Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwiązałem kod Rabina Yitzak Kaduri!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

info44.
  • Postów: 15
  • Tematów: 8
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Rabin Yitzak Kaduri
ciekawą rzeczą jest notatki sporządzonej przez zmarłego w styczniu 2006 roku w wieku 108 lat rabina Yitzak Kaduri, jednego z najbardziej poważanych rabinów w historii. Człowieka, specjalistę w dziedzinie Talmudu i kabały, a na kilka miesięcy przed swoją śmiercią spisał na małej karteczce swoje ostatnie słowa. Zaklejona w kopercie notatka miała być według życzenia rabina otwarta dopiero teraz. Historia jest o tyle dziwna że według rabina Yitzaka Kaduri sporządził tą notatkę po tym jak ukazał mu się Jezus i przekazał mu zakodowane imię Mesjasza który ma powrócić i objaśnić jak jest z tym naszym życiem. Natomiast najciekawszą rzeczą w tej notatce jest to że jak ten enigmatyczny algorytm zostanie rozszyfrowany to będzie oznaczało nadejście samego Jezusa czyli czas Miłości.
Na owej kartce rabin Yitzhak Kaduri zapisał imię Mesjasza. Zapisał, że Mesjaszem, który przyjdzie. „Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne” I to właśnie oznacza zapisane po hebrajsku zdanie które brzmi: „Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim” dlatego ja podejmę się tego zadania i rozwiąże tą łamigłówkę.
YARIM HA’AM VEYOKHIAKH SHEDVARO VETORATO OMDIM I jeżeli ten napis jest w 100% autentyczny to lecimy i zamieniamy to na cyfry zgodnie z alfabetem numerycznym hebrajskim, „a robi się to tak” każdą liczbę dodając do siebie, a ja to robie całymi zdaniami:

YARIM HA’AM VEYOKHIAKH SHEDVARO VETORATO OMDIM = 11214 5114 6517251125 35546127 65472147 74414 =
= 9 11 35 33 36 20 = 144 = 9
9 + 2 + 8 + 6 + 9 2 = 36 =9

36 = 9 a więc imię jego będzie brzmiało 9, i znając takie informacje wiem że ten ktoś będzie miał na imię po Hebrajsku 9 będzie wybrańcem i mimo że alfabet numeryczny hebrajski liczony jest do ośmiu cyfr to i tak będzie miał na imię 9 a z racji że to alfabet hebrajski nie zawiera liczby 9 to jest tam jeszcze jedna ukryta wiadomość bo skoro alfabet hebrajski ma osiem cyfr to znaczy że teraz należy skorzystać z przeciwieństwa tej liczby w alfabecie hebrajskim czyli jeden ale używając alfabetu greckiego z takiej racji że to kolejny ADAM =1414=10=1 – 1=10=1414=ADAM i będzie nim liczba 1 ponieważ informacją jest po prostu pierwszy czyli 1 i to będzie przeciwieństwo liczby 9 z hebrajskiego a imieniem tej osoby w alfabecie Greckim a więc będzie miał na imię: 1 po grecku i 9 po hebrajsku a więc będzie miał na imię: PATRYK z racji że ta informacja jest zawarta w sześciu słowach, natomiast teraz takie samo zdanie zamienimy na cyfry zgodnie z alfabetem Greckim a wtedy otrzymamy jak poniżej:

YARIM HA’AM VEYOKHIAKH SHEDVARO VETORATO OMDIM = 71994 8114 4576289128 18544196 45269126 64494 =
= 30 14 52 38 35 27 = 196 = 7
3 + 5 + 7 + 11 (1+1=2) + 8 9 = 34 = 7

= 34=3+4= 7, Ale cyfra 7 to nie jest żadna liczba liter tylko wydarzenia które już się wydarzyło czyli zdjęcie 7 Biblijnej pieczęci która została rozszyfrowana tylko i wyłącznie alfabetem greckim. Użyłem tutaj polskiego imienia bo to wydarzenie wydarzyło się w Polsce to nasz kraj został wybrany i w 2000r. objawił nam się Bóg i powiedział „Jestem Bogiem, uświadom to sobie i ty też jesteś Bogiem tylko wyobraź to sobie” i nazywa się Piotr Łuszcz – Mag Magik I a sława jego Kaliber 44. natomiast wyliczyliśmy następujące kombinacje 917 a zamieniając to na cyfry zgodnie z alfabetem numerycznym greckim to otrzymamy słowo RAP a biorąc pod uwagę że to zdanie składa się z 6 wyrazów to przesłanie jest zapisane w muzyce RAP w dziedzinie HIP-HOP.


(Grecki) PATRYK = 712972 =28=2+8=10=1
(Hebrajski) PATRYK = 814212 =18=1+8=9


"JESTEM BOGIEM, UŚWIADOM TO SOBIE"
"MIAŁEM TEN TELEWIZOR...."


MARS = jest to 4 planeta w naszym układzie i składa sie z czterech liter czyli liczba 44 (watykan = 44 he)

Nostradamus - Proroctwo Elaborat Eksperymentalny
Nikola Tesla - "maszyna która zakonczy wojne"
Łuszcz Piotr - "Mechaniczna Pomarańcza"
Patryk Banaszek - "Mechaniczna Pomarańcza seria 44"
Leonardo Da Vinci - "Oni przyszli z góry"

Magik 22 urodziny obchodził 18.03.2000r. a popełnił samobójstwo 26.12.2000r. a różnicza między tymi wydarzeniami to 284 dni a zamieniając to na tygodnie to 40 tygodni i 4 dni.


"nikt nie ogląda, każdy patrzy"

„Patrz! - ha! - to dziecię uszło - rośnie - to obrońca!
Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.”

Adam Mickiewicz - III cz. Dziady


A wiecie co czcili rycerze zakonu Templariuszy?? Oni czcili słowo SOPHIA a oznacza ono dokładnie Boża Mądrość, czyli tak naprawdę Templariusze czcili „Mądrość” czy to zbrodnia?? A poniżej mały algorytm, zamiana liter na cyfry zgodnie z alfabetem greckim:

S O P H I A=1 6 7 8 9 1= 6789 i 11

H I P – H OP = 8 9 7 - 8 6 7 = 6789 i 78


I jeżeli przyj mienimy że dwie jedynki w Słowie SOPHIA oznaczają że dwie liczby z ciągu 6789 po prostu się powtórzą i będą nimi cyfry jak w środku 78 i każda jedynka to jedno oddzielne słowo to otrzymamy ciąg 6789 i 78 a po odpowiednim ułożeniu 897-867 daje nam to słowo HIP-HOP. A wtedy życie staje się piękniejsze bo Bóg objawił nam się i powiedział „Hip-Hop to moja dziedzina” mówiąc „wnioskuj, ja rymuje po polsku” dodając "JESTEM BOGIEM" i "w dupy z gołosłowiem, więcej nic nie powiem"

mówiąc szukam Grala po to ta wyprawa.

Kod św. Grala na pomniku pasteży Arkadyjskich:

D.OUOSVAVV.M a zamieniając na cyfry zgodnie z alfabetem greckim otrzymamy 4.63614144.4

Kod 4.636 14 144.4 oznacza wiadomość od Boga, od Stwórcy, od Architekta Wszechświata i zawiera w sobie kod wydarzeń informację o przesłaniu i postaci zarówno czasie jaki pozostał do końca na zaprogramowanie nowego kodu nowych możliwości, mówi o tym co jest kluczem i kto go przynosi, kim jest ten klucz i kiedy czas się wypełni. Nawias z dwóch cyfr 44 oznacza pochodzenie przesłania, natomiast 8 cyfrowy kod oznacza więcej niż jedną wiadomość i brzmi ona następująco:

636- dzisiejszym kluczem, ideą na czasy współczesne jest liczba 63 zawarta w 6 znakach, jaśniej to tłumacząc słowo HIP-HOP zamieniając na cyfry ułoży następujący ciąg: 897-867 co po dodaniu da nam 24-21 i to da nam dalej po dodaniu liczby 6-3 która mówi że od tyłu czyli zaczynając od liczby 63 to jest słowo składające się z dwóch słów ale z sześciu znaków o czym wskazuje trzecia liczba którą jest cyfra 6 i mówi nam to że ta idea zawarta jest w sześciu literach w dwóch słowach gdzie suma tych obydwu słów daje nam liczbę 6 i 3.

14- pod tą cyfrą kryję się postać która ją ujawniła i zaczynając od tyłu zapiszę to pewnym równaniem 14=68=Patryk Banaszek= 27.10.1987r. i jest to również dzień zmiany czasu z letniego na zimowy bądź jest drugie równanie 14= suma daty urodzenia Magika czyli 18.03.1978r. czyli 1, i jego samobójczej śmierci 26.12.2000r. i jest to 4 czyli opracowywane 14.

144- jest to ilość dni od daty ukrytej pod wcześniej opracowaną cyfrą 14 i datą pod nią ukrytą 27.października co oznacza że chodzi o cykl słońca ze zmianą czasu letniego na zimowy rozpoczynającym się 27.10.2013r. a cyklem przesilenia wiosennego w dniu 20.03.2014r. cykl w którym można zaprogramować Odyseję, cykl w którym zegar wszechświata jest ułożony w takich korzystnych parametrach i okolicznościach że świat jest programowany przez jeden, ale „inny” i dość wyjątkowy umysł.

Mój umysł..... RA umysł


„Młody lew pokona lwa starego
na polu walki podobnym do bitewnego
pola w pojedynczym starciu,
Przebija on jego oko w złotej kracie,"


Sprawdź to, sprawdź to.......

Użytkownik info44 edytował ten post 07.01.2014 - 02:26

  • -6

#2

Szumi1910.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prowokator. nic nie wniosłeś do tematu oprócz tego,że wiemy,że lubisz hip hop i świętej Pamięci Magika.
  • 0

#3

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kuurde ja daje plusa, za te karkołomne obliczenia, trzeba było na to czasu xD
  • 0



#4

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dawno nie czytalem takich bredni. Z tego co pamiętam to już nie pirwszy raz jak śmiecisz na forum w taki sposób.
  • 0

#5

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już kiedyś wstawiałeś podobne tematy. Temu tutaj mówię nie.
Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych