Skocz do zawartości


Zdjęcie

Planowana aktualizacja forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Marian, odpowiedzią jest brak licencji KLIK





#32

Marian.
  • Postów: 278
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy przywołuję "Moja zawartość" niektóre tematy występują kilkakrotnie (tylko jeden zawiera treść).





#33

Marian.
  • Postów: 278
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję za udostępnienie artykułów. Szkoda że oprócz wyszukiwarki nie można, po staremu, przywołać artykułów autora klikając na liczbę pod jego nickiem.

 

Mam prośbę do Moderatora, bo sam nie mogę edytować. Osobiście napisałem 25 artykułów. Po modernizacji systemu większość z nich ma bardzo małą czcionkę. Wystarczyłoby podświetlić i wpisać większą czcionkę, może # 14. Bardzo o to proszę i z góry dziękuję.

 

 

Connor, 27.01.2014: 

Możesz wejść na profil użytkownika i z lewej wybrać "Artykuły" 

Zrobiłem to, ale wyświetliło tylko 6 artykułów. Żeby przeczytać wszystkie musiałem wejść przez "Artykuły" i "Parapsychologia". 





#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję za udostępnienie artykułów. Szkoda że oprócz wyszukiwarki nie można, po staremu, przywołać artykułów autora klikając na liczbę pod jego nickiem.

 

Możesz wejść na profil użytkownika i z lewej wybrać "Artykuły" ;)





#35

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kurczaczku. Mam małą prośbę. zmień kolorek (może na szar) nicku po naciśnięciu  "@" na sb ;)





#36

Marian.
  • Postów: 278
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dziękuję za udostępnienie artykułów. Szkoda że oprócz wyszukiwarki nie można, po staremu, przywołać artykułów autora klikając na liczbę pod jego nickiem.

 

Możesz wejść na profil użytkownika i z lewej wybrać "Artykuły" ;)

 

Zrobiłem to, ale ukazało się tylko 6 artylułów, a napisałem 25. Żeby odnaleźć wszystkie musiełem wejść na "Artykuły" i "Parapsychologia".


 

Dziękuję za udostępnienie artykułów. Szkoda że oprócz wyszukiwarki nie można, po staremu, przywołać artykułów autora klikając na liczbę pod jego nickiem.

 

Możesz wejść na profil użytkownika i z lewej wybrać "Artykuły" ;)

 

Zrobiłem to, ale pokazało tylko 6 artykułów, a napisałem 25.





#37

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrobiłem to, ale ukazało się tylko 6 artylułów, a napisałem 25. Żeby odnaleźć wszystkie musiełem wejść na "Artykuły" i "Parapsychologia".

Wszystkie artykuły są dostępne z zakładki w profilu użytkownika. Trzeba kliknąć w zakładkę Artykuły, wyświetli się wtedy kilka ostatnich. Aby otrzymać listę wszystkich wystarczy kliknąć w odnośnik "zobacz wszystkie" w nagłówku listy artykułów -- na obrazku link jest podkreślony na niebiesko wraz z podpowiedzią, która pojawia się po najechaniu na niego kursorem.

 

wx7rbf2c0dd0.png





#38

Marian.
  • Postów: 278
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję. Gapa jestem.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych