prawda osobą wierzącą nie jestem ale mam kilka wypowiedzi do owego tematu:
1.Bieszczady są piękne ; P
2.Po drugie...o ile jesteś katolikiem ,to po cholere wzywałeś Szatana... ; /
3.Brawo...sam kiedyś sprubóje ; P (żartowałem)
  • -2

#45

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatni post w tym temacie jest sprzed 5 lat. Widzę, że masz jakąś niezdrową obsesję na punkcie duchów i odświeżasz każdy temat dotyczący tego zjawiska. Opamiętaj się.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych