Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szatan z Piotrkowa


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#106

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogli go wywieźć bo ma zakaz opuszczania kraju do czasu rozpatrzenia wniosku o skierowanie na leczenie. Uchylić ten zakaz można dopiero na następnej rozprawie.

Też fakt, ale jeśli to byłaby prawda, to nie byłoby powodów do radości, manipulowanie publiką nie jest czymś czym może się władza pochwalić. Ja natomiast ostatnio słyszałem plotkę jakoby Trynkiewicz przebywał w Rozwadowie, uśmiech pojawił mi się na twarzy, bo to niedaleko ode mnie. 

 

Mimo tego jestem przeciwko zapewniania mu ochrony, powinien być traktowany jak każdy inny wychodzący więzień. Właściwie to gdyby władza miała jakiekolwiek dobre obyczaje, to nie chroniłaby seryjnego mordercy. 


  • 1

#107

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Partuszew To było łatwe do przewidzenia. Z jednej strony ten człowiek ma prawo żyć normalnie, bo wyrok odsiedział (choć karygodnie mały w porównaniu do tego, co zrobił). Smutne jest jednak to, że to nie on sam łoży na swoje utrzymanie. Nie wiem po co media mówią, że Trynkiewicz musi iść do pracy, żeby na siebie zarobić jak tak nie jest. Nie może pracować skoro ma być "niewidzialny" to raz, a dwa kto go zatrudni? Chcielibyście pracownika o takim bagażu życiowych doświadczeń?


Użytkownik Ksiądz Cerber edytował ten post 26.02.2014 - 19:10

  • 0



#108

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to że jednak posiedzi:

http://wiadomosci.on...olowany-w/8h544


  • 0



#109

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten tekst jest w taki sposób napisany, że do końca nie wiadomo, czy będą go izolować, czy też nie. Niby nagłówek aż "krzyczy", że Trynkiewicz będzie zamknięty, ale reszta tekstu to tylko spekulacje i opis zdarzeń, które już miały miejsce... Nigdzie więcej w tekście nie wspomniano o jego izolacji... :/


  • 0



#110

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dość kuriozalny przypadek - http://tvnplayer.pl/...0E10,15224.html
Konkrety od 18:20. Mimo wszystko polecam oglądnąć od samego początku chociażby dla samej świadomości tego z kim nam przyjdzie żyć w 2017 roku.

No na szczęście Leszek w Gostyninie i nie tylko on. Choć pokazuje to tylko ułomność prawa w Polsce.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych