Skocz do zawartości


Zdjęcie

DayZ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DayZ to opracowana przez studio Bohemia Interactive pierwszoosobowa strzelanka, w której gracze przenoszą się do świata opanowanego przez zombie. Gra stawia na elementy survivalowe, a unikanie walki jest często najlepszą strategią na przeżycie.
Ogólnie gra wygląda świetnie. Cały świat jest otwarty, można zbierać przeróżne wurvivalowe rzeczy, bronie i coś co ostatnio jest w modzie, biegają zombiaki! :D

Czy może zamierza ktoś grać w DayZ? A może ktoś grał już w betę?
Gra jest dostępna od wczoraj w fazie alfa i jest do kupienia na platformie Steam.

Do osób które grały. Czy polecacie tę grę? Bo się zastanawiam czy by sobie jej nie kupić, ale nie chcę stracić bez sensu kasy, żeby potem gra była nie używana.

P.S

Dodaję link do świetnego zagrajmera, który prezentuje nam gercę :) Ogólnie chłopak ma dużo fajnych "zagrajmy w..."

Użytkownik PIKuS edytował ten post 17.12.2013 - 17:10




#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na DayZ Standalone czekam i czekam i nie mogę się doczekać. Oczywiście kupię i będę grał :) Nie wiem czy polecić Ci alfę, bo twórca mówił, że alfa jest dla zagorzałych fanów, bo normalnego gracza może zniechęcić. Coś w ten deseń. Gra jest jeszcze niedopracowana i ma dużo błędów, miną miesiące zanim będzie już do kupienia.

Jeśli zamierzasz raportować bugi, brać udział w rozwoju gry itp. to kup. Jeśli natomiast chcesz tylko grać to zaczekaj przynajmniej na betę.



#3

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niegrywalna alpha za 100 zł ? No, thanks.



#4

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No własnie tylko to czekanie...! :( Tak długo sobie każą już czekać, że ciężko się oprzeć :P
Jakbym kupiła to najprędzej do gry. Nie mam zbyt czasu na raportowanie bugów i szukanie dziur. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę jak to będzie się dalej rozwijać. Ale jestem mocno pozytywnie nastawiona na przyszłe zakupienie gry i oczywiście otwarta na wszelakie propozycje pogrania z kimś duo-trio :)



#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wyjdzie Standalone to możemy zagrać :) Ale póki nie wyjdzie to gry chyba nie ruszę, chociaż już nie mogę się doczekać.

Ale daj znać jeśli zdecydujesz się na alfę :P Tylko mówię- nie ma sensu, jeśli nie zamierzasz zgłaszać bugów, bo póki co swobodnie sobie raczej nie pograsz.



#6

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To pozostaje nam tylko czekać :) Mam nadzieję, że gra wyjdzie w miarę grywalna wcześniej niż Zamieć wypuści dodatek do Diablo 3, bo od D3 ciężko będzie mi się pewnie oderwać :D



#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No raczej nie wygląda na to, żeby DayZ wyszło niedługo. Gry-online mają datę premiery ustawioną na 2015 :P W dodatek do Army II grałaś?



#8

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, jakoś nie miałam okazji.



#9

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tak.W moda do Army 2 mam przegrane ok 600h przez ostatni rok.Kiedys nie mogłem się doczekać standalone ale jak za każdym razem pokazywali grę która cały czas miała bugi, a jej chyba największą atrakcją była możliwość ubrania sobie czapeczki to zwątpiłem i teraz mnie to nie wiele obchodzi,dalej jak będę chciał pograć w DayZ odpale sobie jakiegoś moda,szczególnie,że cały czas wychodzą nowe.

#10

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z miłą chęcią zakupię, jeżeli cena spadnie do "normalnej" jak na Alphę :) 60zł max bym dał, skoro i tak czeka mnie na początku masa nerwów i bugów :D

#11

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Grałem w DayZ jako mod do ARMA II i muszę przyznać że mimo dziesiątek błędów gra była niesamowita! Sama świadomość że podczas śmierci traci się wszystko i to że nikomu nie można ufać była czymś nowym, czymś ekstra. Zabijało się przeciwników nawet za puszkę fasolki ;), do piero po przegraniu ja wiem... może ze 10 godzin udało mi się coś zdobyć, karabiny, amunicję, kamuflaże a nawet naprawić starą ciężarówkę w której mogłem wozić swoje graty. Super gra, nawet w wersji alpha! Polecam.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych