Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne miejsca w Strefie 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejne nadzwyczaj interesujące fotki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#17

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 i 2 fotka są ciekawe ale 3 to chyba zwykły przypadek że ten pas startowy dla samolotów(chyba:) ) jest tak ułożony !
  • 0

#18

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

loool czyżby na te coś mieli zrzucać bomby jądrowe? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#19

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

loool czyżby na te coś mieli zrzucać bomby jądrowe? :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Może nie bomby atomowe ale zwykłe rakiety testować ;-) lub nawigacja dla kosmitów :-D
  • 0

#20

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia pierwsze już są niedostępne...

Sprawdzałem koordynaty z nich na google earth i... CZemu tych obiektów już tam nie ma?
  • 0

#21

NIKROY.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ostatnie ma takie kolka 2 czy 3 i to tak dziwnie wyglada xD
  • 0

#22

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdzałem koordynaty z nich na google earth i... CZemu tych obiektów już tam nie ma?

Bo może nigdy ich nie było ;)
  • 0

#23

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak nie wiem czy dobrze "mówię" ale spróbuje przedstawić "wam" moją indywidualną hipotezę a więc

Mamy piktogramy

Na Ziemi robione przez podobno istoty po za Ziemskie i może one lub oni chcą nam przekazać informacje i Naukowcy ze strefy 51 je rozumieją lub usiłują zrozumieć ;) I może próbują ich jakoś ściągnąć na Ziemie właśnie w ten sposób.

Lecz to tylko moja hipoteza
  • 0

#24

ArsenPL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia przyznam bardzo ciekawe ... ta gwiazda azdziwne hmmm moze ot znaki dla kosmitow ... zeby wiedzieli gdzie maja nas szukac xD a hipoteza pingwina bardzo mi sie podoba :))
  • 0

#25

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze zastanawiał mnie fakt, dlaczego obcy jeśli są na wystarczającym poziomie zaawansowania technologicznego, przylatują na ziemie, dają sie sfotografować zostawiają jakieś piktogramy, jakby po prostu nie mogli wysłać sygnału drogą radiową bądź chociażby mailem? Czy byli by aż tak zacofani, że nie wiedzieli by jak się z nami porozumieć? Coś mi tu śmierdzi...
  • 0

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze zastanawiał mnie fakt, dlaczego obcy jeśli są na wystarczającym poziomie zaawansowania technologicznego, przylatują na ziemie, dają sie sfotografować zostawiają jakieś piktogramy, jakby po prostu nie mogli wysłać sygnału drogą radiową bądź chociażby mailem? Czy byli by aż tak zacofani, że nie wiedzieli by jak się z nami porozumieć? Coś mi tu śmierdzi...


Szczerze mówiąc nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie lecz zostawiają nam piktogramy i chcą nam dać jakiś znak i może przylatują dlatego że chcą zobaczyć czy go odczytaliśmy lub nas szpiegują chcą tak jakby nas bliżej poznać naszą technologię nasz organizm . A co do fotografii to może oni chcą żebyśmy wiedzieli że nie jesteśmy sami we wszechświecie a co do sygnałów radiowych i e-mail to niby po co mieli by to robić może ich środkiem poruzumiewawczym jest "rysowanie" piktogramów :o a tak w zasadzie zobacz jest tyle galaktyk i planet czemu jak istnieją to czemu każda istota po za Ziemska ma być "lepsza",inteligentniejsza itp. od człowieka :?: :?:

Użytkownik pingwin2216 edytował ten post 09.01.2008 - 10:14

  • 0

#27

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widze tylko 2 wyjscia :D albo do testowania nowych tech. NOLi itp. albo kontakt z UFOludkami :)

Użytkownik Lerlitz edytował ten post 09.01.2008 - 10:25

  • 0

#28

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widze tylko 2 wyjscia :D albo do testowania nowych tech. NOLi itp. albo kontakt z UFOludkami :)



1.Zobacz sobie na położenie tej bazy (strefa51) jest to na pustyni a "zobacz" że w piasku łatwiej jest "rysować" a na trawie nie zajęło by długi czas robienia tych piktogramów a na pisaku jest o łatwiejsze na innych bazach nie mieści się na takim odludziu owszem są daleko od miasta ale nie na pustyni tak mi się przynajmniej wydaje.

2.Teoria a UFO najbardziej prawdopodobna skoro rozbiło się UFO w Roswell to oni (USA badacze ze strefy 51) ukradli te UFO bo inaczej tego nazwać nie można a te piktogramy może chcą ściągnąć UFO do strefy i przeprowadzić więcej badań
nad tą formą życia :devil: ale tylko tak mogą ich ściągnąć ich (obcych) sposobem bo oni sami tak się z nami chcą porozumieć :D
  • 0

#29

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tak w zasadzie zobacz jest tyle galaktyk i planet czemu jak istnieją to czemu każda istota po za Ziemska ma być "lepsza",inteligentniejsza itp. od człowieka

Bo przylecieli na ziemie, czego my nie potrafimy? Głupki nie doszły by do tak zaawansowanego poziomu technologicznego, do którego my nie doszliśmy.

Teoria a UFO najbardziej prawdopodobna skoro rozbiło się UFO w Roswell to oni (USA badacze ze strefy 51) ukradli te UFO bo inaczej tego nazwać nie można a te piktogramy może chcą ściągnąć UFO do strefy i przeprowadzić więcej badań
nad tą formą życia

Oglądałem kiedyś film na discovery bodajże o tym "ufo", w którym jednoznacznie pokazują dowody, że był to balon meteorologiczny. Rzecz jasna-wszystko można zfałszować.
  • 0

#30

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co powiedziałeś wynika z twojej nie wiedzy lub raczej złego zrozumienia w mojej wcześniejszej wypowiedzi nie miałem na myśli wszystkich form życia we wszystkich galaktykach ... Nie miałem na myśli wszystkich form życia w ogóle a twój balon meterologiczny to przeczytaj temat Roswell 60 lat później a potem coś mów o balonie gdy coś piszesz daj na to jakiś dowód! :D >/

Edit [9.01.08] AlienGrey: Super.. ale ten temat traktuje o dziwnych miejscach w Strefie 51, a nie o wydarzeniach. Nie zaczynaj off-topa
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych