Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwa Słońca na niebie - jeden ze znaków końca czasów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Według orędzia od Boga Ojca jakie otrzymała współczesna wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia obecnie żyjemy w czasach ostatecznych, a jednym ze znaków potwierdzających to mają być dwa Słońca widoczne na niebie.

Słyszeliście wcześniej o takim cudzie? Co o tym myślicie?


Według proroctw to wszystko ma mieć miejsce w tych czasach w których żyjemy.

cyt. : "Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca.(...)"

a tutaj całe orędzie:

http://www.youtube.com/watch?v=DuZvg-eHsHA

"Bóg Ojciec: Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca"
orędzia "Ostrzeżenie" 10.11.2013, godz. 15:00 Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest bardzo szybkie zebranie razem wszystkich Moich dzieci, aby byli świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wielki Dar przyjdzie w środku strasznych, duchowych prześladowań, kiedy wszystko czym Ja Jestem będzie odrzucane. Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie. Cała ta herezja zgasi Światło Boga. Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie. Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba - a będzie ich wiele - będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski. Proszę was, drogie dzieci, nigdy nie odrzucajcie Mnie ani nie zaprzeczajcie Mojej Obietnicy przyniesienia światu ostatecznego pokoju i pojednania, które będą wasze, jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych. Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. Kiedy będziecie świadkami tych wydarzeń, chcę, żebyście byli radośni ponieważ będziecie wtedy wiedzieli, że Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby wypełnić Jego Obietnicę wiecznego zbawienia. Otrzyjcie łzy ze swoich oczu. Wiem, jak trudne będą wasze doświadczenia. Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu - nikt z was nie jest wykluczony. Kiedy pojednacie się z Moim Synem, staniecie się częścią Niego i na zawsze będziecie królować z Nim w Raju. Wasz Ukochany Ojciec Bóg Najwyższy

Użytkownik luk1407 edytował ten post 18.12.2013 - 22:07

  • -9

#2

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to, jakaś propaganda oszołomionego księżulka? Już słyszałem o kataklizmach, toć przeżyłem 2 armagedony (millenium oraz 2013) i jestem cały. Powiem tylko tyle, że niczego nie można się spodziewać, TYM BARDZIEJ końca świata. A wizje to ja mam, jak siedzę w robocie i myślę o obiedzie. Wymyślam sobie Carbonary, Lasaghne, a co dostaje? Schabiaka.
  • 2

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile jeszcze będzie tematów o tej babie i jej srajdu-pierdu wizjach?
http://www.paranorma...680#entry549680
http://www.paranorma...193#entry547193
http://www.paranorma...temat-objawien/

Rozumiem że to jakaś platoniczna miłość do tej kobity ale bez przesady.
  • 2



#4

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedyny znak końca świata w postaci drugiego "Słońca" bęzie wtedy jak pierdyknie bomba atomowa - tak.. moim zdaniem tylko bomba atomowa
  • 3

#5

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedyny znak końca świata w postaci drugiego "Słońca" bęzie wtedy jak pierdyknie bomba atomowa - tak.. moim zdaniem tylko bomba atomowa


Bomby atomowe pierdykały już wiele razy.
A wszystkie te blablabla przepowiednie to tylko i wyłącznie śmiech na sali.
  • 0



#6

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ile jeszcze będzie tematów o tej babie i jej srajdu-pierdu wizjach?
http://www.paranorma...680#entry549680
http://www.paranorma...193#entry547193
http://www.paranorma...temat-objawien/

Rozumiem że to jakaś platoniczna miłość do tej kobity ale bez przesady.



wizje jakie otrzymuje sprawdzają się, poczytaj sobie o tym:
http://ostrzezenie.c..._wydarzenia.htm
  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat sprawdzają... co tydzień zapowiada trzęsienie ziemi tam i ówdzie a potem znajduje w gazetach informacje o jakimś ledwie wyczuwalnym drgnięciu i ma potwierdzenie. Matka Boska Niemiłosierna Od Straszenia Katastrofami.
  • 0



#8

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A co to, jakaś propaganda oszołomionego księżulka? Już słyszałem o kataklizmach, toć przeżyłem 2 armagedony (millenium oraz 2013) i jestem cały. Powiem tylko tyle, że niczego nie można się spodziewać, TYM BARDZIEJ końca świata. A wizje to ja mam, jak siedzę w robocie i myślę o obiedzie. Wymyślam sobie Carbonary, Lasaghne, a co dostaje? Schabiaka.

 

W przeciwieństwie do tego co słyszałeś wcześniej, przepowiednie które głosi ta wizjonerka już się sprawdzają, przewidziała w nich ustąpienie papieża Benedykta XVI. Informacja te ten temat ukazała się w orędziu na równo rok przed ogłoszeniem abdykacji.

 

Sprawdziło się również wiele innych proroct, więcej w filmiku poniżej

 

http://www.youtube.c...h?v=n1vuuRLymak


Użytkownik luk1407 edytował ten post 22.01.2014 - 18:15

  • -1

#9 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Przewiduje tak jak Jackowski wyniki Polakow na Euro 2012, zero w tym prawdy. Papież abdykował? Jak ona to przewidziała? Może tak, że chorował i prawdopodobne było, że zrezygnuje. Gdyby nie zrezygnował nikt nie grzmiałby, że jakaś wrzechwiedząca kobita się pomyliła. A tak, przypadek i wszystko wina Boga.
  • 0

#10

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Przewiduje tak jak Jackowski wyniki Polakow na Euro 2012, zero w tym prawdy. Papież abdykował? Jak ona to przewidziała? Może tak, że chorował i prawdopodobne było, że zrezygnuje. Gdyby nie zrezygnował nikt nie grzmiałby, że jakaś wrzechwiedząca kobita się pomyliła. A tak, przypadek i wszystko wina Boga.

 

zwróćcie uwagę na daty ukazania się orędza i abdykacji Benedykta XVI

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

wiadomość z serwisu tvn24.pl równo rok później, 11.02.2013

Benedykt XVI nieoczekiwanie ogłosił 11 lutego swoją decyzję o abdykacji. Papież ustąpi 28 lutego z "powodu zaawansowanego wieku". Decyzja głowy Kościoła katolickiego wywołała szok i zdumienie. Nie zabrakło jednak komentarzy, że świadczy ona o głębokiej odpowiedzialności za Kościół.

http://www.tvn24.pl/...vi-abdykuje,615


  • -1

#11

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, tak tylko zapytam skąd to drugie słońce ma się wziąć? 


  • 0

#12

sebak1313.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, tak tylko zapytam skąd to drugie słońce ma się wziąć? 

 

Trochę czasu minęło, a i odpowiedź się znalazła. 

 

https://www.facebook...76607465719048/


  • 1

#13

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wieść o wybuchającej Batelgezie ma już ładnych parę lat. Tak na prawdę jest "o krok od wybuchu" ale w skali kosmicznej. Czyli że w ciągu następnych 10 tysiećy lat może wybuchnąć. Nic jednak nie wskazuje aby to nastąpiło wkrótce.


  • 0



#14

Tomek_Lodz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może te dwa słońca to taka metafora ~dwóch Papieży

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#15

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

metafora ~dwóch Papieży .

Widzę, że już pojawiło się bardziej normalne wyjaśnienie bo drugiego słońca na niebie jak nie było tak nie ma. Identycznie jest z przepowiedniami Nostradamusa, jak coś się nie sprawdzi, to się czeka dalej, by dopasować do inych wydarzeń. Z datami końca świata podobnie - poczekajcie jeszcze parę godzin, bo w Nowym Jorku jest dopiero godzina 5 post meridiem.

,,Orędzie od Boga" to stek bzdur, jednak niektórzy mogą mnie skarcić - to co tu robisz na paranormalne? Usiłuję po prostu przedstawić swój punkt widzenia, od tego jest to forum.

Od chwili, gdy świat nauki ogłosił,że za ok. 5 miliardów lat rozpocznie się zanikanie życia na Ziemi na skutek przeobrażeń Słońca, widzę że ludzików ogarnęła panika. Ale oto nadchodzi Bóg Ojciec! On coś z tym zrobi! Da nam drugie słońce, może Ziemia będzie trwać dłużej.

Jak czytamy w tym zmyślonym ,,orędziu" Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu. Nareszcie. Przecież cały świat nauki tylko na to czeka, kiedy w końcu Wielki Niewidzialny wyjdzie z ukrycia i pokaże nam, że jednak istnieje.

Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. - to brzmi jak obietnica przedwyborcza.

Stwórco, bardzo mało wiesz o ludziach. Nam wystarczyby JEDEN cud, gdybyś zareagował już w czasie drugiej wojny światowej i ulitował nad nieszczęśnikami w obozach. I ty jeszcze masz bezczelność nas straszyć karami i robić sąd ostateczny? To ty powinieneś być karany za swoją ignorancję. Jeszcze te słowa mnie przerażają : ,,...jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych". Lepiej z góry jasno przedstaw jakie to warunki, bo chyba Adamowi i Ewie też tak coś niejasno bełkotem nakazałeś i do dziś na nas zwalasz winę, że się sprzeciwiliśmy.

Mógłbym tak pisać przez cały wieczór, ale nie o to chodzi. Chcę pokazać, jaką niedorzecznością są wiary w orędzia, szkoda, że jeszcze wizjonerka z Irlandii nie podała numeru konta, może sprzedałbym samochód i mieszkanie, z pieniędzy co by mi zostały kupiłbym sobie dziesięciopak olejku do opalania.
W końcu ze słońcem nie ma żartów, a tu niedługo będą aż dwa. Wasz Ukochany Ojciec Profesor Proton.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych