Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

przestraszona3.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam pewien problem z duchami i nie wiem jak sobie z tym radzić. Zaczęło się jak wprowadziliśmy do domu po babci.Pewnego dnia mam przyzwyczajona do robienia 6 herbat nadal je robiła.Pewnego jak siedziałam w pokoju( mój pokój jest złączony z bratem) moja mama była w pokoju brata i układała pranie usłyszała mieszanie herbaty,a moja suczka Sonia piszczała. Mama zobaczyła, że dziwnie patrze na herbate i tez popatrzyła co się dzieje i kto tak miesza .Wtedy zobaczyła że łyżeczka miesza się sama i wtedy zrobiła jeszcze jeden obrót a suczka uciekła z piskiem.Ja tego dokładnie nie pamietam ale mama mówiła ze tak było. Później nic się nie działo przez osiem lat.Pewnego dnia cos zobaczyłam w toalecie jak się malowałam odwróciłam sie po kosmetyczke a coś sie przede mna unosiło jak czarna mgła.Wtedy usłyszałam jakby miauczenie w szafce. Nie miałam wtedy kota i otworzyłam szafke i cos z niej wyleciało i znikło. Później widziałam postacie mojego dziadka i piersza żone dziadka i czułam róże w różnych sytuacjach i kręciło mi się w głowie bez żadnej przyczyny.Jak sie już przyzwaczaiłam ro moja siostra widziała jak poruszała sie firanka i otwierały się szafki w naszym pokoju itp a mama zobaczyła coś białego na framudze mojego pokoju ,ale teraz sytuacja się pogorszyła Czuje się zło.Wtedy się nie bałam a teraz tak. Co robić? Czy to coś wspólnego z nowym dużym lustrem ,bo słyszałam że duchy przez nie przechodzą?

Temat przeniesiony.
edycja:
ultimate

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to coś wspólnego z nowym dużym lustrem ,bo słyszałam że duchy przez nie przechodzą?


To ma coś wspólnego ze świąteczną przerwą. Dzieci się nudzą i wymyślają opowiastki o duchach.
  • 0



#3

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podpisuję się pod Wszystko Trolling mode on.
  • 0



#4

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy to coś wspólnego z nowym dużym lustrem ,bo słyszałam że duchy przez nie przechodzą?


To ma coś wspólnego ze świąteczną przerwą. Dzieci się nudzą i wymyślają opowiastki o duchach.

Często szybko gasisz takie tematy i pewnie masz rację że większość z nich to fantazje lub bajki. Problem jest w technicznym rozwiązaniu tego forum, bo gdy ktoś pisze post nawet swój pierwszy trafia on na gł. stronę bo innej możliwości nie ma, na dodatek nie podparty dowodami może zostać szybko wyciszony. Pewnie przydałaby się poczekalnia dla takich tematów (ale to kolejny work dla moderatorów). Nie podparte dowodami tego typu historie stają się niewiarygodne, nawet podparte nagraniami sceptyków nie przekonają bo racjonalnie będą starali się wyjaśnić każdy dowód.

@przestraszona3- piszesz prawdę czy zmyślasz ?

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 29.12.2013 - 16:41

  • 0

#5

Kontrowersyjna.
  • Postów: 3
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od samego początku czuć, że jest to po prostu fake, ale jakkolwiek to pozytywnie postaram się skomentować.
Na samym początku zaznaczę, że piszesz bardzo chaotycznie, zjadasz literki oraz słowa. W niektórych przypadkach musiałam kilkakrotnie przeczytać zdanie, aby zrozumieć jego sens.

Mieszająca się łyżka...
Albo twoja mama sobie z ciebie żarty robiła, albo inny z domowników zrobił kawał.
Mówisz, że się malowałaś i zobaczyłaś czarną mgłę. Powiedz mi proszę, co malowałaś i czym?
Głowa cię bolała. Może ból to była przyczyna, a te czarne mgły to były po prostu mroczki? Miałczenie kota mogło być przewidzeniem związanym również z bólem głowy, albo nieopodal masz okno i miałczenie dochodziło zza okna.
Ruszające firanki- przeciąg, lekki podmuch...
Szafki- też możliwe jest, że przez przeciąg...
Czuje się zło? Możesz rozwinąć tę myśl?
Nie słyszałam jeszcze o duchach wychodzących z lustra. Pewnie nasłuchalaś się opowieści o "Krwawej Marry" , "Samarze " i tego typu...
Edit ~
Czemu dałaś ten post tutaj, a nie w "Nasze Historie"?
Według mnie powinien on się znaleźć tam...

Użytkownik Kontrowersyjna edytował ten post 29.12.2013 - 17:14

  • 0

#6

przestraszona3.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak może się szafka otwierać i nie obchodzi że w to nie wierzycie przez wiatr jak jedna została wyrwana.Jak nie wierzycie to nie ale to jest przerażające.Czuje się zło ponieważ to się nasila i jest coraz straszniej

Na tą chwilę ten temat jest mało wiarygodny. Postaraj się w jakiś sposób udokumentować Twoją opowieść. Może uda się nagrać "łyżeczkę w akcji". Do tej pory temat pozostanie zamknięty.
edycja:
ultimate

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych