Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antarktyda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vide.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Dziś w dzienniku na TVP1 był temat o Polskich Archeologach którzy są blisko odkrycia grobowca jednego z Faraonów,jednak
nie to zwróciło moją uwagę,a to że jeden z Profesorów mówił ze mają ofertę na prace odkrywcze na ....Antarktydy! Paleontolog by mnie nie zdziwił ale wygląda na to że coś się ma na rzeczy skoro nasi Archeologowie dostają zlecenia do przeszukiwania tym niedostępnym terenie
Co tym myślicie?
  • 0

#2

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Beda szukac ropy.
  • 0

#3

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm, ciekawe, być może ten artykuł z NIEWIARYGODNE okazał się wiarygodny... http://niewiarygodne...ajticaid=611f9d
Bo faktycznie na Antarktydę powinni jechać raczej paleoarcheolodzy...
  • 2



#4

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ważne jest to na ile owe sensacyjne informacje są prawdziwe, a jeśli tak to dlaczego jest cenzura na film?
Złoża ropy pewnie są... ale czy jest coś więcej...

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#5

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Antarktydzie we wielu miejscach jest prawie 3 km pokrywa lodu ?

O tej mapie Oronteusa Finaeusa z 1532 roku mówiliśmy już sporo.

Użytkownik Erik edytował ten post 06.01.2014 - 21:33

  • 1



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego piramidy? Czyżby ludzka pomysłowość kończyła się na tym kształcie?



#7

Vide.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie jeszcze coś,znacie nazwisko tego który POWIEDZIAŁ że ziemia jest płaska?Pewnie nie,ale znacie tego który odkrył że jest okrągła.
Nawiązując do tematu,teoria o ruchu kontynentów,migracji człowieka,w momencie znalezienia dowodów na istnienie cywilizacji na tym kontynencie
uległa by obaleniu.Czyli kila wybitnych autorytetów i ich naukowe dewagacje musiały by ulec obaleniu.
Pytanie :Po co ta cala konspiracja skoro prędzej czy póżniej i tak sie to wyda,a no po to bo tych którzy sie mylą się zapomina
  • -1

#8

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jednym z pierwszych był Tales z Miletu. On uważał, że ziema jest płaskim dyskiem unoszącym się na prawodzie. Po nim jego wizję świata zmenił Anaksymander, który Ziemię przedstawiał jako walec unoszący się w apeironie.
  • 2

#9

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesteś pewien,że to było na tvp 1? Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej i obejrzałem wczorajsze wiadomości na stronie tvp,ale nic nie było na ten temat.
  • 0

#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może chcą szukać śladów pierwszych wypraw?

Nawiasem mówiąc nie każda góra w kształcie piramidy musi być piramidą. W szansę przetrwania budowli z poszczególnych kamieni pod 2 kilometrami ruchomego lodu nie wierzę.
  • 0



#11

Vide.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś pewien,że to było na tvp 1? Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej i obejrzałem wczorajsze wiadomości na stronie tvp,ale nic nie było na ten temat.

Tak TVP1 godz 19;30
  • -1

#12

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To i ja się zgłoszę, żeby nie było, że kolega kłamie. Ja także to zarejestrowałem...omal nie spadłem z fotela jak to usłyszałem.
  • 1

#13

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chciałem nikomu nic zarzucać :).Po prostu,jak już mówiłem,przejrzałem to wydanie wiadomości i tego nie zauważyłem.Nie wiem,może na stronę wrzucają jakieś przycięte wersję.
  • 0

#14

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety wycieli kilka minut zaraz po Owsiaku a przed Ziobro. 19:52 i nagle 19:56. Właśnie o tą dziurę chodzi. Mowa była o tym, że Polskich archeologów dzieli kilka metrów do grobowca faraona, i że brakuje im jeszcze 100 tys. PLN na dokończenie kopania, dalej jacy oni są wspaniali, że wynajmują ich na całym Świecie, tutaj wypowiadał się jeden z archeologów, który wspomniał " i nawet na Antarktydę". Przepraszam za chaotyczny skrót, ale jedynie potwierdzam wycięcie tej wiadomości i to o czym mówiono...

Przeglądałem część ostatnich wiadomości i jest to chyba jedyna tak pocięty plik....może wywiad robili z jakimś nadziuganym kopaczem :), a może nie do końca. Żałuję, że nie pamietam nazwiska owego archeologa...

Użytkownik KIN4 edytował ten post 09.01.2014 - 00:01

  • 0

#15

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

prof. Andrzej Niwiński?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych