Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem Telepatą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

BiGi333.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem telepatą, który chciałby udowodnić swoje zdolności. Jak i gdzie mogę to zrobić? Czy w Polsce ktoś zajmuje się takimi badaniami?
Z góry dziękuje.
  • -1

#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Skoro tak to nie będę nic pisał, przesyłam Ci odpowiedź w formie przekazu myślowego. Pozdrawiam.
  • 10

#3

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zacznij od "Mam talent" ;)
  • 0



#4

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyż będąc Telepatą nie powinieneś tego wiedzieć sam gdzie możesz sprawdzić swe zdolności (dar)?
  • 1



#5

BiGi333.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest takie proste, nie wiem jak sobie wyobrażacie telepatię? Że siadam i wchodzę w czyjąś głowę? Nie, czasem usłyszę ludzką myśl, w dobrych warunkach zdarza się to 3-4 razy na cały dzień. I tyle. Słyszę SŁOWA.
  • 0

#6

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A chociaż wiesz czyje to myśli?
  • 0



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgłoś się do Sopockiego stowarzyszenia sceptyków - to oni chcieli przetestować zdolności Jackowskiego, ale jasnowidz się nie zgodził.
  • 0



#8

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A sam sprawdzałeś to w jakiś sposób? Bo jeśli nie to skąd możesz wiedzieć, że poszczególne słowa należą do kogoś spoza twojej głowy?
  • 1



#9

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A sam sprawdzałeś to w jakiś sposób? Bo jeśli nie to skąd możesz wiedzieć, że poszczególne słowa należą do kogoś spoza twojej głowy?

Właśnie w pierwszym rzędzie powinieneś wywnioskować pochodzenie tych słów, ich znaczenie (np. do danej aktualnej sytuacji w Twoim życiu), a aby tego dokonać może zacząć medytować lub się wyciszyć?
  • 0



#10

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

jak ja powiedzialem swojej kochanej pani psycholog, ze czasami wiem o czym inni ludzie mysla, to ona po konsultacji z psychiatra stwierdzila, ze mam [] schizofrenie paranoidalna. Bo oczywiscie dla wszystkowiedzacych psychologow i psychiatrow telepatia, jasnowidzenie czy inne widzi misie to choroba psychiczna...:D

Wykropkowany wulgaryzm pozostaje nadal wulgaryzmem.
Dołączona grafika
edycja:
ultimate

  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu twoich zdolności, wyślij e-mail do Klubu Sceptyków Polskich z dokładnym opisem tego co i w jaki sposób chcesz nam zademonstrować. Poinformujemy Cię, czy Twoje twierdzenie może być w sposób obiektywny zweryfikowane. Jeśli nie, możemy pomóc w przygotowaniu poprawnego wniosku. Czasami możemy zaproponować, abyś test wykonał najpierw samodzielnie i prywatnie, zanim twoje twierdzenie zostanie upublicznione i poddane obiektywnym testom.
więcej http://www.psr.org.p...-dla-kandydatow
  • 0



#12

Viveka.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd jestes?

Przyjade do Ciebie i będę bombardować Cie moimi myślami.

Jak Twój "dar" sie nie ujawni to zwracasz mi za wache.
  • 0

#13

BiGi333.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuje opisać swoje zdolności. Z jednej strony to trudne, bo słyszę myśli które trzeba sformułować w słowa. Wyjaśniam: nie wchodzę w podświadomość człowieka tylko słyszę sformułowane słowa, to tak jakby ktoś chciał coś powiedzieć, tylko w ostatniej chwili nie mówi a zamiast tego myśli. Wyjaśniam: Np. Ktoś zadaje drugiemu człowiekowi pytanie. Jaki jest twój ulubiony kolor? Jeśli drugi od razu pomyśli: Czerwony, to ja to słowo usłyszę, jednak jeśli będzie się zastanawiał szukał w pamięci to niestety ja już tego nie usłyszę, chyba że później pomyśli słowem. Czyli najlepiej aby coś mi przekazać przez telepatię jest po prostu powiedzieć w myślach. Mam nadzieje że wyjaśniłem to dość dobrze. Jeśli są pytania to czekam.
Moje zdolności zostały przetestowane w terenie.

Jestem z Gliwic na Śląsku, bardzo bardzo chętnie się z kimś spotkam, aby był już konkretny człowiek który to potwierdzi.
  • 0

#14

BiGi333.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne wyjaśnienie. Jako telepata pewne fakty z mojego życia:

1. Nie jest to śmieszne, wyśmiewanie się z człowieka który widzi i słyszy więcej rzeczy niż zwyczajny człowiek. Poza tym chcę to udowodnić.
2. Jeśli nie udowodnię tego w tydzień z konkretną osobą którą wybierzecie i której nie znam, wtedy możecie się śmiać. To taki warunek.
3. Czy ktoś może spotkać się ze mną osobiście? Kraków, Gliwice, Katowice? To naprawdę dużo pieniędzy.
4. Naprawdę mam zdolności telepatyczne i dla mnie to zupełnie normalne, że czasem usłyszę coś niewypowiedzianego od innego człowieka, w pewnych warunkach jest to prostsze w innych trudniejsze. Aż tak normalne, że nie chciałem tego dowodzić, ale nastał taki czas.

5. Mylicie zdolności telepatyczne z "widzeniem" czy zdolnością widzenia na duże odległości, to duża różnica.
Ja moje zdolności czerpię z dźwięków i z aury osób.

6. Wyobraźcie sobie radio, jako wasz mózg, emituje specyficzną częstotliwość, którą da się odebrać, czasem leci muzyka bez słów, a czasem wiadomości. Ja mam zdolności aby je odebrać.

7. Zależy mi na tym aby byli ludzie którzy to potwierdzą.
  • 0

#15

Viveka.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pokrywasz mi wache za dojazd (lpg) z warszawy i z powrotem i nie ma sprawy. Zgłaszam sie na ochotnika z moja kamera
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych