Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne miejsca w Strefie 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

bartshack.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to jest te białe co rzuca cień na drogę ???

TO


Jeśli było to już na forum to przepraszam :)
  • 0

#32

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem ciężko cokolwiek powiedzieć ale wydaję mi się , że to jakiś metal i promienie słoneczne odbijają się od jego powierzchni :)
  • 0

#33

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie tonie rzuca cienia tylko to jakies białe coś na ziemi i obok jakies czarne coś to białe raczej nie wisi w powietrzu ot co ;)
  • 1

#34

restart.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli macie google earth to zmieżcie sobie w strefie 51 dwa pasy startowe jeden ma coś koło 4km a inny ponad 7 km ciekawe naco im taki długi pas

wpiście sobie w GE

Sedan (nuclear test)

Użytkownik restart edytował ten post 22.02.2008 - 18:19

  • 0

#35

valdorane.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3) Obszary do testów atomowych ? :


Nevada Test Site. Miejsce, w którym przeprowadzano dwadzieścia-klinka testów z użyciem małych bomb atomowych na powierzchni ziemi i pod nią. Pochodzenia, znaczenia i funkcji obiektów na pozostałych zdjęciach nie potrafię wytłumaczyć. No, chyba, że te celowniki, jako pola ćwiczebne dla pilotów bombowców (było kilka podobnych w Polsce np. w okolicach Mielna).
  • 0

#36

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

armia amerykańska, używa takich wielkich celowników na ziemi do testowania nowych rodzajów rakiet itp. wiem bo się tym interesuje. Tak więc zagadka znaków (celowników) rozwikłana :D
  • 0

#37

y.@.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze dla nas nie sa pomocne, ale dla przybyszow sa jak jakies "drogowskazy"


Zobaczą taki celownik to sobie pomyślą ,,nawet nie musimy lądować i słuchać ich błagań o litość, walmy tutaj i wracamy do domu!'' x]

A tak na serio to tak:
1 - ciekawe zdjęcie
2 - jakieś nie specjalne, po prostu wjeżdżają do ,jakiś' podziemi
10 - wygląda to dość dziwnie, ale to chyba tylko tak ułożone drogi czy co to jest
  • 0

#38

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm ja czytałam, że gdy ktoś zbliży się do tej strefy zostaje od razu zastrzelony. Ciekawe jakie tam rzeczy przetrzymują, że jest to takie tajne. Chciałabym tam pracować, nawet jako sprzątaczka :D :D :D A zdjęcia są świetne.
  • 0

#39

stefek.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak moi poprzednicy stwierdzili - celowniki i te koła w trójkącie są dla bombowców/myśliwców i pocisków. W końcu tereny należące do strefy 51 jak i sąsiednich baz to cały czas poligony doświadczalne dla nowych technologii (głównie lotnictwa), długi pas startowy też można wytłumaczyć tym, że czasem trzeba mieć "zapas" chcąc testować np. nowe silniki które mogą działać cudownie powyżej pewnej prędkości, ale rozpędzają się doń tragicznie (albo konstrukcja maszyny zmusza do lądowań/startów z dużą prędkością).

Mały offtop: Kiedyś oglądałem odcinek UFO Hunters w którym to Bill wypowiedział sławną kwestię "We're here! Show us the E.T. !" będąc przed checkpointem w jakiejś bazie (ale to nie była Area51).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych