Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katastrofa UFO w Gdyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

TommyG.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio gdy palilem w piecu zobaczylem w starej gazecie zdjecie UFO... zainteresowalo minie co tam jest napisane a ze nie mialem czasu czytac podczas palenia wyrwalem ten artykul... oto link do niego:

UFO w Gdyni

Wczesniej (jakies 4-5 lat temu) tez czytalem o tym crash'u w Gdyni.... Mozliwe ze to był ten sam artykuł... Ale jestem przekonany ze w Gdyni mielismy kontakt z Obca Cywilizacja...
P.S. Podczas wyrywania 2 razy przerwalem text ale chyba jest czytelnie...

Moge powiedziec ze jestem za teoria ze UFO istnieje i naprawde wierze ze caly czas mamy kontakt z przybyszami z innej planety... ale nie pasuje mi ze w tym artykule co dalem jest napisane ze widzieli obiekt 2-3 w tym sammym miejscu... dlaczego inni go nie widzieli i czemu nie wykonali jakis zdjec...
  • 0

#32

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Gdyni spadl albo niszczyciel satelitow IS albo telekomunikacyjny satelita SCORE
  • 0

#33

SonyKony.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że odkopuję ten temat, ale znalazłem kilka nieścisłości :
1. To coś na zdjęciu jest nagie, a rzekomo nie dało się sciągnąć kombinezonu.
2. Nie widać zbyt spalonej twarzy i żadnych śladów mówiących o obecnści włosów.
3. I czy umarło (zapadło w letarg) odrazu po zdjęciu bransolety, czy po jakimś czasie, czy spokojnie, bądź cierpiało.

Na te pytanie pewnie nigdy nie poznamy odpowiedzi, ale cóż...domysłu można snuć, w końcu od tego jest to forum :).
  • 0

#34

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak odkopujemy, to odkopujemy. Tak w ogóle zdjęcie tegoszarakato replika ufoka z Roswell, pochodzi z tamtejszego muzeum- jest tam kilka podobnych do siebie kukł przedstawiających tegoż Przybysza. Istotę podobno widziało dośc wiele turystów itp.- miała ona byc koloru zielonego, ubrana w srebrny kombinezon, mówiąca nieznanym językiem i o spalonej twarzy (tak brzmiały niemalże wszystkie zeznania świadków). Płec istoty ponoc została uznana za męską, jednakże prącie miało wysuwac się ze swojego rodzaju pochwy. Kombinezon przecięto przy pomocy sprzętu strażackiego, przy czym istota nie protestowała. Gdy usiłowano zdjąc bransoletkę, ufok zdecydowanie wyrażał niechęc do jej zdjęcia; miał umrzec po dwóch dniach od jej usunięcia. Ciało miało byc odtransportowane do ZSRR/ pozostac zutylizowane/ czekac w lodzie na dalsze badania. To wszystko, co obiło mi się o uszy ;)
  • 0

#35

SonyKony.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

edit AlienGrey
Proszę nie cytować całej treści poprzedzającego posta.



Wielkie dzięki za odpowiedź. Sprawa jest naprawdę ciekawa, myślę, że jeśli ciało jest zachowane to dowiemy się o tym wcześniej czy później. Dzięki Amerykańcom, ofc ;p.
  • 0

#36

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam w trójmieście, wieczór wybrzeża od zawsze był brukowcem, pokroju gazety Fakt, który też zamieszcza artykuły o ufo, nawiasem mówiąc prymitywne i graniczące z żartem. Gazeta ta nie stanowi wiarygodnego źródła. Jakby było o tym w 'Dzienniku Bałtyckim' chociażby, to byłbym bardziej skory w to uwierzyć.
  • 0

#37

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tylko chciałbym sprostować pewnego mega byka, którego Eury powtórzył za innymi autorami w pierwszym poście - mianowicie zdjęcia! Owszem, przedstawiają one UFO, również zostały wykonane w 1959 roku, z tym że nie nad Gdynią, lecz nad warszawskim Bródnem (fotki pochodzą z archiwum K. Bzowskiego).
  • 0



#38

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam. Kilka dni temu trafiłem na to forum, lecz z natury jestem osobą, która woli bardziej słuchać niż mówić, tak więc wielu postów zapewne nie będę tu umieszczał. Widząc jednak temat katastrofy "NOLa" (cudzysłów wytłumaczę w dalszej części wypowiedzi) w Gdyni postanowiłem się zarejestrować i podzielić się z wami fakt faktem niepewnymi informacjami, które to otrzymałem kilka lat temu. Tak jak w przypadku większości wszelakich tego typu informacji sprawdzenie ich rzetelności jest tak samo realne jak to, że Polska w 2012 zostanie mistrzem Europy ;) Otóż informacje udzielił mi dziadek znajomego z Gdańska, który za czasów PRL pracował w Służbie Bezpieczeństwa. Jestem osobą sceptycznie nastawioną jeśli chodzi o tego typu sprawy. Owszem, wierzę w istnienie innej cywilizacji ale nie mam przekonania co do stereotypowego wyglądu istot pozaziemskich i mam takie przeczucie, że oni wyglądają ta samo jak ludzie ale to jest tylko moje niczym nie poparte założenie:) Wrócę jednak do tematu i tego o czym chcę napisać. Według tego pana, byłego pracownika SB wydarzenie katastrofy UFO w Gdyni jest jak najbardziej prawdziwą historią. Podobno nie pierwszą na terenie Polski jednak ta katastrofa była wyjątkowo obfita w świadków, dlatego ukrycie tego przed społeczeństwem okazało się niemożliwe. Informacje, które do niego docierały w najbliższych latach po tej katastrofie mówiły faktycznie o tym, że ciała załogi oraz sam pojazd trafił w ręce ZSRR. Informacje jakie otrzymał na temat ciał to, że były to istoty humanoidalne, fizycznie bardzo słabo rozwinięte w stosunku do człowieka, posiadające śladową ilość masy mięśniowej jednak mózg tych istot cechowała niespełna dwa razy większa objętość od mózgu ludzkiego. Jak sam twierdzi co do prawdziwości tych informacji nie ma 100% pewności jednak jest nie mal przekonany, że były one prawdziwe. Nic nie wiedział o bardziej szczegółowych informacjach na temat tych istot. Ich barwy, wzrostu, proporcji i tym podobnych. Co do samego pojazdu, jedynie co słyszał to, że jest to pojazd, którego produkcja nie odbyła się na Ziemi jednak nie było informacji o tym, czy surowce z których został zbudowany są pochodzenia pozaziemskiego. A teraz ten cudzysłów...otóż z definicji jak wiadomo NOL jest to Niezidentyfikowany Obiekt Latający ale...no właśnie ale dla kogo jest on niezidentyfikowany? Z informacji od tego pana (chodź podchodzę do tego bardzo sceptycznie) takich "NOLi" ZSRR i ogólnie blok komunistyczny ponąć posiadał więcej jednak o tym się nie mówiło a wręcz sprawa była utajona. Mogło to być nawet kilka pojazdów pochodzenia pozaziemskiego i i kilkanaście ciał/żywych istot pozaziemskich na których już od dawna prowadzone były badania. Dochodziły również do tego pana głosy, że USA również jest w posiadaniu kilku o ile nie kilkunastu tego typu obiektów łącznie z częściowo żywą załogą. Określił on to jako "cichy wyścig" i rywalizację między krajami komunistycznymi a USA, którego celem było to kto pierwszy pogłębi jak najszybciej wiedzę na temat nie tylko technologii tych istot pozaziemskich ale również informacji o tym kim są i skąd dokładnie pochodzą. Mówi, że co do tych informacji jest praktycznie przekonany w 100% i że po dziś dzień (był to chyba rok 2007, może 2008 kiedy z nim rozmawiałem) ten wyścig trwa. Jest on nie mal przekonany, że obecna Rosja niekoniecznie bo jednak pieniądze na wszelkie badania USA wydaje o niebo większe ale według niego Amerykanie nie tylko są w posiadaniu informacji o tym na jakiej zasadzie działają napędy tych pojazdów pozaziemskich oraz z jakich surowców są zbudowane, ale również zlokalizowali planetę/planety z których pochodzi ta obca cywilizacja (cywilizacje). Według niego również wielce prawdopodobne jest to, że tajne statki (spodki?) Amerykańskie są zdolne odwiedzać ich planetę tak jak Obcy odwiedzają nas, że prawdopodobnie wszelkie informacje NASA o odkrywaniu jakiś pierdułek w przestrzeni kosmicznej czy jakiś śmiesznych małych planetek to tylko przykrywka i sposób na zwodzenie ludzi, że nie mają żadnych dowodów na istnienie cywilizacji pozaziemskich i że grube miliardy z pieniędzy podatników które NASA wydaje na wszelkie badania i projekty przynoszą jakieś efekty...tak samo amerykańskie militarne misje związane z ropą naftową na którą NASA zapewne ma ogromne zapotrzebowanie...większe niż jakie kolwiek oficjalne źródła podają. Według niego wiele obserwowanych w ostatnich latach niezidentyfikowanych obiektów typu latające spodki mogą w większości o ile nie całkowicie być pochodzenia ludzkiego jednak ujawnienie informacji o tym, że np USA posiada taką technologie byłoby z równoznacznym przyznaniem się do kontaktów z obcymi cywilizacjami co cały polityczny świat stara się ukrywać

Od siebie napiszę, że nie przeczę temu jednocześnie tym bardziej w to nie wierzę gdyż nie mam i pewnie nigdy nie będę mieć na to dowodów...ani popierających, ani przeczących a wszelką interpretację pozostawiam wam.

Pozdrawiam :)
  • 3

#39

GRT97.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Powiem, ci że coś w tym jest... Nie wierzę, żeby NASA praktycznie nic nie robiła i pieniądze dostawała. Bankowo coś ukrywają. Niby dlaczego, niektóre rzeczy są chronione tajemnicą państwową (czy jak jej tam)? :o
  • 0

#40

michusss.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koledzy i koleżanki, wojsko podobno milczy na temat raportów i innych dokumentów, ewentualnie części obiektu, lub tej istoty. Pamientajmy, że wedle podanej informacji medialnej, polskie siły zbrojne zaprzestały zbierać i prztważać materiały o NOL-ach. Jeśli wojskowi nie mają już co zbierać, to niech podadzą dokumenty, i inne rzeczy do publicznej wiadomości, ewentualnie niech odtajnią częśc z nich. Oczywiście, to jest niemożliwe, ale z innej strony komu by zależało teraz 2012 roku na ukrywaniu prawdy z przed kilkudziesięciu lat?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych