Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psychodeliczny rap Słonia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Ciekawa muzyka dla sadystów i innych chorych psychicznie" - do tego również muzycznych analfabetów.



#17

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwa kawałki Słonia mi się podobają, "ostatnia chwila" i "czarne słońce" chociaż to drugie bardziej za tekst bo ten arabsko brzmiący bit trochę mnie kłuje w uszy chociaż pasuje do klimatu kawałka. Jednak nie są one w tym klimacie o który chodzi autorowi tematu chociaż są z Demonologii. Niestety ale Słoń z tym swoim horrorcorem to jest coś ala Kaen że niby świeżość na polskiej scenie ale to kserówka z USA. Jeżeli chodzi o takie mroczniejsze klimaty to bardziej wolę pierwszą płytę Kalibra.

#18

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rap Słonia to kopia rapu pewnego czarnucha z USA, bardzo znany ale akurat zapomniałem nazwy. KaeN to znowu kopia Eminema. Tak czy siak, świeżość na Polskiej Rap scenie, i do tego obaj artyści na propsie. Tede, kopia Jay Z, amerykański lans też świeżość. Znowu Peja to taki polski Tupac, większość artystów się wzoruje na tych amerykańskich, i bardzo dobrze, bo reszta to łaki bez stylu ;d

//
Dołączona grafika
CW.


#19

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nanorobot, chyba masz na myśli Sutter Kain (DJ Bless).

#20

El Polako.
  • Postów: 27
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rap Słonia to kopia rapu pewnego czarnucha z USA, bardzo znany ale akurat zapomniałem nazwy. KaeN to znowu kopia Eminema. Tak czy siak, świeżość na Polskiej Rap scenie, i do tego obaj artyści na propsie. Tede, kopia Jay Z, amerykański lans też świeżość. Znowu Peja to taki polski Tupac, większość artystów się wzoruje na tych amerykańskich, i bardzo dobrze, bo reszta to łaki bez stylu ;d

Pewnie chodziło ci o Necro

#21

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ojoj... Przyznam, że mogę kawałki Słonia przeczytać, czy posłuchać raz, ale na co dzień dla relaksu, czy jako tła, nie mogłabym tego słuchać. Słucham metalu, owszem, ale takich tekstów moje ulubione zespoły nie mają xD Rzeczywistość jest zbyt dobijająca, żeby się katować takimi lyricsami jak dla mnie.

#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kaen na propsie? A za co? Za to, że jest jawną kopią? Bity, teksty, klipy, a nawet gestykulacja...pewnie tatuaże też ma takie same. Ta marne podróbka powinna jak najszybciej zniknąć z tej sceny. ZERO szacunku dla takiego zachowania. Poza tym ma taką barwe głosu, że klękajcie narody, rymy byle się rymowało.

Cytując pewną osobe: Kaen, nagraj w końcu coś swojego. ;)

Jedna z perełek kaena:

"Dla Ciebie mam prezent, otwórz swoja buźkę
To będzie mój sedes, wcinaj słodką kupkę"

Jak ktoś się tym jara, czy propsuje to pozostaje mi wspólczuć, ten raper to dno.



#23

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rap słonia psychodeliczny? jak dla mnie bzdura podeprę się w tym wypadku kawałkiem Kanału Audytywnego


Słoń jest niestety jak dla mnie raperem z niskiej półki, a to z tego powodu iż jego teksty są prostackie, jak ktoś przesłucha jego kawałki to zauważy że jest dość monotematyczny, w dodatku nie wprowadził do horrorcore niczego specjalnego.

powiedzcie który tekst słonia da rade choć dorównać tak dobremu kawałkowi jak wyżej podany "Necromantica" Krwawych Drwali?

Klimatycznie kawałki Słonia także leżą
najlepszym na to dowodem jest Krvavy


na dodatek pierwszy kawałek horrorcore w Polsce pojawił się w roku 1996 na albumie "Rap i Gwałt" Nagłego Ataku Spawacza czego większość nowo-znawców horrorcore nie wie najnormalniej



PEACE

Użytkownik LocoGreen edytował ten post 04.12.2013 - 16:20


#24

DzikaKuna.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rap słonia jest tak psychodeliczny jak podeszwy w moim bucie.
Co do rapu to taka krótka "ocena".
Bisz, Zeus, Szad. Reszta do pieca i będzie pięknie. Oprócz BRO i Sulina, te dwie kaleki to powinno sie potorturowac, nie mozna tak kaleczyc rapu bez kary.

Tyle w temacie.

Użytkownik DzikaKuna edytował ten post 04.12.2013 - 19:44


#25

Cro Master.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat pisanie, że ten jest zły i niedobry bo nie podobają mi się jego rapsy jest dyskusją bez sensu. Są gusta i guściki. Słoniowi do psychodeli daleko, jednak lubię czasami posłuchać sobie go dla odmiany, bądź co bądź, kawałków o takiej tematyce nie słucha się na codzień. Mi osobiście przypadł bardzo do gustu kawałek 'Prosty przekaz' z DII. Chore melodie i Demonologia dają radę, ale ostanie WSRH z Szelką - totalnie nieudane.

#26

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja polecam stary Grammatik i Eldo. Najbardziej sensowny rap na polskiej scenie.



#27

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Psychodeliczny rap Słonia" jest tak psychodeliczny, jak siki kota w airmaxach. "Kontrowersja" dla gimbusów.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych