Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziemia z odległości 1500 milionów km.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#16

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie bo wiem że zaraz podawałbyś mi jakieś notowania z trzęsień ziemi w indochinach itd
Zreszta będziecie miec zwałe za 6 lat jak nic się nie stanie, no wtedy to ewentualnie możemy pogadać DLACZEGO ;-) pozdro
  • 0

#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, za 6 lat jak się nic nie stanie to wszyscy będą happy.Wtedy zaproszę Cię na kratę browaru,ba kratę na łebka wypijemy.Bo tak naprawdę to nikt nie chce takiego końca.Nawet ci,którzy głęboko w to wierzą.
  • 0



#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No bardziej bałbym się o Twoje zdrowie po tej kracie...ja tam 23 z hakiem to przetrzymam ;>
  • 0

#19

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze ze za 6 lat forumowy spot sie szykuje :P I bedzie browar :mrgreen:
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Normalnie juz nie moge sie doczekac 21 grudnia 2012, co sie bedzie dzialo na forum :mrgreen: Euri bedzie musial podczepic ze 20 dodatkowych serwerow :P
  • 0

#21 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Normalnie juz nie moge sie doczekac 21 grudnia 2012, co sie bedzie dzialo na forum   :mrgreen:  Euri bedzie musial podczepic ze 20 dodatkowych serwerow :P


Ciekawe co się będzie działo 22 grudnia 2012 jak się nic nie wydarzy :) ale będe się śmiał tak że pewnie bana dostane :D
  • 0

#22

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide zwinie interes i sobie nie pogadacie :D ale są inne fora gdzie też można się troche pośmiać
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mysle ze nasza cywilizacja jest na dobrej drodze, bo zadna jeszcze na tej planecie tyle nie osiagnela.


a skad Ty wiesz co dzialo sie na ziemi przez miliony lat? ;-)

Bez przesady . Ja glowy bym sobie nie dal uciac za takie stwierdzenie :smile:
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a skad Ty wiesz


ze szkoly.
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O to ciekawe :smile: ledwo wiemy co dzialo sie kilka milionow lat temu a tu nagle w szkolach ucza historii sprzed kilkuset milionow:)

w dodatku nawet nie mamy dowodow czy istniala atlantyda, a jesli istniala to jakie sa jej osiagniecia technologiczne..nie mowie juz o np. innych mitach..a jak wiemy w kazdym micie jest ziarekno prawdy:)
  • 0

#26

uN1v3rS3.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh naprawde malutka ;) a ten wszechświat taki wielki ;O
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

muhad gdyby na ziemi przed nami byla kiedykolwiek bardziej rozwinieta cywilizacja to jakies slady by zostaly, nie ma sily. Glownie mam na mysli urbanizacje.
  • 0

#28

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dowody urbanizacji mającej wiecej niż kilkanaście/kilkadziesiąt milionów lat? mocne, naprawde mocne (sarkazm).
  • 0



#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co w tym smiesznego, jezeli znajdujemy skamienialosci organizmow, to czemu nie mielibysmy znalezc jakichs budowli sprzed milionow lat, jesli byliby bardziej rozwinieci niz my to na kazdym kroku powinno byc cos znajdowane, pomysl troche. Wyparowalo wszystko ?
  • 0

#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, a moze uzywali zupelnie innych surowcow budowalnych? skad wiesz ze inna cywilizacja w durny spsob ingerowalaby w nature i stawiala np. tamy, zapory wielkie stalowe drapacze chmur?


nie patrz na inne mozliwe cywilizacje przez pryzmat naszej bo daleko nie zajdziesz ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych