Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Dziwny trójk±t ko³o S³oñca.


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

piotr81w.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do³±czona grafika

Zaobserwowane przez Helioviewer przed chwil±. Ciekawe co to jest. Wygl±da na to, ¿e kto¶ "zakry³" ten trójk±t...

Do³±czona grafika
  • -2

#2

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

No faktycznie wygl±da jakby kto¶ to obrobi³ w paincie. Zreszt± widzia³em ju¿ wiele zdjêæ przerobionych przez NASA (zdjêcia z curiosity), które by³y obrobione w identyczny sposób(twierdzili ¿e to defekty wywo³ane kurzem czy py³em) - jakby kto¶ po prostu mia³ to gdzie¶ czy kto¶ to zobaczy czy nie.

A apropo samego obiektu - widzia³em gdzie¶ filmik poklatkowy ( te¿ od NASA) gdzie w³a¶nie taki dziwny trójk±t jakby pobiera³ wodór d³uuug± sztywn± rur± wprost z zewnêtrznej warstwy atmosfery s³oñca.

Nie mnie to oceniaæ czy to fake czy nie bo ¿aden ze mnie ekspert xD - po prostu piszê co widzia³em.

Tak z punktu widzenia naukowca ,na temat wodoru :

- Jest go najwiêcej we wszech¶wiecie zaraz po "nico¶ci, czarnej materii" czy jak to tam inaczej nazywaj±
- Pok³ada siê w nim najwiêksze nadzieje co do silników rakietowych i spalinowych w³a¶nie z w/w powodu


Tak¿e byæ mo¿e jest w tym wszystkim ziarnko prawdy lecz niewiem czemu logika podpowiada mi ¿e to fake - ale zazwyczaj tym którzy chc± co¶ ukryæ chodzi o to by zwyk³y pospoilty Jan Kowalski w³a¶nie fakeiem to nazwa³ ( Byæ mo¿e dlatego nie staraj± sie dok³adnie ukrywaæ takich rzeczy)


Czekam a¿ kto¶ bardziej rozeznany sie wypowie ( Najlepiej kto¶ kto mia³ wiêksz± styczno¶æ z grafik± komputerow±)


Pozdro
  • 1

#3

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odpowied¼ czy to fake czy nie zwi±zane jest z t± smug±, za trójk±tem. Co to za smuga, czym spowodowana? Wygl±da na to, ¿e ta smuga nie jest tam sztucznie wstawione i co¶ spowodowa³o jej wyst±pienie..
  • 0



U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych