Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie w opuszczonym szpitalu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

`TehPainyy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.


Jakiś czas temu oglądałem sobie film z opuszczonego szpitala, który eksplorowałem z kolegami w 2011 roku. W pewnym momencie natknąłem się na dość dziwne zdjęcie, które wzbudziło mnie do refleksji. Dziwne ułożenie? Przypadek? Sam nie wiem co o tym myśleć, dlatego zostawiam Wam głos, oczywiście zdjęcie nie było kombinowane, myślę, że dowodem jest chociażby film na yt, który został wrzucony 2 lata temu. Zdjęcie można dostrzec w minucie 3:00. Mogę dodać, że podczas eksploracji można było poczuć niezły dreszczyk emocji, pamiętam, że nie raz oglądałem się za siebie, a do wyjścia do lecieliśmy sprintem, zdjęcie wykonałem właśnie podczas wychodzenia, a pomieszczenie to WC :)

Film: minuta 3:00


Całe zamieszanie:Dołączona grafika



Aha no i takie małe odczucie. Uważam, że temat na te zdjęcia powinien być jeden, bo z tego co zauważyłem to nie raz zdjęcia są naprawde głupie, ale to już kwestia moderatorów, pozdro
  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypadkowe ułożenie fałd firanki, które wydają się wyglądać jak mężczyzna z wąsami.
  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest chyba folia niebieska. A to co widać to przypadkowy kształt.
  • 1



#4

`TehPainyy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba się tam wybiorę i zrobie tego zdjęcie jeszcze raz, bo kiedy pytałem się innego typka, który tam był, to mówił że takiego ułożenia już nie było. W sumie to dziwne, że tak samoistnie ułożyła się twarz oraz ten kaftan szpitalny, mi się tam wydaję, że ktoś z kibelka wychodził a ja mu ciach - fota :P
  • 0

#5

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W lewym górnym okienku natomiast folia ułożyła się w coś na kształt miniaturowej kobiety w sukience, która jakby leci i unosi jedną rękę do góry :)

Jeśli chodzi o sam szpital i jego klimat.. to faktycznie jest niesamowity. Przypomina klasyczny porzucony szpital z horrorów :) Podziwiam za odwagę, że ktoś chce tam chodzić i robić zdjęcia... Kto wie, może tam duchy zerkają z każdego możliwego zakamarka... ?
  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych