Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Johannator.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.
Mam na imię Mikołaj i pochodzę z Wielkopolski, a dokładniej z Gostynia. To takie miastko oddalone o ok. 80km od Poznania. To forum odnalazłem poprzez wyszukiwarkę Google :P. Zarejestowałem się tutaj dlatego, że jest tutaj życie, forum jest niezwykle aktywne, komentarze są pisane na bieżąco, a nie tak jak na niektórych forach, że ostatni wpis sprzed 3 miesięcy.
Zjawiskami paranormalnymi interesuje się odkąd zacząłem oglądać horrory oparte na faktach. Czy wierzę w owe zjawiska? Trudno powiedzieć. Osobiście mnie się nic takiego nie przytafiło, ale nie należę do osób które jak nie zobaczą i nie dotkną to nie uwierzą. Jeżeli ktoś np. widział ducha i ta osoba zrelacjonuje to w barwny sposób, jej wypowiedź nie będzie oparta na błędach logicznych i nie będzie pozbawiona walentności to jest prawdopodobieństwo, że uwierzę ;D.
Interesuję się również historią (najbardziej nie lubię historii współczesnej) oraz geografią. Ponadto bardzo lubię oglądać filmy (szczególnie fantasy, horrory oraz dramaty historyczne) i seriale (mój ulubiony serial to Gra o Tron, zaraz po nim Vikings i The Walking Dead). Jestem ogromnym fanem cyklu "Pieśń Lodu i Ognia".

Pozdrawiam.

#2

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witaj :)

#3

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam fana GoT!



#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

seriale (mój ulubiony serial to Gra o Tron, zaraz po nim Vikings i The Walking Dead). Jestem ogromnym fanem cyklu "Pieśń Lodu i Ognia".

Wiam. Również uwielbiam The Walking Dead :D Grę o Tron też lubię ;) Pieśń Lodu i Ognia przeczytałem, czekam na kolejny tom :D



#5

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Cześć.
"Forum" jest aktywne bo mamy stałych bywalców, stałych sceptyków i stałych tetryków ;). Kilku stałych ezoteryków też.

#6

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Siema ;)



#7

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro już interesujesz się geografią, to podrzuć na PW strony czy fora które przeglądasz czy książki które przeczytałeś (ale te godne uwagi!).





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych